Vajinal akıntısı olanlar buraya!

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve didi_ tarafından 4 Haziran 2010 başlatılmıştır.

4 Haziran 2010
    Konu Sahibi : didi_
  1. didi_

didi_ İki deli kedim... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar vajinal akıntım var siğile bağlı da olabilir dedi doktor. Daha önce siğillerim vardı, yaktırdım. 1 senedir çıkmadılar. Şimdi de devamlı akıntım var. Muayeneye gittim doktor vajinal tablet ve antibiyotik verdi. Kullandım gene geçmedi. Tekrardan gittim bu sefer 2 farklı vajinal tablet verdi 11 gün sonra bitecek hala geliyor ama. Ne yapacağım yaa. :çok üzgünüm: Smear testi istediler akıntım temizlenmeden yapamıyorlar. Kanserden şüpheleniyorlar sanırım. senağlama

2. 5 Haziran 2010
  3. ela48

ela48 herşey seninle güzel... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    yok canım kanser değildir yani umarım,bende de oluyor zaten hemen hemen her kadında malum dönemlerden önce oluyor benim jinekologum bunun normal olduğunu söylemişti tabi acı yanma ve kaşıntı beraberinde yoksa..geçmiş olsun..

4. 5 Haziran 2010
  5. didi_

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Acı, yanma ve kaşıntı yok tatlım sadece akıntı geliyor. 10 gün sonra bitiyor tabletim. Bittikten 15-20 gün sonra kontrole gideceğim. Eğer bitmişse akıntım smear alacaklar. Umarım birşey çıkmaz. :çok üzgünüm:

Normal di mi her bayanda geliyor bu? Fakat sanki ben de daha fazla gibi. :uhm:

6. 6 Haziran 2010
  7. queenandking

queenandking Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım sen benim kullandığım ilaçları bilsen kaç tane smear yaptılar psikolojim bozuldu artık kanser miyim diye düşünmekten bendeki tüm belirtiler rahim ağzı kanserine uyuyor çünkü bide benden hpv-dna istedi doktor ama şu an gittiğim hastanede yaptırmak istemiyorum hatta yaptırsam mı bilmiyorum:çok üzgünüm:

8. 6 Haziran 2010
  9. didi_

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    O testin ücreti ne kadar tatlım? Yaptırmalısın eğer ki öyle birşey varsa -ki umarım yoktur- hemen başında iken müdahele ederler ilerleme olmaz. İhmal etme tatlım.

10. 7 Haziran 2010
  11. queenandking

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    200 tl civarı, şu anda ıspartadayım bursaya gidince yaptırmak istiyorum eğer hpv varsa smear de belli etmez mi kendini sadece bakteriyel vajinosis çıkıyor hpv kısmı temiz

12. 7 Haziran 2010
  13. armin87

armin87 destina Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    mrb kızlar geçmiş olsun öncelikle bikaç ay önce benimde baya baya akıntım vardi dr.a gittim vajina iltihabi dedi ilac kullandım kesilmedi tekrar gttim iltihap kalmamıs dedi ama bariz sekilde hala var ne iş anlamadım bende

14. 8 Haziran 2010
  15. didi_

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Aradım öğrendim tatlım İstanbul'da muayene ile beraber 600 tl dediler. :1shok: Smearde yalnızca kanser riski olup olmadığına bakıyorlar canım. Şu aşıyı yaptırsak çıkar mı tekrardan merak ediyorum ya 2 doktora sordum biri çıkar biri çıkmaz dedi. :uhm:

Benim de öyle oldu tatlım başka bir doktordan aldım randevu. Tekrardan vajinal tablet yazdılar 1 hafta sonra bitiyor. Smear aldırmaya gideceğim sonra. Sen de başka doktor dene tatlım. Tam düzelmeden yarıda bırakma sonradan geçmek bilmez.

16. 8 Haziran 2010
  17. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    bnmde akıntım var yha antıbıyotıklende ıyılesmedı...

18. 8 Haziran 2010
  19. queenandking

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31