Vajinal aknts olanlar

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve cottonlady tarafından 15 Eylül 2009 başlatılmıştır.

15 Eylül 2009
    Konu Sahibi : cottonlady
  1. cottonlady

cottonlady in love since 2007 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba bayanlar. vajinal akıntım konusunda biraz tedirginim. bazen renksiz bazen de beyaz renkli oluyo. miktarı da günden güne değişiyo. biraz akıntının olması normal hatta sağlıklı bi durummuş bunu biliyorum ama bendeki bu değişken durum beni huzursuz ediyo. doktora gitmekten de muayene şekli yüzünden çekiniyorum. bu şikayetten dolayı doktora giden arkadaşlar ne şekilde muayene edildiniz ve tedavi şekliniz ne oldu paylaşır mısınız? sanırım çok sık karşılaşılan bir problem, bi çok kişiye yardımcı olabiliriz bu sayede :1rolleyes:

2. 15 Eylül 2009
  3. naneliseker

naneliseker bu bekleyiş beni yoruyor Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım bende aynı rahatsızlıktan gitmiştim bekarken sistit denildi onun için tedavi gördüm muayene edilmedim idrar tahlili yapılmıştı. evlendikten sonra da aynı veya benzer şikayetlerden dolayı gittiğim vajinal muayenemi oldum. bunda da korkulacak bi durum yok zaten. hem böyle akıntı-kanama vs şikayetleri dikkate almak lazım bazı hasatalıkların işareti olabiliyor. geçmiş olsun canım.... a.s.

4. 15 Eylül 2009
  5. Esra

Esra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.127
    Ödül Puanları:
    238
    canım benim de şikayetim var hem de çoook uzun yıllardır,geçen yıl bi özel hastaneye gittim,sadece karnımdan ultrasonla baktı,bi dünya şey saydı şöyle kötü böyle tehlikeli,acayip moralim bozuldu.sonra tıp fak. hastanesine gittim,orda da baktılar,vajenit tanısı koyuldu(bekardım o zaman)2 tane hap verdiler kullandım,bi değişiklik olmadı...benim de senin dediğin gibi,kah beyaz,kah sarı..koku ya da kaşıntı yok.soğan kürünü deneyeceğim artık onu araştırıyorum şimdi.hatta bilgisi olan varsa açıklasın tam ulaşamadım çünkü.

6. 15 Eylül 2009
  7. cottonlady

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler tatlım.. ben işin muayene kısmından yok yere tedirgin oluyorum ama dediğinde son derece haklısın. tedavi süresini yok yere uzatmış olurum gitmekte gecikirsem :KK43:(

8. 15 Eylül 2009
  9. cottonlady

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bitkisel bi kürü mü varmış bu rahatsızlığın? bilen varsa söylesin doktora gidersem bu kürden de bahsederim doktoruma hem onaylarsa daha rahat kullanırız :gitme:

10. 16 Eylül 2009
  11. berru89

berru89 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aynı sorun bendede var doktor alttan baktı bide kan testi yaptırdı idrar yollarımda iltihap varmış hap ve fitil verdi yarısını kullandım bıraktım ama hala devam ediı akıntım:bbo:

12. 16 Eylül 2009
  13. cottonlady

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ilacı yarım bırakmışsın canım belki ondandır keşke bitene dek devam etseydin...

14. 17 Eylül 2009
  15. Esra

Esra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.127
    Ödül Puanları:
    238
    evet canım,ibrahim saraçoğlu muydu o adamın adı tam emin değilim,bu kürü adet düzensizliği,akıntı vs. için öneryormuş,yaptıktan sonra artıyormuş baya ama sonra temizleniyormuş.araştıracağım biraz uygulamayı düşünüyorum

16. 25 Eylül 2009
  17. tinkerbell09

tinkerbell09 herşey güzel olacak... Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlars soğan kürü gerçekten işe yarıyor tavsiye ederim inanılmaz fazla geliyo akıntı bu zaten temizlendiğinin kanıtıymış

18. 25 Eylül 2009
  19. kbra90

kbra90 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    ya kızlar bendede arada bi kahverengimsi akıntı oluo koyu renk yani biras, bazen beyaz da oluo korkuorm bende mikrop falan kaptmda ondan da mı oluo acaba ya???