vajinal iltihap için ilaç kullanlar yardımcı olur musunuz?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve mate_82 tarafından 17 Ocak 2010 başlatılmıştır.

17 Ocak 2010
    Konu Sahibi : mate_82
  1. mate_82

mate_82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar,sanırım bende vajinal iltihap var.çünkü kokulu hafif akıntı ve kaşıntı var.bu iltihap gebeliğide engeller diye okumuştum.bunun gibi şikayeti olup ilaç kullanan varsa ilaçlarını söyler mi?şimdiden teşekkürler...

2. 17 Ocak 2010
  3. fatolina

fatolina 2 MAYISTA 68 OLİİİCİMMM:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım önce bi kadın doğum uzmanına gitmelisin öyle
    kafana göre ilaç kullanma
    bana yanlış ilaç sonucu verilen o ilaçlardan iltihap böbreklerime kadar çıkmıştı
    ihmal etme biran evvel gir dr.a

4. 17 Ocak 2010
  5. doctor1982

doctor1982 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Anlattıgınız durum mantar enfeksiyonu.Doktora git ve senin bünyende bir ilaç versin canım.Herkesin ki birbirine uymaz senin ki azdır başkasının ki çok..

6. 25 Ocak 2011
  7. CawreS

CawreS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    evlendikten sonra yanma hissi duydum bende.dayanilmaz gicik bi sanciydi.turkiyede doktora gittim krem ve hap verdi..bi etkisini gormedim..sonrasinda avusturyada doktora gittim antibiyotik ve krem verdi idrar testinde enfeksiyon oldugu ortaya cikti.o antibiyotik beni bi sure iyilestirdi fakat yanma tekrarlandi.bu sefer kadin dogum uzmanina gittim fitil ve krem verdi.onlari kullandim ve iltihap söküldü.cocukta istiyorum.sanirim bu iltihap yol vermedi.bakalim simdi nolcak..iste boyle (=