Vajinal iltihap ve yumurta tembelliği

Konusu 'Jinekoloji' forumundadır ve EU1 tarafından 8 Kasım 2008 başlatılmıştır.

8 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. arkadaşlar son unda korkumu yendim ve dr a muayene oldum.iltihap var dedi. aynı zamanda yumurtlama düzensizliği ve tembelliği var dedi..fisfisfissenağlama
    bu sorunları yaşayan var mı

iltihap için bitki biliyor musunuz
  2. 8 Kasım 2008
  3. evet canım kuru soğan kürü var ibrahim saraçoğlu soğan kürü yaz çıkar.
  4. 8 Kasım 2008
  5. saol canım kullanan var mı ki
  6. 8 Kasım 2008
  7. layd_pacino

layd_pacino sen olmadan asla.. Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben kullanıyorum canım zaten şöyle düşün bitki ilaçları normal ilaçlara göre zararsız ve etkin çözüm oluyo zaten kayb ediceğinde bi şey yok.yumurta düzensizliği içinde sana ibrahimsaraçoğlun incir kürünü şiddetle tavsiye ederim ben onuda kullanıyorum 11 gündür.5 gündürde soğan kürünü kullanıyorum
  8. 8 Kasım 2008
  9. serenalar

serenalar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım bendede vardı ilaçlarla geçtı yumurta tembellıgı içinde 4aydır tedavı göruyorum bu ay igneye başlıycam inşallah gelişir yumurtalar tabıkı senınde hayırlı ve guzel haberlerini beklıyoruz canım
  10. 8 Kasım 2008
  11. teşekkürler canım
    nasıl tedavi, görüyosun klomen mi
    bilmiyorum ya bende prolaktin sorunu da var bazen hamile kalmam mucize diye düşünüyorum. morale okadar ihtiyacım var ki paylaşcağım kimse de yok
  12. 8 Kasım 2008
  13. serenalar

serenalar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım benım kafana takma benımle paylaşabılırsın benımde prolaktınım yuksektı hemde çok beyın mr bıle çekindım temız çıktı 7ay parlodel kullandım şuan en duşuk sevıyede klomen kullandım 4ay ama buyume olmadı bu ay reglın 3gunu igneye başlıyorum aklına takılan bırsey olursa sor tamammı tatlım
  14. 8 Kasım 2008
  15. ben de dostinex kullanmıştım 1 ay prl düştü,ama 5ay sonra tekrar yükselmiş.15 aylık evliyim ilk 9ay vajinusmus kabusuyla geçti..
    sen nekadarlık evlisin canım ilk bebeği mi istiyosunuz
  16. 8 Kasım 2008
  17. serenalar

serenalar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım ben evlenelı 2yıl oldu ilk bebek ama olmuyor işte ilk iltıhaptan gittim dr o geçtı prolaktın cıktı oduştu rahım fılmı çekındım tupler yapışık çıktı laparoskobı oldum daha sonra kıst oluştu 1ay dogum kontrol hapi kullandım geçtı bu seferde yumurta tembellıgı çıktı 4ay klomen kullandım buyumedı bu ayda igneye başlıycam bu arda çalışıyordum işten çıkmak zorunda kaldım yumurta kontrolü içın 2gunde bır izin alıp dr gıdıyordum patron surat yaptı çıktım canım senınde başını agrıttım dımı
  18. 8 Kasım 2008
  19. aşkolsun ne demek başını ağrıttım.canım ya işte bizim bebişler biraz nazlı.. gelcekler ama işte bekletiyolar bizi biraz daha kıymetli olcaklar öyle diyorum ben artık.
    bazen insan ümitsizliğe kapılıyo ama hep pozitif olmak gerekiyo galiba