Vajinal iltihaplar iin Bitkisel are

Konusu 'Bitkisel Kürler - Şifa Reçeteleri' forumundadır ve difa1975 tarafından 6 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

6 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : difa1975
  1. difa1975

difa1975 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar vajinal iltihabım çok fazla ve yumurtalıklarımda kist var hangi bitkilerden yararlanabilirim lütfen yardım kst küçülten ot karışımı tavsiye edermisiniz

2. 14 Temmuz 2009
  3. petekpereter

petekpereter Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben maydonoz suyunun ıltıhaba ıyı geldıgını duydum epey bı sokucuymus galıba bı dene ıstersen zarar yok fayda bulursun

4. 14 Temmuz 2009
  5. zeynepberre

zeynepberre Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    maydanozu su dolu bir tencerede kaynat sonra suyu süz ve leğene aktar ve ılıkken içine otur 5dk leğene otur 2-3 ayda bir yap ben memnun kaldım bende iltihap ve mantar wardı kalmadı

6. 14 Temmuz 2009
  7. janet

janet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    rahim iltahabı vajinal iltahaba en güzel adacayı kürü ben denedim gercektende cok ise yarıyor bir tutam ada cayını geceden suya ıslıyoruz sonra kaynatma noktasına ğetiriyoruz ve bir leğene döküp sıcak suyla dolduruyoruz sonrada icine girip oturun su ılımaya baslayıncaya kadar eğer varsa evde iltahab sökücü fittiler var ondanda kullanırsanız cok ise yarıyor
    ayrıca biberiye cayı funda yaprağı hormon düzenleyici etkisi oldugundan kistlerede faydası olur
    ve matmi cayı icerekte iltahıbını söktüre bilirsin cok faydası oluyor