Vajinal kant

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve adanalxix ebru tarafından 2 Haziran 2009 başlatılmıştır.

2 Haziran 2009
    Konu Sahibi : adanalxix ebru
  1. adanalxix ebru

adanalxix ebru sana kocaman aşığım:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar dün gece vajinamın şiddetli kaşınmasıyla uyandım kalktım hemen yıkadım geçti ama sabah tekrr kaşınır gibi oldu banyo yaptım şu anda sorun yok sizce ne olabilir? başına böle bişe gelen var mı?

2. 2 Haziran 2009
  3. connet

connet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba canım dıkkat et mantar olabılır bıde aklında bulunsun eger mantar ıse sakın suyla fazla temas ettırme cunku su sabun gıbı seyler cok fena kasıntıyı azdırıyo ben kendımden bılıyorum, sıddetlı kasıntı daha sonra peynır kesıgı seklınde akıntıyla devam eder ama korkulcak bı durum degıl en azından dr fitil ve ılac verıyo hemen gecıyo, gecmıs olsun canım

4. 2 Haziran 2009
  5. ravzaaa84

ravzaaa84 miniğim bizimle Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    mantar olabilir canım ama enfeksiyon kapmışta olabilrsin kaşıntın devam ederse doktora git geçen haftada bende olmuştu dr fitil verdi geçti dikkat et

6. 2 Haziran 2009
  7. adanalxix ebru

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nokta nokta beyaz şeyler geldi elime kaşınt geçtikten sonra sence mantar mı? mantarsa neden oluşmuştur?

8. 2 Haziran 2009
  9. minikcadimm83

minikcadimm83 MeLeĞiM BeNiMLe.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    özel sabunları var canım onlarla yıka geçmesse doktora git,enfeksiyon kapmıştır am a geçer bnce dikkat edersen..

10. 2 Haziran 2009
  11. adanalxix ebru

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    fitilde kullanamam daha nişanlıyım evlenmedm eylülde düğünüm fitilden başka bi yöntemi var mı????

12. 2 Haziran 2009
  13. cucu-pete

cucu-pete Sana Emanetiz Rabbim... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaslarinda dedigi gibi fazla sabun ve suyla temas ettirme..vajina icin özel temizlik maddeleri var,onlari deneyebilirsin ama bence doktora görünmen daha iyi..
    fitil kullanamazsan ilac verebilir...mantarinda cesitli sebepleri var elbette..bendede kullandigim antibiyotik ilaclardan dolayi olmustu...

14. 2 Haziran 2009
  15. viole

viole o bebiş buraya gelicek! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    evet malesef mantar böyle oluyo.antibiyotik kullandıysan ya da vajinal duş yaptıysan olabilir. bence geciktirmeden doktora git. kadın hastalıkları doktoruna gidemesen bile bi sağlık ocağına görün.

16. 3 Haziran 2009
  17. addicted

addicted Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    walla ben hayatımda ılk kez vajınal kasıntıyla tanıstım ole bole bı kaıntı deıldı delırodum, 1 aya kalmadı vajınamda sıgıller cıktı:KK43: vajınal sıgıl rahatszlgymıs.. cok dıkkat sakın onemsız sanmayın kasıntıuı, sebamedn femınıne ıntımate wasch adlı bı urunu cok ıyı gelıo ama yıkaynca onla:KK43:

18. 3 Haziran 2009
  19. hel_in

hel_in Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    126
    Ödül Puanları:
    153
    bncede ılaclaar yapmıs olabılır ama benım kasıntıla basladı benımkıde genıtal sııldı bole nası kasınıodu yau sabah aksam nse ama mantar olabılır dıe dusunuorum ayrıca fıtıl harıcı krem werıo dr sabah ogle aksam kullanman ıcın bı haftalık aman ıhmal etme..............