Vajinal kokuyu gidermenin yolu ?

Konusu 'Terleme, İstenmeyen Kokular ve Çözümleri' forumundadır ve sipru tarafından 27 Aralık 2007 başlatılmıştır.

27 Aralık 2007
    Konu Sahibi : sipru
  1. sipru

sipru Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Sevgili arkadaşlar... Benim sorunum vajina kokusu :utangac: 2 günde bir banyo yapıyorum, sebamed'in vajinal bölge temizleyici jelini kullanıyorum, banyo yapmadığım her gün, sabah, gün içinde, akşamları yatmadan önce ıslak mendille devamlı silmeme rağmen, mesela külot değiştiriyorken falan burnuma bi koku geliyor senağlama vajinadan gelen akıntı gibi bir sorunum da yok, siğil falan da hiçbir şey yok ama bu kokunun nedenini bulamadım. Sizce çözüm yolu var mıdır??? :uhm:
  2. 27 Aralık 2007
  3. delphines

delphines Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Ben günlük pedlerden kullanıyorum, her değiştirdimde temiz hissediyorum kendimi, vajinanın doğal bir salgısı ve kokusu olması normal bence, çok fazla temizlemek de vajinanın ph dengesini bozar ve bakterilere karşı savunmasız bırakır. Uzmanlar çok sık olmamak şartıyla sabun ve suyla yıkamanın, bazen de suyla karıştırılmış sirkeyle yıkamanın iyi olduğunu söylerler.
  4. 27 Aralık 2007
  5. CaRMiN

CaRMiN Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    günlük pedlerin kokulu olanları var. mesela kotexin var,lavantalı falan.çok güzel kokuyolar ama 1-2 saat. sonrasında gidiyo,pek bi işe yaramıyo. bide zararlılar,mantar falan yapıyolar.. ben kullanmıyorum walla..
  6. 27 Aralık 2007
  7. Desibel

Desibel Okeyin dörtlüsü... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Slm Miss, Rebacıd diye bi sıvı sabun var eczanede. Onu kullan bakterilere karşı çok ii. Zaten sanırımkokuyu da bakteriler yapar. Bi de pamuklu çamaşır giy. Hergün değiştirmek kaydıyla. Sakın naylon çamaşır giyme olur mu? Hoşçakal...
  8. 27 Aralık 2007
  9. melda_rose

melda_rose Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bendede bir ara ole bir sorun vardi .doktora gitmistim bana bir fitille bide antibiyotik vermisti kullandiktan sonra kokudan eser kalmadi. fitilin adi neo-penatron ole bisiydi antibiyotikte hatirlamiyorum.
  10. 27 Aralık 2007
  11. sipru

sipru Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At

Ben sebamed'inkini kullanıyorum ama bir de senin dediğini denerim tabii... Naylon çamaşır dedin de ben de hep öyle giyiyorum acaba ondan mı oluyor? Şu korseli külotlardan giyiyorum. Pamukluya mı dönsem acaba yine kafamçokkarıştı
  12. 28 Aralık 2007
  13. CaRMiN

CaRMiN Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Canıııımmm! Onları sakın giyme. hem mantar olur,hem nemini almaz o çamaşırlar. terlersin terini almaz ve koku yapar. onları kullanmayı hemen kes. Penye-pamuklu çamaşır giy..
  14. 28 Aralık 2007
  15. BenOyku

BenOyku Öyküm abla olduuu:) Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    koku için değil ama o bölgenin temizliği için doktor numis med yazmıştı ben duşta onu kullanıyorum diğer zamanlar sadece su
  16. 28 Aralık 2007
  17. sipru

sipru Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At

Evet haklısın galiba... Ter olayı hakikaten doğru, bacak aralarım hep terli oluyor, bugünden itibaern bıraktım zaten bakalım bi gelişme olacak mı :)
  18. 28 Aralık 2007
  19. canım kesinlikle pamuklu iç çamaşırı giy.
    ve priflamenin intimate yıkama jeli ile temizleme mendili var annemde de vardı bire bir geldi kesinlikle tavsiye ederim hem indirime girdimi 10 ytl felan çokta uygun hemen kulanmaya başla şiddetle tavsiye ediyorum....