Vajinal mantar için aynısafa bitkisini kullanan var mı?

Konusu 'Bitkisel Kürler - Şifa Reçeteleri' forumundadır ve EU2 tarafından 4 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

4 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

internette bu bitkinin yara iyileştirici ve mantarı giderici özelliğini okudum.her türlü mantarı.aranızda vajinal mantar için kullanan oldu mu?

2. 6 Temmuz 2008
  3. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Sakın haa sakın...:bbo::bbo::bbo::bbo:

4. 6 Ağustos 2008
  5. darkblue

darkblue Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle kullanma bu tür bitkileri doktorum yogurt yemeyı tavsıye ettı ama mantarı gecırmesı acısından degıl bu tur hastalıklara karsı bagısıklık sıstemını kuvvetlendırıyormus vajınal mantar cınslerı ıcın ben ılac ısmı yazmayım cunku yanlıs olur haplar, fıtıller ve kremler var doktoruna danıs ve mutlaka kullan hemen ıyı gelıyor ve ıyılesıyor...

6. 7 Ağustos 2008
  7. EU3

EU3 Guest

Tatildeyim ve birden oram kaşinmaya başladi hemen yoğurt sürdüm aninda azaldi artik yok ben bitkisel eğitim aldim orda hocam söylemişti abd dekadin hast doktorlari öneriyor yenicekte içine sürülecekte deneyin mantar geçicek

8. 27 Şubat 2010
  9. metiss

metiss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    1yılı geçkin süren inatçı tedavilere cevap vermeyen bir mantar problemim var. aynı sefa ,kükürt denedim.zaten öncesinde tıbbi yardım almıştım azaltıyo ama bitirmiyodu.çaresizce bitkisel ürünler denedim.şahtere helile otu içtim.şimdi daa kötüyüm.benim için yoğurtun bi faydası olur mu? ne kadar süre kullanmalıyım.kefir mi yoğurt mu daa ii gelir.hayatımı mahvetti.

10. 19 Mart 2010
  11. alpcim123

alpcim123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    mrb bendede var bu sorun nasıl yaptın yogurtu canım ayrıntılı anlatıversenopuyorumnanaktan