Vajinal Mantar için bitkisel kür ?

Konusu 'Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma' forumundadır ve sumru00 tarafından 9 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

9 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : sumru00
  1. sumru00

sumru00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar vajinal mantar için bildiğiniz uyguladığınız bir kür varmı nettekileri okudum oturma çayları filan, çokda gerçekci birşey bulamadım, çay veya bunun gibi kolay uygulanabilir bir yöntem varmı :KK43: kronikleşti benimki

2. 2 Haziran 2010
  3. moryel82

moryel82 Çünkü UyKuLar Çok güZeL Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    civanperçemi ile oturma banyosunun iyi geldiğini okumuştum, hatta denemiştim, ben de mantar değil de ara sıra reglden önce biraz kaşıntı oluyordu,tabi insanı sinir ediyor. bir kere denedim rahatlattı. internette bu şekilde aratırsan birşeyler bulabilirsin

4. 3 Haziran 2010
  5. karanfilli

karanfilli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    hay allahım yaaa geberiyorum 3 gündür dr gittim ilaç kullanıyorum ama bi düzelme yok civanperçeminide bugün çöpe koydum...kahretsin....

6. 3 Haziran 2010
  7. __7n_bitirdin__

__7n_bitirdin__ GİZLİ BAHÇEM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    2 yemek kaşığı sirkeyle suyu karıştırıp vajinal duş yaparsan iyi gelir canım:1hug:

8. 3 Haziran 2010
  9. hayalkur

hayalkur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba,ben senelerce bu mantar illetini çektim artık elim sürekli ordaydı.Annem de bana sürekli böyle otlardan bişeyler yapan bi kadını tavsiye ediyordu gitmiyordum.B igün canıma tak dedi gittim kadına kadın sargı bezine sarmısağı koydu ve vajinama yerleştirdi iki gün beklettim sonra çıkarıp süt ve maydonozlu karışımın üstüne oturdum.o gün bugündür böyle bi şikayetim kalmadı ALLAH razı olsun kadından arada bi akıntım olur denerim iltihabımı akıtır kurtulurum ki ben doktor doktor gezdim çaresini bulamamıştım böyle kocakarı şeylerinede inanan biri değildim.Bide o bölgenen kesinlikle sabun şampuan türü şeyler sürme sadece suyla yıka dedi şimdi hiçbirşey sürmüyorum çok şükür kurtuldum.Kanıyordu kaşımaktan

thalix bunu beğendi.
  10. 3 Haziran 2010
  11. asunagi

asunagi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    vajina içinemi yoksa külotun üstündemi durdu sarımsak
    bendede mantar illeti var

12. 3 Haziran 2010
  13. moryel82

moryel82 Çünkü UyKuLar Çok güZeL Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hayalkur konuyu biraz daha açarak anlatabilir misin çok ilgimi çekti, ben bitkisel tedaviyi kendime daha yakın hissettiğim için genelde derdime çare olsun diye otları falan araştırırım
    vajina içindedir kesin canım, sarımsakta antibiyotik özellik var, iltihap kurutabilir, ama antibiyotik sebebiyle oluşan mantarlar da var yanlış bilmiyorsam.

miyav_su bunu beğendi.
  14. 4 Haziran 2010
  15. karanfilli

karanfilli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    hemen denicem çok teşekkürler canım...

16. 4 Haziran 2010
  17. gamzeli1

gamzeli1 Guest

bir tasa biraz yarım çay bardağı sirke koy gerisini suyla doldur (aslında oran da çok önemli değil ama sirke çok olursa çok yakıyor ondan) her tuvalete girdiğinde bu hazırladığın suyla vajinal bölgeni yıka...biraz yakar ama inan sık sık uygularsan bir bilemedin ikinci güne geçer.
    Ben her antibiyotik kullanışımda mantar oluyorum ve hep kendimi bu yöntemle tedavi ediyorum.

18. 4 Haziran 2010
  19. hayalkur

hayalkur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    meraba arkadaşlar,bir tane sarımsağı sargı bezinin içine sıkıca yerleştirdi yani dışarı çıkamayacak şekilde çıkartırken içinde kalmasın diye sargı bezinin ucunuda uzunca bıraktı, dışına yada kiloda değil içine yerleştirdi ucu uzun olduğu için iki gün sonra onu çekip çıkardım.Arada bende yaparım ama sargı bezinden çıkmayacak şekilde konmalı yaparsanız çok dikkatli olun arkadaşlar ama bana bu çare oldu ben rakı bile dökmüştüm orama kim ne derse artık çaresizlikten aypıyordum ama bu kesin çözüm gamzeli1 arkadaşın dediği gibi sirkede çok faydalı geçmiş olsun.