vajinal muane kabusumm:(((

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve EU2 tarafından 8 Kasım 2008 başlatılmıştır.

8 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

bende mantar var.uzun zamandır geçmedi.doktor değiştirip durdum.şimdi de 2 aydır bir doktora sürekli gidiyorum.her hafta hastanedeyim.bir sürü kan ve idrar tahlili ypılıyor ve hormon tabi ki bişi çıkmıyor.kullanmadığım hap,krem,fitil kalmadı..geçmiyor..doktor en sonunda muane edeyim dedi ama ben muane olamıyorum.çok korkuyorum.hele hele düşündükçe gözlerim kararıyor.o derece yani.spekulum denen alet kabusum oldu.bir de o alet takıldıktan sonra başka aletlerle inceliyormu,yada elle müdahale ediyormu onu da bilmiyorum.senağlama
    benim bi an önce muane olmam lazım ama nasıl..sakinleştirici iğneyi bile düşündüm ama faydası olurmu bilmiyorum.hiç yaptıran varmı?kendimden geçirip istemsiz dvaranışları önlermi?senağlama

2. 8 Kasım 2008
  3. okyanus84

okyanus84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ananas geçmiş olsun korkulacak bişey yok insan zamanla alışıyo spekulum takılırken kendini kasma rahat ol büyük ihtimalle ultrasonla bakacaktır korkulacak bişey yok emin ol muayene için iğne olmaya hiç gerek yok bence sen kafanı rahatlat hakikaten muayenede hiç bişey yok o kadar takma kafana a.s.

4. 8 Kasım 2008
  5. Elvira

Elvira acı sözler dilin dikeni Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok geçmiş olsun korkulacak hiç birşey yok inan tatlım. spekulum takılırken kendini rahat bırak hiç kasma yeterli gerisini hissetmiyeceksin bile.
    çok geçmiş olsun.

6. 16 Şubat 2009
  7. prensesfb

prensesfb Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    bende cok korkuyorum benim korkum tuylerimi tam alamiorum jilet kullandigim icin agdada yapamiorum aciya katlanamiorum napcam bilmiommmm

8. 16 Şubat 2009
  9. yabadabadu

yabadabadu YA HERŞEYİM YA HİÇİM..... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrh boşa üzülme doktorlar okadar ayrıntılı
    temizliğe bakmıyor