Vajinal Muayane

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Fey_zaaa tarafından 3 Mart 2010 başlatılmıştır.

3 Mart 2010
    Konu Sahibi : Fey_zaaa
  1. Fey_zaaa

Fey_zaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar.
    37+4 günlük hamileim dün doktora gittim bebek aşagıya inmiş dedi hazırlıklarını yap bekle dedi.11 marttada gün verdi vajinaş muayene yapmak için ama ben gitmek istemiorum muayeneden sonra acılma oldugu için dogumu erkene alıormuş kime sorduysam öle dedi sizinde bi fikrinizi almak istedim cevaplarınız için tşkler şimdiden

2. 3 Mart 2010
  3. Karxixnca Kxixz

Karxixnca Kxixz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    86
    zaten günün gelmiş ama seni anlıyorum korkuyorsun allah yardımcın olsun keşke bende senin haftalarına gelseydim

4. 3 Mart 2010
  5. AySay

AySay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Doktorunuza güvenin. Bebeğiniz yeterince büyümüş zaten. Sezeryanla olsaydı bu haftalarda doğum oluyor. Hayırlısı olsun.

6. 3 Mart 2010
  7. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    cok sacma muayeneden sonra acilma burda bircok bayan bundan bahsediyo hala anlamis degilim ben hamile kaldigimdan beri alttan muayene ediliyor ne acilmasi..keske acilsa 40 haftamin icindeyim 3 güne bi muayene ediyo alttan eliyle acilma falan yok..hem hadi oldu diyelim acilsin birak zaten vaktin gelmis....korkunun ecele faydasi yok canm mecbur bakacak son haftalar mecburi

8. 3 Mart 2010
  9. Juliette

Juliette annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    boyle bisey ben ilk defa duydum...acilsa da masallah bebek iyice buyumus olucak zaten 39 haftalik falan olucaksin kismetse cogu bebek de doguyor o zmnlar zaten.. hayirlisi olsun

Son düzenleme: 3 Mart 2010
  10. 4 Mart 2010
  11. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşım bence açılmasından ziyade vajinal muayeneden çekiniyorsun..Hakılsın en hassas döneminde bu seni ürkütüyordur..o tarihe kadar kendini bunaltma, belkide o vakti beklemeden doğum kendiliğinden başlayacak arkadaşım, Allahın takdirinde ne varsa hayırlısıyla atlatacaksın inşaAllah. Mevlam yardımcın olsuna.s.

12. 4 Mart 2010
  13. blueeye

blueeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    allah yardımcın olsun canım bencede doktora güven açılma olcagını hiç sanmıyorum