Vajinal ovül'le( fitil) korunanlar...

Konusu 'Aile Planlaması' forumundadır ve Ege tarafından 28 Haziran 2010 başlatılmıştır.

28 Haziran 2010
    Konu Sahibi : Ege
  1. Ege

Ege izmir delisi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aranızda hiç vajinal ovülle korunan var mı?? ne kadar güvenilir? ilişkiden 15 dk önce kullanılmalı diyor.. en bilinen markaları agen ve lady, bilgisi olan var mı?

2. 1 Ekim 2012
  3. DestinaX

DestinaX Pure Love T <3 D Üye

Beğenildi:
    92
    Ödül Puanları:
    108
    konu eski sanırım ama bu şekilde korunan var mı arkadaşlar ben bugun aile planlaması için doktora gittim doktor hormonlarımında rahmiminde gayet normal oldugunu ve hormonlarınlarını hiç bozma dengen de bozulmasın ben sana fitil öneririrm dedi ama prospektüsünde tam koruma için kondomla birlikte kullanılması önerilir diyo kullanamıyorum onu da bana pek güven vermedi ama doktorda kesinlikle hormonlarla oyananması taraftarı değilim ama kafamda soru işareti kalmasın dersende hap öneririm iğne yazmıcam sana dedi off sapıttım napacağımı bu fitilden kullanan var mı peki

4. 2 Ekim 2012
  5. ttk

ttk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    63
    hiç duymamıştım ama söylediklerindn anladığım kadarıyla koruyuculuğu o kadar da yüksek değil, prezervatif kullanacaksan bir de bunu kullanıp neden eziyet edeceksin ki kendine. hep söylüyorum kaliteli bir prezervatif en iyi korunma yöntemi. gerçi erkekler pek hoşlanmıyor bu prezervatif işinden.