vajinal tablet ve pembe akıntı

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve meselaney tarafından 11 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    11 Aralık 2011
    Konu Sahibi : meselaney
  1. meselaney

    meselaney Üye Üye

    Katılım:
    9 Eylül 2008
    Mesajlar:
    124
    Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    laparoskopi ve histereskopi oldum 4 gün önce. rahimde enfeksiyon varmı. bazı antibiyotikler ve nidazol vajinal tablet kullanmaya başladım. fakat vajinal tablet kullandığımda pembe akıntıyla birlikte ilaç bi süre sonra çamaşırıma geri akıyor. akıntının pembe olması normal bi durum mu?
     
  2. 12 Aralık 2011
    Konu Sahibi : meselaney
  3. jonquilla

    jonquilla Üye Üye

    Katılım:
    24 Temmuz 2010
    Mesajlar:
    133
    Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    nidazol m Vajinal tablet de antibiyotik özellik gösterir. üçgen şeklindedir, daha rahat kullanabilmek için. kullandıktan sonra bir süre yatarsanız geri gelmeyebilir.
     
  4. 19 Aralık 2011
    Konu Sahibi : meselaney
  5. Bahceci

    Bahceci Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

    Katılım:
    2 Mart 2010
    Mesajlar:
    7.574
    Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ,

    bu tür işlemlerden sonra beklenen bir durumdur.

    saygılarımla ,
     
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.