vajinamda çok ağrı var sebebi açılma olabilir mi

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve melekmehmet tarafından 18 Ocak 2011 başlatılmıştır.

18 Ocak 2011
    Konu Sahibi : melekmehmet
  1. melekmehmet

melekmehmet CANLARIM BENİMMMM (M-T) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    herkesin vajinasında ağrı oluyormuş ama benim başladımı 2 gün flan geçmiyo ağrı sonra birkaç gün ağrımıyo tekrar başlıo falan doktora gitmemede daha 1 hafta falan var sizce bu ağrılar açılmaya neden olabilir mi fikri olan var mı?

2. 19 Ocak 2011
  3. ozlem80

ozlem80 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    senin soruna ek benzer bir soru da ben sorsam:) ilk defa baslayan kasilk agrilarim var bir haftadir zaman zaman azalior, idrar testinde enfeksion flan cikmadi, bunun da acilmayla ilgisi olabilir mi acaba?

Son düzenleme: 19 Ocak 2011
  4. 19 Ocak 2011
  5. pamukprensesim_

pamukprensesim_ Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    kızlr kac haftalık hamılesınız bırde onu yassaydınız :)

6. 19 Ocak 2011
  7. sim7280

sim7280 Allahim yavrularimi koru Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    regl agrisina benzer agrilar bende de oluyor. Genelde gaz kaynakli oldugunu farkettim. Nasil olur da regl sancisi gibi olur anlayamiyorum.
    Acilma olurken kasilma da olmasi gerekiyormus. Kasilmaniz var mi? Yani karniniz bir anda tas gibi kesiliyor mu?

8. 19 Ocak 2011
  9. melekmehmet

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    ben 32 haftalık hamileyim normal dogum istediğim için merakda edıyorum acaba açılmamı oluyorki diye birde karında kasılma oluyormu diye sormuşşunuz cook oluyo genellikle ayakta hareket ederken oluyo ama bebekten kaynaklanıyo galıba o

10. 19 Ocak 2011
  11. ozlem80

ozlem80 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    takvimimiz var die yazmamistim; bende 28i bitiriyorum cok sukur.
    kasilma olmasi normal 6.aydan sonra yalanci kasilma deniyor, doguma hazirlik, kasilma ne kadar sIklIkta geliyor ordan anlasiliyor gercek kasilmama mi yalanci kasilmama mi die.

12. 19 Ocak 2011
  13. JUSE

JUSE Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    burda bununla ilgili açtığım bir iki başlığım var:-))anacım ben çözüm bulamadım vajina ve kasık ağrılarıma.2.doktorumda normal diyo.geçtim bende artık.napam.ağrılarımla yaşamaya çalışıyorum:-))

14. 19 Ocak 2011
  15. melekmehmet

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    valla gittim bugün doktora çünkü 2 gündür hiç geçmeden ağrıyordu ama doktor çook çook normal endişe edilecek hiçbirşey yok dedi herkesde oluyormuş hamilelikte ben acaba alttan bakarmıki dediydim ama normal oldugu için bakmadı bile (en iyisi hiiiç endişe etmemek kızlar demekki hamilelikte herkesde oluyo)

16. 20 Ocak 2011
  17. ozlem80

ozlem80 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sagol haber verdigin icin haftaya da ben gidecegim kasik sizilarini da ogrenip yazarim:) galiba hepsi normal ama olsun biz dtedbirli olalim. yaa turkiyede doktorlr lttan hic bakmiyor burda 4.aydan beri her kontrolde aciklik ve rahim agzi uzunlugu kontrolu yapiliyor alttan:KK43: olmadan olmaz mi diorum asla dior doktorum. ee turkiyede yapilmadigina gore demekki oluyor:KK43:

18. 20 Ocak 2011
  19. arzuazra

arzuazra Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    36 haftalık hamileyim 4 hafta önce kanamam olmuştu şimdi ise inanılmaz kasık ağrılarım var bu ağrılar rahim açılmasının nedenimi acaba?? doktorum 1 cm açıklık var demişti bu doğum yaklaştı demek mi??:2: