vajinanın orda acılı bişeyler hissediyorum aynısını yaşayanlar cvp yazsın ne olur

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve EU1 tarafından 7 Aralık 2008 başlatılmıştır.

7 Aralık 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar ben 16 haftalıgım bende 4 cm boyunda miyom var ama ilaç kullanıyorum ve bu miyom kanama lekelenme yapar ama onun haricinde bi zararı olmaz dedi doktor neyse bu ayrı konuda benim vajinada yani böyle afedersiniz o deliğin oldugu yerde hani bi yeriniz kesilirde bi acır ya böyle öyle bişeyler oluyo ama anlık hemen geçiyo birde mesela durduk yere birden oramı hissediyorum bi garip duygu tamda derdimi anlatamamış olabilrim ama bu tarz şeyler yaşayanlar varsa yazsın bana isteyen özeldende yazabilir doktorumada soramam böyle bişeyi yardım edin ne olur..senağlama

2. 7 Aralık 2008
  3. ankakuxsxu

ankakuxsxu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım bilemiyorum ama gaz sancısı olabilir mi? bende bazen spazm olur ve vajinama bıçak batıyomuş gibi ağrı verir. öyle bi şey olabilir mi acaba??

4. 8 Aralık 2008
  5. buket5280

buket5280 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bu şikayetin bence idrar yolu enfeksiyonu olabilir.genelde yanma birde idrarla beraber yanma ya da kaşıntı varsa mantarda olabilir.bana sorarsan doktorunu bu konudan haberdar etmelisin en azından aramak lazım..bu arada geçmiş olsun..

6. 8 Aralık 2008
  7. EU1

EU1 Guest

cnm senin vajinanın içindemi oluyo bende dışarda etimde yani afedersin o deliğin orda sanki orası kesilmişde sızlıyo gibi değişik yani seninkide böylemi???senağlama

8. 8 Aralık 2008
  9. EU1

EU1 Guest

cnm utanıyorum ya nasıl söyliycem benim öyle tuvalet ihtiyacımda yanma falan yok şükür birde içerde değil vajinanıın o deliğin orda bi acı kesik acısı gibimi desem garip bi duygu sence normalmi acaba kasılmalardan falan olabilirmi??senağlamasenağlama

10. 8 Aralık 2008
  11. buket5280

buket5280 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım normalde kasılma normal ama senin ki farklı bişey sıkma canını ama doktorunu bilgilendir internetten baksana bakalım bende merak ettim.inşallah önemsiz bişeydir.bu arada bayramın mubarek olsun..

12. 10 Aralık 2008
  13. EU1

EU1 Guest

sağol cnm seninde bayramın mübarek olsun netten bakcamda nasıl bakcam ne diyerek yazıcam yani artık doktora inş bi şekilde sorabilirim bakalım birde dişim çok ağrıyo onu sorcam olursa çektiricem üff ya senağlama

14. 10 Aralık 2008
  15. elavinya

elavinya Başarmanın yarısındayım,başaracağım dedim çünkü :) Üye

Beğenildi:
    484
    Ödül Puanları:
    188
    canım ben nisan annesiyim bende yaklasık 3 haftadır bahsettiğin ağrı oluyor aynı şekilde olyo dr bunun önümsiz kasılma olduğunu mağnezyum aksikliğinden olduğunu söyledi çok sık olması erken dğum riskini artırıyormuş ben dinlenince geciyo ama bazen gece sabaha kadar oluyo

16. 10 Aralık 2008
  17. EU1

EU1 Guest

hadi ya ama ben magnezyum içeren karma bi vitamin içiyorum ya bende önemsiz oldugunu düşünmüştüm çünkü şiidetli değil ve geçyor sonra tekrar oluyor neyse cvap için sağol heerşey yolunda gider inşşutarafagitti

18. 12 Aralık 2008
  19. EU1

EU1 Guest

ya arkadaslar ben bgn doktoruma söylemedim cuma günü gene randevum var o zaman söylerim bu arada oğlum olacakmış acaba neden oluyo mesela bgn çok oluyo aynı öyle ya doktora nasıl tarif etcem bunu ya üff