Vajınısmus ıcın acele doktor tavsıyesı!

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve Dilber1983 tarafından 25 Ekim 2010 başlatılmıştır.

25 Ekim 2010
    Konu Sahibi : Dilber1983
  1. Dilber1983

Dilber1983 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bilmiyorumkismileArkadaslar merhaba,

Ya ben 5 yildir evliyim ve bir türlü su vajinismus belasindan kurtulamadim. Artik bunalima girmek üzereyim. Avurapa'da yasiyorum ve burada vajinismus pek yaygin olmadigi icin doktorlar da bu konuda pek tecrübeli degiller. Dogru dürüst klinikler yok. Son care olarak Türkiye'ye gelip tedavi olmaya karar verdik esimle birlikte.

Istanbul'da, Ankara'da vs. COK IYI bir doktor tavsiye edebilirmisiniz?

Su ana kadar internet araciligiyla Ankara'da Hera Klinik (Süleyman Eserdag), Istanbul'da Saygin Micozoglu ve Kusadasi'ndan Murat Ulusoy isimlerine rastladim. Ücüyle de irtibata gectim. En fazla bir haftada iyilesecegimi söylüyorlar (zaten ancak bir haftaligini gelebiliriz Avrupa'dan) ve fiyatlari 4000-5000 TL!!!

Bu doktorlarla tecrübeleri olan varmi? Söyledikleri gibi kesin iyilestiriyorlar mi? Türkiye'de vajinismus tedavisi gercekten bu kadar pahali mi ya? Hadi biz neyse de Türkiye'de yasayanlar nerden buluyor bu paralari ya hayret!

Arkadaslar, yardimlarinizibilmiyorumkismile bekliyorum hemde dört gözle!

2. 25 Ekim 2010
  3. burcin_umut

burcin_umut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ben ulusoya gittim bir çok arkadaş gibi çokta memnun kaldım ayrıca bir topic var onunla ilgili bu sayfada orda herşey var takip edebilirsin... Allah şifa versin ...

4. 25 Ekim 2010
  5. derus

derus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Bende Ankara lina kadın sağlığı merkezine gittim.Uzman psikoloj ve kadın doğum uzmanı şükran hocam sayesinde 3 seansta ve uygun fiyatla 10 ay yaşadığım bu sorundan kurtuldum...

6. 25 Ekim 2010
  7. elifnil58

elifnil58 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Çok iyi dediğin için tavsiye ediyorum. ankarada süleyman eserdağ. heraklinik.. ben 2 günde başardım asla parmak yok bilesin.. harika bir doktor.. zerre can acısı yok.. üstelik doktordan öte abi gibi arkadaş gibi... tavsiye ederim...

8. 26 Ekim 2010
  9. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Merhaba ,
    Konunuz içeriği nedeniyle taşınmıştır iyi paylaşımlar:a.s.:

10. 27 Aralık 2010
  11. esraersoy

esraersoy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    Kızlar bende vajinumuştum ve atlattım şükür ki ve size nasıl atlattığımi yazıyım ve eğer o şekilde gecmezse o zaman dr gidersiniz ve ben 2sene vajinumuştan dolayı eşimle birlikte olamadım sonra dr gittim ve bir haftada atlattım şöyle oldu:
    Öncelikle kendimi hazırladım ve önce tek parmağım ile alıştırdın sonra iki güç derken kendimi alıştırdım ve daha sonra eşimle birlikte olacağımız anda bebe yağı kullandım ve şükür atlattım kızlar ve bana dr bu şekilde bir ay deneyin olmazsa gel seni kocaeli araştırma hastanesine yönlendiricem dedi ve şükürki gerek kalmadı ve şimdi de bebeğim olması için tedavi oluyorum

12. 4 Ocak 2011
  13. berennisa

berennisa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    mrb arkadaşlar bende 19 boyunca eşimle beraber olamadım. en sonunda hacettepe de doç. dr. elif kabakçı ya gittim. çok şükür kurtuldum. şu an iki çocuk annesiyim. bu sorunu yaşayanlara hacettepe hast. psikoloji bölm. doç. dr. elif kabakçı yı şiddetle tavsiye ederim... allah yardımcınız olsun :KK19: ben başardım sizde yapabilirsiniz......

14. 4 Ocak 2011
  15. Bulutlar

Bulutlar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ben Saygın Micozoğluna gitmeyi düşünüyorum, parmak egzersizleriyle hiç ilerleme kaydedemedim nedense, bana en uygun yöntem hipnoterapi. Çoğu kişi de memnun kalmış bu doktordan, garantili de, iyileşemezsen para iadesi yapıyor, tabi Allah korusun inş kısa sürede iyileşirim.

16. 26 Nisan 2011
  17. ilknur_34

ilknur_34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bende murat ulusoya gitmeyi düşünüyorum hakkında hiç kötü bişey okumadım şimdiye kadar

18. 2 Ocak 2013
  19. SS2

SS2 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    merhba bnde vajınısmusum suanda psıkoloqa qıdıyorum eşimle egzersızlerı bıraz ıse yarıyor mesala oncekı gıbı korkumuyorum.ıns snde aşarsın cnm.gebe kalmayı cok ıstıyorum sızce kalabılırmıyım bu durumdayken?