vajinismusa acil yardım....

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve poeme tarafından 18 Ocak 2010 başlatılmıştır.

18 Ocak 2010
    Konu Sahibi : poeme
  1. poeme

poeme Guest

arkadaşlar 2,5 yıldır bu illetle uğraşıyorum.çok uzmana gittim 4-5 seans hipnoterapi gördüm. eşli terapi gördüm.Hatta hayatta yapamayacağım dediğim parmak egzersizlerini bile geçen yıl yaptım 3 parmağa kadar geldim.yalnız 2 ve 3 parmakta yarısına kadar alabiliyorum.Sıra ilişkiye girmeye geldiğinde sanki sınava hiç çalışmadan girmiş öğrenci gibi başarısız oldum.Her başarısız deneyim beni egzersizlerden uzaklaştırdı dipsiz bir kuyuya sürükledi.Herkesin kolaylıkla yaptığı bu işi ben niye yapamıyorum duygusu benim kendime güvenimi kaybetmeme neden oldu.Artık kendimi değersiz hissediyorum.Belki 1-2 dakikalık bir acı benim 2,5 yıldır kendime verdiğim zarardan daha mı zor bunu kendime öğretemiyorum bir türlü.Benim durumumda olanlar ne yapıyorsunuz siz bu sıkıntıtı nasıl taşıyorsunuz bununla nasıl mücadele ediyorsunuz?

2. 18 Ocak 2010
  3. seheryelii

seheryelii Guest

canım benım bende aynıyım ben 5 yıldır cekıyorum bunu yokmudur bunun bı yontemı bılemedım insanlıktan cıktım artık ben nasıl kadınım dıyorum daha ne kadar surecek bu cılee Allahım yardım etsın bıze

4. 18 Ocak 2010
  5. Pazza

Pazza nam-ı diğer Lucita Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
  6. 18 Ocak 2010
  7. poeme

poeme Guest

o dediğin bloğu yaklaşık 600 sayfa okudum arkadaşım .günlerce okudum okudukça umutlandım başaramayınca bıraktım allahım kimseyi böyle bir sıkıntıyla imtihan etmesin hergün dua ediyorum ama içinden çıkamıyorum

8. 19 Ocak 2010
  9. eelifes

eelifes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım bendede aynı dert var tedavi grüyorum ankarada çok zor bir durum merak ettim hipnoterapi gördüm yazmışsın normalde kesin tedavi diyorlar ama doktorun seni bıraktımı normalde bırakmaması gerekiyo başarana kadar olay kişide bitiyor aslında gerçekten inanırsan başarıcam diye başarırsın genelde hep erteliyoruz bu sorunu bende şimdi adet gördüm nefes egzersizlerini yapmak istemiyorum onun öncesinde gayet çaba gösteriyodum şeytan çok ugraşıyo kötükedihüso bak 2,5 yıl olmuş sık dişini yenicem de olmuycak diye şartlandırma kendini benim gecen 6 ayıma o kadar yanıyorumki ama imtihan buda Allahtan dua edelim bu sıkıntıyı çeken herkese hergün siteye yeni biri gelip ben vajınusmusum diyor gerçekten çok üzücü ama yenenlerde var hemde kendi çabalarıyla Allahtan ümit kesilmez a.s.

10. 19 Ocak 2010
  11. poeme

poeme Guest

evt arkadaşım hipnoterapiye devam ettim.bırakmadım hatta dr bunları cd ye çekip bana verdi evde dinlemem için günde 1 kez yatmadan önce dinliyordum uzun sürede dinledim fakar ilerleme olmadı başladığım yerdeki gibiyim tek bir umudum kaldı o da nazilli

12. 19 Ocak 2010
  13. ssheker07

ssheker07 inşaat mühendisi Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    eyvahedigeldismile yaa bu nasıl bişey bnm mantıgım bi türlü almıyoooo ama cok cok gecmiş olsun üzücü bi durum allah kmseye wermesinn korktum wala şimdi yaaa eyvahedigeldismile

14. 19 Ocak 2010
  15. SuRMeLi

SuRMeLi yiğitim cennetteki yavrum.. Pro Üye

Beğenildi:
    140
    Ödül Puanları:
    153
    korkmayin walla neyden korkarsaniz basinizia geliyor

Allah yardimcin olsun arkadasim gercekten cok zor bi durum

16. 19 Ocak 2010
  17. ssheker07

ssheker07 inşaat mühendisi Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    haklısın ama 2.5 yıldan bahsediliyo ciddi bi zamn yani

18. 19 Ocak 2010
  19. poeme

poeme Guest

evt çok ciddi bir zaman öğrenilmiş çaresizlik dedikleri bu olmalı sanırım dediğim gibi her seferinde cesaretimi topluyorum ve bu sefer kesin olacak diyorum kafamı hazırlıyorum tam p.......... aşamasına gelince aynı korkular kasılmalar başlıyor sanki hiç terapi görmemişim parmak egzersizi yapmamışım gibi dibe vuruyorum.Hayatımda bu kadar çözümsüz bir problemle karşılaşmadım Hep ona yeniliyorum.Onu yeneceğim günü görebilecek miyim acaba