Vajinismusla ilgili midir?

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve ayaznaz tarafından 15 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Nisan 2010
    Konu Sahibi : ayaznaz
  1. ayaznaz

ayaznaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    mrb aytun hanım ben 8 aylık evliyim bi süre vajinismusla uğraştım..hala uğraşıyor muyum yoksa bende farklı bir biyolojik sorun mu var bilemiyiorum.. jinekolojik muayne için bir doktora gitmiştim yeni evlendğim sıralarda bana çok kaba ve asağılayıcı davranarak hiç bir biyolojik sorun olmadığını abarttığımı vs söyledi.. bende parmak eğzersizleriyle kendi kendime asmaya çalıştım ancak ondada belli bi noktaya kadar gelip bıraktım.. gecenlerde ilk kez eşim içime boşaldı daha önceleri alamadığımdan böyle bişey söz konusu olmuyordu... fakat kanama acı olmadı.. sonraki denemelerde ise yine p..s başından daha fazla alıyorum hepsini değil ama bir yere çarpıyr ve o etin kalın bir parca olduğunu hissediyorum..ilerleyince acıtacak gibi.. fakat kızlık zarının vajinanın bir cm ilerisinde olduğu düşünülürse ben orayı aşıyorumm... o halde bu durum nedir ? yardımcı olursanız çok sevinirim

2. 15 Nisan 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam bence sizi anlayabilecek nazik bir doktora tekrar muayeneye gidin, çünkü belki vajenin biraz içinde serlik hissettiğiniz yerde sorun vardır. tekrar değerlendirme yapılırsa daha mutlu bir cinsel hayat için güvenli adım atmış olursunuz.

4. 15 Nisan 2010
  5. ayaznaz

ayaznaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ozaman vajinusmusla alakası olmadığını söyuleyebilir miyiz? en yakın zamanda doktora gidip sonucu size de danısacağım yardımcı olduğunuz için çok teşşekkür ederim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.