vajinismusum yardım edin:(

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve munisse tarafından 24 Mart 2010 başlatılmıştır.

24 Mart 2010
    Konu Sahibi : munisse
  1. munisse

munisse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de vajinismusun internette araştırırken kadınlar kulübündeki forumlar sayesinde birçok kişinin bunu yendiğini öğrendim bana da yardım edin.kendi kendime parmak alıştırmaları yapıyorum.eşimle denediğimizde 5-6cm kadar içime girebiliyor ancak sonra acı çekiyorum ve devam edemiyoruz.bunu yenenlerin yardımını istiyorum.

2. 24 Mart 2010
  3. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    mrb canım oncelıkle gecmıs olsun bende 5a y cektım bu ılletı vede 5 6 ay oldu kurtulalı.ben parmak hıc yapamıodum bence eger penisi 5 6 cm alıosan derın nefes alıp vrme egzersızlerınlen tamamınıda alırsın ınşşşşş en yakın zamnda umutszluga kapılma sakın tamam sormak ıstedıgın bısı varsa her konuda yardımcı olabılırım

4. 25 Mart 2010
  5. munisse

munisse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok teşekkür ederim sen parmak egzersizleri yapmadan iyi yenmişsin peki ekstra bişey kullandın mı ilaç veya başka bişey.

6. 25 Mart 2010
  7. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    psıkolojık tedavı goruodum kas gevsetıcı ılaclar kullandım anti depresyon...bılmıorum onlarınmı faydası oldu.

8. 26 Mart 2010
  9. munisse

munisse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür edeirm canım

10. 7 Haziran 2011
  11. Heyyyyy

Heyyyyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Offfffff olmuyorrr:KK43:

12. 8 Haziran 2011
  13. mukix

mukix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    61
    canım ben 1 senedir cekiyorum burdan arkadasların önerilerini de denicem en son ögrendiğim derin nefes alıp ıkınmak biraz girdikten sonra derin nefes al ve ıkın ben denicem umarım sanada faydası olur

14. 8 Haziran 2011
  15. yak80

yak80 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    olmayan birşey yok aslında kendini olup olmayacağı konusunda şartlandırdığın için olmuyor, kendini rahat bırak olup olmamasını düşünme birde eşinle konuşmalısın onunda sana yardımcı olması gerekiyor içeri girerken senin vaj... nın kayganlaşması gerekiyor olmuyorsa kayganlaştırılar var onları kullanabilirsin, (prezervatiflerle hediye veriliyor artık) sonrada eşin içeri girerken sakin olacak alıştıra alıştıra girecek hemen içeri girip git gel yapmayacak önce ucundan ucundan sonra biraz daha en son alıştığında komple girecek yani bu iş sadece senle bitmiyor eşininde sana yardımcı olması gerekiyor seninde kafa olarak başka yerlere şartlanırsan ne kadar kolay olduğunu göreceksin, umarım atlatırsın bu sorunu...

16. 8 Haziran 2011
  17. ladybugg

ladybugg Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    63
    valla işkence gibi.. erkek olsaydım asla vajinismus olan bi karım olsun istemezdim. tamamen kafanda halledebilceğin bişi bu canım. bende 2ay çektim. kocama işkenceydim resmen ,, o çok anlayışlıydı ama olsun o dönem çok abarttığmı düşünüyorum. yani yaklaşmıyodum yaklaştırmıodum konu oraya gitmesin die yada daha yaklaşırken acıyo die bağırmaya başlıyodum.evet bende senin gibi çok ağrıdıgını iddia ediyodum. ama aslında tamamen agrıyacak önyargısı psikolojisiydi. düşünsene biyolojik olarak o öyle yaratılmış, mantığı o yani, ilk başlarda tabiki zorlanırsın,hani ilk defa oluyo sonuçta ama aylarca kendinide karşındakinide bunun için yıpratmanın bi anlamı yok. eğer ilk gecede yada daha öncesinde cinsellikle ilgili bi travma yaşanmadıysa bu durumu biz kadınların abarttını düşünüyorum. düşünsene bi penisin girmesinden korktuğumuz yerden koca bi bebek çıkıo, Allah onu ona göre yaratmış biz boşa panik yapıp evliliimzn cicim aylarını böle şeylerle mahvedios. hiç gereksiz şeyler bunlar canım. evet yaşadığın başka özel şeyler varsa yardım al,doktora gt ama bu bi korkuysa sende biten bişi.. sadece eşine bunun için fırsat ver, önsevişmeyle yada buna özel yağlarla kayganlığı sağla sonra bi iki kez müsade et, eşinde yavaş yavaş alıştıra alıştıra denicek sonuçta,, sende aman acıcak acıyo takılma bunlara, sonra bide bakmışsınki iki üç defadan sonra o kendi kendine farkına bile varmadan o yolunu bulur.. mantığını kullan canım, Allah onu acısın die deil, eşinle helalinle zevk al,ver, güzel vakit geçir muhabbetin artsın,çocuk sahibi ol die yaratmış.. hepimiz kadınız,çok daha önemli kadın hastalıklarımız, evliliğin ilerleyen zamanlarında çocuk sahibi olmakla ilgili problemler,sorunlar,hastalıklar var. yani dicem o ki durum bundan ibaretse vajinismus hiçbişi yani..

Son düzenleme: 8 Haziran 2011
  18. 10 Haziran 2011
  19. heidi84

heidi84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    1 yıldır evliyim hala ilişki tam anlamıyla olmadı canım acıyo bana yardım edin ne olur :KK43: