Vajinit hakknda bilgisi olanlar bana yardm edebilir mi

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve tinkerbell09 tarafından 23 Eylül 2009 başlatılmıştır.

23 Eylül 2009
    Konu Sahibi : tinkerbell09
  1. tinkerbell09

tinkerbell09 herşey güzel olacak... Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar bugün jinekolojik muayene oldum.kasıklarımdaki ağrı, şişkinlik ve bol miktarda akıntım vardı.vajinit teşhisi kondu. fitil ve antibiyotik tedavisi uygulancak..3 aydır bebek denemesi sonuçsuz kalıyodu...sebebi buymus..bu durumu yasayıp tedavi sonrası hamile kalanlar beni rahatlatıcak bir seyler yazabılır mı cunku cok canım sıkıldı...bir de soğan kürüne başladım işe yarar mı dersiniz..?:1no2:

2. 23 Eylül 2009
  3. loveli

loveli Rabbim koru yavrularımı Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    213
    canım enfeksiyon hamileliğe engel değil ben enfeksiyon varken hamile kaldım dr etkisi vardır ama çok değil demişti ki öyle oldu bebeğimi kaybettim o ayrı ondan mı bilmem ama sen kafana takma derim ilaçlarını kullan bol su iç sık sık iç çamaşırı değiştir yapacağın başka bişey yok bununla ilgili

4. 23 Eylül 2009
  5. tinkerbell09

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    teşekkür ederim canım sağol peki soğan kürü bu konuda işe yarar mı acaba?

6. 24 Eylül 2009
  7. cuter

cuter Guest

evet arkadaşlar bilgisi olan yazsın soğan kürü yarar mı bunda? bi de vajinit vajinakl enfeksiyon mu mantar yok yani dimi

8. 24 Eylül 2009
  9. tinkerbell09

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    vajinit çesitleri varmış zannedersem ben soğan kürünü yapmaya basladıktan sonra akıntım arttı zannedersem yarıyo ama deneyen varsa bızle paylaşabılır mı

10. 3 Ekim 2009
  11. cuter

cuter Guest

soğan kürünü ne kadar zamandda uyguladın ve akıntı nasıl arttı kaç gün oldu?ve pis kokulu ve yoğun mu oluyo cnm ben de uygulamak istiyorum ama pis kokulu akıntı beni rahatsız edyio

12. 3 Ekim 2009
  13. CANCANIM

CANCANIM Guest

arkadalar benimde çok akıntım var kasıklarımda ağrı var bel ağrısıda oluyor arada şu soğan kürünü anlatrmsınız

14. 17 Aralık 2009
  15. letheriver

letheriver Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaslar bende de vajınıt cıktı fakat mantar kaynaklı degıl.
    saracogluna maıl atmıstım ve cevap aldım dıyor kı mantar kaynaklı olmayan enfeksıyonlar ıcın arastırması devam edıyormus fakat bellı bısey tavsıye edemıyormus. o yuzden de bıtkısel bısey deneyemıyorum

16. 1 Ocak 2010
  17. EU3

EU3 Guest

Banda ornısıd tablet ve onun fıtılını yazdı adet oldum bıraktım yıne baŞlıycam nerden kaptım bılmıyorum akıntım kokusu yok artık yazındı o geÇtı ama akıntı yoĞunmuŞ dr hanım dedı

18. 27 Mayıs 2010
  19. Anuradha

Anuradha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Vajinit olduğumu öğrendim. Fitil verdi kullanmadım. Üç hafta sonra hamile olduğumu öğrenmiştim. Sanmıyorum hamileliği etkilesin.