Vajinusmus Kadını Hamile Kalabilir mi?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve a_d_a tarafından 22 Mart 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    22 Mart 2008
    Konu Sahibi : a_d_a
  1. a_d_a

a_d_a Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar lütfen yardım edin ben 1 yıllık evliyim ve eşimle tam bir birleşme yaşayamadık.Son 1 ardır uyuşturucu sprey kullanarak yarıya kadar içime girmesine izin verebiliyorum.Tabiki yarısını alabildiğim için kızlık zarım bozulmuyo ama bu şekilde içime boşalmasını sağlayabiliyorum ve bu işlemi gün aşırı tekrarlıyoruz. ben böle hamile kalabilirmiyim nolur yardım edin şimdiden teşekkürler.....

2. 22 Mart 2008
  3. NİLSU

NİLSU Guest

MERHABA ADACIMMM

vajinusmusluyken tabikide hamile kalabilirsin ama canım bence önce bu hastalığı yenmelisin ,istersen sana yardım edebilirim ben 1,5 ay önce yendim bu hastalığı

4. 22 Mart 2008
  5. a_d_a

a_d_a Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    çok tşk edrim nilsu bu birazda olsa içime su serpti.tabiki yardımcı olursan çok sevinirim.Bu hastalık hakkında nette biçok araştırma yaptım aydın nazillide murat ulusoy isimli dr bu konuda uzmanmış 3 seansta hallediyormuş fakat 3000 ytl fiyat istedi. bu bizim için büyük bi para ve hayal kırıklığına uğradım şimdiden para biriktirmeye başladık ama etraftaki bebek yokmu laflarındanda gına geldi bende çoooook istiyorum ama kimseye derdimi anlatamıyorum

6. 22 Mart 2008
  7. NİLSU

NİLSU Guest

canım bu sitede özel mesaj atılamıyormu sana özelden bir mesaj atıcam ama nasıl yapıcam

8. 22 Mart 2008
  9. NİLSU

NİLSU Guest

yaaaa ben neden özel mesaj atamıyorummmm

10. 22 Mart 2008
  11. a_d_a

a_d_a Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    inan hayatım bend eyeni üye oldum ve bilmiyorum napsak.....

12. 22 Mart 2008
  13. NİLSU

NİLSU Guest

adacımmm sana özel mesaj atmayı denedim ama sanırım senin mesaj kutun kapalı olduğu için sana gelmedi mesajım ,eğer mesaj ayarlarını düzenlersen gelicek sanırım

14. 22 Mart 2008
  15. NİLSU

NİLSU Guest

adacımm sol üst köşede kontrol paneli var oraya tıkla ordan ayarlar şeçenekler yazan kısma gir ve özel mesaj sistemi yazan yeri aç canım

16. 22 Mart 2008
  17. a_d_a

a_d_a Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    tamm az önce açtım tşk ederim

18. 22 Mart 2008
  19. NİLSU

NİLSU Guest

ada olmuyorr yaaaa gönderemiyorum bir türlü ,pazartesi günü burda olursan yine görüşelim canım ben şu an işte yim ve mesaim bitti çıkmak zorundayım ,sana bir forum adresi vericem oraya gel diyecektim sorunun için ama sanırım burdan açık adres yazmak yasak ,onun için özelden atıcaktım ,neyse pazartesi günü gelirsen bir çaresine bakarız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.