Vajinusmus ve ilk gece korkusunu yendim

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve EU1 tarafından 5 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Herkese selam 8 aylık evliyim. Son iki aydır ilk gece korkusu üzerine tedavi görüyordum ve bu illeti yendiğimi söyleyebilirim. Seanslarda yaşadıklarımı ve tüm süreçleri sizlerle paylaşmak için http://www.kadinlarkulubu.com/blog-sayfalari/137953/ adresindeki bloğumu tıklayabilirsiniz.

2. 6 Nisan 2009
  3. whatsup

whatsup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    bende şuan tedavi görüyorum canım. 4seans geride kaldı baya ilerleme kaydettim. dediğin gibi fiyatlar çk yüksek ve herkes bunu karşılayamabilir oyuzden anlatmanın çok yararlı olacağına inanıyorum. bende 3seansımın özetini başka bi foruma yazmıştım. buarada tebrik ederimm kurtulmuşsun umarım bende kurtulucam en yakın zamanda :)

Karamsar-88 bunu beğendi.
  4. 6 Nisan 2009
  5. EU1

EU1 Guest

evlılıgımın ilk ayından sonra bu işi kendi haline bırakarak bır yol katedemeyeceğimi anlayınca ozel bır hastanede kadın dogum uzmanına gıttım. Fakat doktor benim sorunuma psikolojik açıdan yaklaşmadı.İlk ilişkide biraz acı normaldir dedi.Bana uyuşturucu bir krem ve birkaç hap verdi. Ben ilk başta işe yarayacağını düşünmüştüm.Hevesel birkaç gün kremi sürdüm.Sakinleştirici hapları içtim ama bir sonuç alamıyordum. ilşki anında daha ilişkiye başlamadan kendimi kasıyor ağlamaya başlıyordum. herşey her gün daha da kötüye gidiyordu.Artık ilişkiyi bile denemiyor her fırsattailişkiden kaçıyordum. Eşim de yorulmuştu artık o da (her seferinde sorun çıkardığım için )ilişike girmek istemiyordu.Böylece aylar geçti.Sonunda bir psikayatri uzmanına gitmeye karar verdim. İnternette birçok doktoru araştırdım. Sonunda birinde karar kıldım.Ve seanslara başladım. Seanslar ve daha sonrası ile ilgili deneyimlerimi gün gün yazacağım.

6. 8 Nisan 2009
  7. EU1

EU1 Guest

yazıma devam edıyorum. kaıdn dogum uzmanı ıle sorunumu cozemeycegımı anlayınca ınternetten dr Cenk Kiper i buldum. esımle beraber gıttık ve ılk seansa basladık. dr oncelıkle ılıskıyı yasayacak olgunluk duzeyıne gelmelısın dedı once psıkolojık olarak kendını bu olay hazırlamalısın dedı o yuzden ılk seanslarda egzersız falan vermedı ılıskı yasayacak olgunluga gelmessen vajınusmus tekrarlayabılıyormus. bır kıtap verdı ve bır de fılms cd sı bır haftada kıtabı okudum fılmız ızledık esımle daha sonra ıkıncı seansa gıttık ben cok heyecanlı oldugum ıcın benı terapı odasına aldı orda bıraz dınlendım daha sonra konustu bızımle bıraz ve bana hergun gunluk tutmamı soyledı tabı o bır sablon hazırlıyor ona gore yazıyoruz her gun defterı doldurdum her gece 1 kasık passıflora ve sakınlestırıcı hap da kullanıyordum boylece psıkolojık olarak ılıskıya yavas yavas hazırlandım 3 seanstan ıtıbaren egzersızlere gectık daha sonra da 3 seansa gıttım toplam 6 seansta esımle ılıskıye gırebıldık olayın maddı boyutunu sorarsanız seansta toplam 2000 lıraya mal oldu ayrıntıları ozelden mesaj atanlara yuazarım ama gerıye donup baktıgımda bunu kendı kendıme de halledebılırmısım dıyorum o yuzden dr a gıtmeden once tedavı gorenlerden destek ısteyebılırsınız

8. 9 Nisan 2009
  9. BURCUAKINAY

BURCUAKINAY Guest

Tabı bırÇok tedavı yÖntemı ve tedavıyle ılgıl ınanılmaz fıyatlar var bende tedavı oldum toplam 750 lıraya mal oldu ve 3 seansta bıttı. 5000 lıra ya kadar fıyatlar vreıyor genelde hıpnoz aĞırlıklı olanalr daha yÜksek rakamlar verıyorlar sadece psıkolajık destek ıle olanlar daha uygun ama her ucuz yere gıtmeyın araŞtırmak Çok Önemlı Çok kandırılanalr var.

10. 9 Nisan 2009
  11. EU1

EU1 Guest

yazıya devam edıyorum doktor 3.seansta parmak egzersızlerı verdı once muayene odasında doktor parmak egzersızlerını gosterdı once bıraz kremle vajınanın gırısınde saga sola hareketler yaptı sonra yavas yavas ıcıne soktu once acıdı gıbı geldı ya da baskı hıssı olustu sonra bana denettı ve bu egzersı lzerı ev odevı olarak verdı her gun yarım saat bu egzersızlerı yaptım vedıgı ılacları ıctım gunlugumu tuttum bu seans uc kez daha boyle devam ettı devamını yıne yazarım

12. 9 Nisan 2009
  13. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ben biraz dişimi sıkarak kendi kendime yendim...

14. 9 Nisan 2009
  15. minar

minar Allahım Ol De Olsun. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    bende ilişkiye giremiyenlerdenim ama az biraz her denemede giriyordu.ama tam anlamıyla olmuyordu.kdın dogum uzmanına gıttım zar zor alttan baktı ve sende birit var dedi ,(septalı kızlık zarı) tam girişte yukarıdan asagıya bır et parcası vardı onu alalım dedi ondan dolayı olmıyabılır dedi.cesaretimi topldım ve gıttım operasyonu oldum cok az bır agrım var ama inşallah yenecem bu operasyon sonucu.Bilgisi olan varsa bana yazsın lutfen şimdiden tşekürler
    ,

16. 21 Nisan 2009
  17. whatsup

whatsup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar bende bu sorunu dün yendim. 8seanslık bi tedaviden sonra artık mutluyummm ve rahatım. inanın zor değill :)

18. 29 Mayıs 2009
  19. nil_cicek

nil_cicek Zeynep Naz'ım benim :)))) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    whatsup merhaba,

Ben siteye yeni giriş yaptım. Bende maalesef vajinusmusum. 18 aylık evliyim. Bir türlü başaramıyorum. Son zamanlarda okuduğum birtakım egzersizleri uygulamauya çalışıyorum ama umudum yok. Lütfen nasıl sorunu yendiğini ve eğer gittiğin tafsiye edeceğin doktor varmı.

Bu sorunu yenmiş arkadaşlar lütfen yardım....
    Ne kadar zor bir durum olduğunu bilirsiniz. Önerilerinizi, bildiklerinizi benimle paylaşmanızı rica ediyorum. Kremlerden, iğnelerde bahseden arkadaşlar var. Ne kadar içe yarıyor acaba?.

Bunun psikolojik bir sorun olduğunun farkındayım. Kendi kendime aşmaya çalıştım hep. Eşimde çok anlayışlı çok yardımcı oluyor bana. Henüz doktora gitmedim. Bu sorunu artık aşmak istiyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.