vajınusmus ve sonrası

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve osenay tarafından 2 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : osenay
  1. osenay

osenay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aytun Bey;
    öncelikle kolay gelsin. Ben yaklaşık 2 yıl önce evlendim. 6 7 ay kadar vajınusmustum sonrasında tedavı oldum. tedavı olup ılıskıye gırdıgım gunden berı yaklasık 1.5 yıldır hıc korunmadım.Bir kaç ay once dr a gıttım alltan baktı kıst vs bırseyın olmadıgını soyledı esım de sperm testı yaptırdı sonucları ıyıydı.doktor bırkac ay daha bekleyın dedı fakat ben test tahlıl vs yaptırmadım duzenlı bır sekılde adet goruyorum 24 gunde bır. gebe kalamamamın nedenı ne olabılır ne yapmalıyım

2. 5 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : osenay
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam öncelikle aytun hanım diye düzelteyim:), çocuk isteminiz bir yıldan beri olduğundan bence detaylı araştırma yapılması gereir. bunun için tüp bebek merkezleri ya da bu konuda uzman doktorlarla görüşme yapın. ille tüp bebek olack demek değil ama bizler bu konuda daha deneyimli olduğumuzdan en kısa sürede sizin varsa sorununuzu ortaya koyup çözüm üretebiliriz. tüplerinizin filminin çekilmesiyle deva edilecektir testlerinize.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.