vallahi biri elimde kalacak artık!!!!

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve BenAyKizim tarafından 26 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    26 Haziran 2009
    Konu Sahibi : BenAyKizim
  1. BenAyKizim

BenAyKizim anneyim ben!!!! Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    sinirimi öfkemi nasıl anlatsam bilemiyorum.insanlar ne sanıyor ki kendini.bir yaşında çok tatlı bir kızım var maşallah.mıknatıs gibi insanların bakışlarını çekiyor.ama sadece onla kalsa keşke.herkes dokunmaya çalışıyor hemen yaaaaaa........
    bir anda dokunuyorla yüzüne eline...ayy kuduruyorum...yasakkelimebirkaç kişiyi engelledim uyardım ellemeyin lütfen diye:mymeka:.millet benle kavga ediyor kendi çocuğumu elletmiyorum diye...manyak mıdır nedir bu insanlar?kimbilir nerelerine neye dokunup elliyorlar.hasta mıdır nedir bilemem ki...uufff tanımıyorum ki....tamam bende çok temiz titiz biri değilim ama zaten yediğimiz içtiğimiz soluduğumuz hava herşey bozuldu artık.bi de emekliyor.aldığı mikrop yeter yavruma.
    napıcam valla bilemiyorum.sokağa çıkmak istemiyorum ...ama mecburum..insanlar ne sanıyor kendini bilmiyorum...istemiyorum işte istemiyoruuuuuummmmmmmmmm.....:eek:klava::eek:klava:

2. 26 Haziran 2009
  3. bersu

bersu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Allah bağışlasın çocuğunuzu.Tahmin ediyorum üstüne nasıl düştüğünüzü.Herkesin çocuğu kendine tatlıdır,kıymetlidir.Ama bu kadar kendinizi yıpratmayın.insanlar ne sanıyor ki kendini yazmışsınız.Ben bunun çocuğunuzu tatlı bulup sevmeleriyle ne alakası olduğunu anlayamadım.Tamam hoş değil ellemeleri dokunmaları ama malesef bizim ülkemizde böyle şeyler olabiliyor.Başka şeyler gelmesin bebeğinizin başına....Bırakın hırpalamadan sevsinler ne olacak....

4. 26 Haziran 2009
  5. kuzularinannesi

kuzularinannesi A new day, A new start... Pro Üye

Beğenildi:
    9.312
    Ödül Puanları:
    238
    çok abartılı bi tepki olmamış mı? tamam haklısınız mikrop bulaşabilir, hastalık geçebilir ama insanlardan kötülüklerinden dokunmuyolar ya. ne mutlu ki size sevilen, ilgi çeken bi bebeğiniz var
    üzmeyin kendinizi bence

6. 26 Haziran 2009
  7. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım çok ama çok abartıyorsun herkezin çocuğu vardır ve kıymetlidir bunu unutma
    ne güzel çocuğunu sewiyorlar işte sevinmelısın
    bu kadar krize girmene gerek yok
    yazdıkların öfke boyutunu aşmış resmen
    çocuğu tamamn koruma altına almamalısın kı mikroplada küçük bünyesi tanışssın.

8. 26 Haziran 2009
  9. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Haklısınız ama bunu uç noktalara taşımayın..
    Şimdi kimsenin dokunmasını bile istemiyorsunuz ve bunu bir şekilde engelliyorsunuz ama biraz daha büyüyünce ne yapacaksınız?

Bak ne anlatıcam, eşim senin kızın yaşındayken, kayınvalidem ne yapıyormuş biliyor musun?(kayınvalidem 19 yaşında anne olmuş)

Aynen senin gibi kimseyi asla dokundurmuyor ve sokağa çıkaracağı zaman kapı önüne falan, kocaman çamaşır yıkanan leğenler var ya ona otutturup, ordan diğer çocukları izlemesini sağlarmış..

Yani sokağa leğenin içinde çıkarıyor çocuğu..Mikrop kapmasın diye..Ayağını bile değdirmiyor yere, düşün, aşmış artık..

Ama gel gör ki eşim hep hasta hep hasta..Doktor demiş nasıl bakıyorsun sen bu çocuğa, böle böle..

Kızmış doktor, kızım sen kafayı mı yedin, bu kadar da mikroptan korumak olur mu? Çocuğun bağışıklık sistemi nasıl gelişecek? vs. vs. diye uyarmış da kayınvalidem biraz normale dönmüş.

Yani sen de nerdeyse benim kayınvalidem gibi fanusa sokucan çocuğu..

Azı karar çoğu zarar herşeyin..

Tabii ki hijyene dikkat et, uluorta öpmeyi engelle ama dokunma elleme gibi uç noktalara gitme bence.

10. 26 Haziran 2009
  11. BenAyKizim

BenAyKizim anneyim ben!!!! Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar haklısınız biraz abarttım ama napiiim
    insanlar ne sanıyor kendini derken sanki kendi çocuklarıymış cüretiyle yaklaşıyorlar.
    bir de bakıyorum üstü başı kendi çok temiz tertipli olmayan insanlar yaklaşıyor.o zaman resmen titriyorum.

12. 26 Haziran 2009
  13. nisan annesi

nisan annesi bebegım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bencede çok abartılı bir tepki... ama demiyorumki her önüne gelen ellesin tabiki senin istegine bağlı ve öylede olmalı müge anlı bile dedi çoçuklarınızı kimseye sevdirmeyin dedi.bebeklerimizi dokundurmamız gerekiyor..bugun mikrop kapar deriz yarın başka seyler düşünürüz bencede alıştırmamak gerek ama bu fazla bir abartı olmuş.

14. 26 Haziran 2009
  15. kuzularinannesi

kuzularinannesi A new day, A new start... Pro Üye

Beğenildi:
    9.312
    Ödül Puanları:
    238
    benim teyzeminde 2 çocuğu var, eniştemde aynı böyleydi
    üstlerini değiştir, terlemesin,koşmasın....vs..
    ama hep hastaydı ikisi de
    çok fazla korumamak lazım, bağışıklık sisteminin gelişmesi açısından dediğiniz gibi

16. 26 Haziran 2009
  17. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    tepki biraz aşırı olmuş. onlarda kötülük amacıyla yapmıyorlardır...manyakmı nedir bunlar falan.demişsiniz ...manyak değillerde belki düşünemiyorlar.
    kibarca uyarırsınız yeter. dokunmayın lütfen diye. ama sert tepkiler verirseniz etrafınızdaki insanları kırarsınız..

18. 26 Haziran 2009
  19. bersu

bersu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146

Yani benim anladığım o zaman üstü başı tertipli düzgün giyinenler ellese sorun olmayacak ....O zaman sevmelerinden yakınmıyorsunuz siz.Temiz olmadığını düşündüğünüz kimselerin sevmesinden yakınıyorsunuz...Boşverin sevsinler ...Demek ki güzel ki kızınız maşallah seviyolar....

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.