Van kedisi besleyen var mı???

Konusu 'Evcil Hayvanlar' forumundadır ve angel_34 tarafından 3 Ekim 2009 başlatılmıştır.

3 Ekim 2009
    Konu Sahibi : angel_34
  1. angel_34

angel_34 Guest

Kızlar herkese selam aranızda van kedisi besleyen var mı acaba? Eşim bana süpriz yapıp van kedisi siparişi vermiş bir arkadaşına çok sevindim. Haftaya gelecek dedi opuyorumnanaktan:lepi:Ben küçükken çok kedi besledik evimizde, annem de tam bir hayvanseverdir özellikle kedilere bayılır bu yüzden kedileri az çok tanıyorum ama bizim baktığımız kediler cins değildi, bu gelen yavrucuk cins olunca acaba farklı özellikleri vs.varmıdır merak ettim. Besleyenleriniz varsa tecrübelerinden faydalanmak istedimzemuszemus Hayvanları aşırı derecede severim hele ki kedilere bayılırım sabırsızlıkla bekliyorum şimdiden internetten de araştırıcam bakımı, özellikleri vs.Paylaşımlarınızı merakla bekliyorum kaydirigubbakcemile2Bu arada 7 yıllık evliyim ve malesef sebepsiz infertilite yüzünden çocuğumuz olmuyor inşallah evimizin bu yeni misafiri bize uğur getirir neşe getireceği kesin de:)Bebeğim olmasını çok istedim ama henüz olmadı içimde öyle büyük bir sevgi var ki en azından bu sevgiyi kedime vererek bazı şeyleri unutup uzaklaşırım diye düşündüm.

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Ekim 2009
  2. 4 Ekim 2009
    Konu Sahibi : angel_34
  3. angel_34

angel_34 Guest

aaaa hiç yokmu van kediciği olan yaniiii:gitme: