Vanish Leke Cikarici

Konusu 'Tavsiyeleriniz' forumundadır ve BenTulis tarafından 19 Ekim 2007 başlatılmıştır.

19 Ekim 2007
    Konu Sahibi : BenTulis
  1. BenTulis

BenTulis KURŞUN KALEM Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Markasını yazmak doğru mu bilmiyorum.Hani şu piyasada mavi plastik ambalaj içinde satılan meşhur sıvı leke çıkarıcı var ya.İşte onun üzerinde Vanish yazan,pembe ambalajlı olanı,müthiş ötesi bir şey.
    Oğlumun montu,okul servisinden makina yağı bulaşmış halde,kullanılmaz duruma gelmişti ve denemediğimiz yöntem kalmadığı gibi,kuru temizlemeci de makina yağı lekeli ürünü kabul etmemişti.Lekenin üzerinden bir sene geçmiş ve mont,kullanılmaz halde bekler durumdaydı.Bu jel kıvamlı ürünü,o beklemiş lekenin üzerine iyice yedirip,fırça ile ovdum ve sonra otomatik makinada yıkadım.Sonuç inanılmaz,lekenin yerini bile bulamadık.
    Sonra parmak izlerini bir türlü çamaşır suyu vs.ile çıkaramadığım duvarıma bir bezle uyguladım.Leke falan yok artık.
    Kullanın derim,ben reklamlarında önceleri inanmazdım ama,en son eşimin tişörtündeki epey eski şeftali suyu lekesini de aynı fırçalama yöntemiyle yok edince,tavsiye etmek istedim.

2. 21 Ekim 2007
  3. asmira

asmira Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende tavsiye ederim halıma kırmızı oje döküldü bende asiton döktüm daha beter oldu iyice yayıldı bu ürünü kullandım hemen geçirdi kullanın kızlar

4. 23 Ekim 2007
  5. anne-10

anne-10 eşim ve oğullarıma aşığım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkürler bu bilgin için canım ben reklamlarda görüyordum ama inanmıyordum bende lekelerde deneyeceğim saol

6. 23 Ekim 2007
  7. silagul

silagul yorgun savaşçı Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    bu hangi marka ya aklima k ile basliyani geliyor ama o jel kivamli degilki su gibi akiskan

8. 23 Ekim 2007
  9. BenTulis

BenTulis KURŞUN KALEM Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    İşte tam da o...Onun pembe ambalajlı olanı üzerinde Vanish yazıyor,işte o jel kıvamında...

10. 25 Ekim 2007
  11. XIXLVEM

XIXLVEM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    AAAAAAA bende alım ozaman varya ben sıvısını denemıştım arkadasım hıçbır işe yaramamıstı bıu daha koyu kıvamlı olanı herhalde bıde onu alım..tesekkürler

12. 20 Aralık 2009
  13. nursist

nursist PAMUK PRENSİM... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar denedimm berbatttttt kesinlikle tavsiye etmiyorum sakın paranızı boşuna çöpe atmayınn
    en basit lekeyi bile çıkartmıyor şu pembe renkli jel k. vanish denen ürün
    reklamlar öyle aldatıcı öyle güven sağlayıcıki tamam dedim bundan ötesi olmaz heralde 4.lt.liğini aldım bidesırnaşık şey
    reklamlarda makina yağını çıkaran ürün nedense ewde basit bi yemek lekesini çıkartmıyorr..
    kısacası aldanmayınnnnnnnn onun yerine yeşil renkli uzun şişeli ürün war o çoook daha iyii

14. 2 Mart 2010
  15. maynak_zgr

maynak_zgr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    öğrenci evimin vazgeçilmezi desem ne dersinz:))
    ev sahipleri evden çıkarken binbir tantana yapıyorlar burda yok badana yaptır yok halıda leke var vs..
    tüm duvarları bu madde ile sildm inanırmısınız evden çıkarken ev sahibi badanacının numarasını istedi çok güzel olmuş diye:))))))))))))))

16. 17 Mart 2010
  17. arise

arise Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ablamda kullanıyordu hiç memnun değil o kadar para vermeye değmez bence

18. 6 Ekim 2010
  19. selected_79

selected_79 Allahım sana çok şükür Üye

Beğenildi:
    115
    Ödül Puanları:
    153
    mavisi şişedekide işe yaramıyo..
    pembeninde hani küçük kutuda olanı varya konserve kutusuna benzer kutuda hani.. hiç almayın boşuna.. yazık yani... hiç bi lekeyi çıkarmıyo..

bu 2üründen memnun kalmayınca pembe şişesini hiç almadım.. daha doğrusu pempe şişedekinin içeriğinde renkli çamaşırlarada kullanılır gibi bişey yazmadığından.. rankliler üzerinde çamaşır suyu etkisi yapmasından korktum açıkçası.. oyuüzden kullanmadığım için bişey diyemem sıvı pembe hakkında..