Varikosel Ameliyatı Fiyatları

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve turkkahvesi85 tarafından 20 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : turkkahvesi85
  1. turkkahvesi85

turkkahvesi85 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar eşimde çift taraflı 1. dereceden yeni başlamış varikosel çıktı. ameliyat gözüküyor sana dedi doktor. eşim devlet memuru. İstanbul Avrupa yakasında Varikosel ameliyatı nerde olmalı ve fiyatları ne kadar? bizim sorduğumuz GOP özel hastanesi 1650 lira fiyat çekti. biraz fazla sanki. bide memurların bu ameliyatı devlet karşılar mı?
    nerde olmalı ve sizin başımnızdan geçtimi hangi hastaneye ne kadar ödediniz arkadaşlar, cevaplarınızı bekliyorum şimdiden çokk teşekür ederim.. başından geçmiş olanlara geçmiş olsun diliyiorummm...
  2. 20 Mayıs 2009
  3. hennas

hennas Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    turkkahvesi85,benim bildiğim 1.derece varıkoselde ameliyata gerek yok,başka bir doktora daha muayene olun..devlet memurysa devlet karşılar tıp fakultesi hastaenlerınde yada ssk tarzı hastalerde hıc para vermeden yaptırısınız..ozel hastanede 1650 tl cok fazla... çünkü tek taraflı sizinki..
    ama yıne dedıgım gıbı tek taraflı hele kı 1. derece ıse genelde amelıyat onermıyorlar..
    eşinin sperm testinde problem mi var,ya da ağrısı mı varki ameliyat olucak?
    bu arada benim eşimde çift taraflı 3.derece vardı,ameliyat olduk medıpol hastanesinde 1500tl tuttu,proff yaptı ameliyatı,tek taraflı daha uygundur..
    itek doktorla ve tek sperm testıyle yetınmeyın 15 gun arayla 2.testıde yaptırın bir tüp bebek merkezinde..geçmiş olsun..
  4. 20 Mayıs 2009
  5. neser

neser Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bizimde 1.derece varikosel var dr ameliyat dedi.Sperm tahlillerimiz pek iyi degil. ameliyat olmamalımıyız?
  6. 20 Mayıs 2009
  7. neser

neser Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bizimde 1.derece varikosel var dr ameliyat dedi.Sperm tahlillerimiz pek iyi degil. ameliyat olmamalımıyız?
  8. 20 Mayıs 2009
  9. aycank

aycank Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım biz ank dayız sskda yaptırdık istediğimiz doktor girsin diye sadece 300 tl verdik doktora sende ist araştırabilirsin ii doktor bulup sadece bıçak parası verebilirisn
  10. 21 Mayıs 2009
  11. turkkahvesi85

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    cevap yazanlar için çokk teşekkür ederim.. sağolun arkadaşlar..a.s.
  12. 21 Mayıs 2009
  13. bengusu

bengusu herşey güzel olacak... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benim eşimde de 1. derecede varikosel vardı,doktor ameliyata gerek görmedi ancak 6 ay sonra tekrar kontrole gittiğimizde 2.dereceye yükselmiş ve sayısı düşmüştü,doktorumuz hemen ameliyat dedi,biz özel bir hastanede yaptırdık,1600 tl ameliyat fiyatıydı,micro olarak yaptırdık.
  14. 21 Mayıs 2009
  15. Bizde anadolu yakasınsa özel hastanede geçen sene yaptırdık.sgk geçen bi hastaneydi.biz bir gecelik özel odada kaldık fiyat herşey dahil 550 tuttu.Eğer diğer odalarda kalsaydık fiyat 450 olacaktı.bizim ameliyatta mikro oldu artık diğer türlü yapan varmı bilmiyorum.Ama kesinlikle mikro olmalısınız.eğer sperm düşükse ve varikosel var dediyse doktor bence kesinlikle ameliyat gerekli.ameliyattan sonra düzelme oluyor.Doktorunuzu iyi seçin ve sizi ameliyattan sonraki işlemler içinde bilgilendirsin.
  16. 21 Mayıs 2009
  17. maviruya

maviruya Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    tıp fak. de profa olduk..150 muayene ,800 ameliyat+ 120 lira özel oda için..tek taraflı oldu..ama bu para sırf doktor için..normal bir doktor olsa hiç para vermeyecektik..hatta özel hastane 300e olur demişti..proflar resmen adamın kanını emiyor..zor bir ameliyat değil,riski de yok..devlet hast.de de olabilir bence..onlarda hergün yüzlerce ameliyat yapan başarılı doktorlar..eşimin değerleri oldukça düşmüştü,inşallah düzelir..4.ayımızdayız..birkaç gün sonra test yaptırıcaz..
  18. 22 Mayıs 2009
  19. turkkahvesi85

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    cevap yazanlar için tekrar teşekkür ediyorum inanın çok bilgilendirici oldu hem bizim için hemde bizim yerimizde olanlar için. devlet memuru özel bi hastanede bile olsa acaba ne kadarını devlet karşılıyo biz ne kadar öderiz ki? neresi var avrupa yakasında iyi ama fiyatı uygun bi hastane? isim önerebilirmisiniz fiyatıyla beraber. sağolunn..