Varikosel ameliyatından sonra hamile kalan var mı??

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve maviruya tarafından 30 Ocak 2009 başlatılmıştır.

30 Ocak 2009
    Konu Sahibi : maviruya
  1. maviruya

maviruya Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    :nazar: eşim bu hafta ameliyat olacak varikoselden..kimi si pek faydası olmayacağına inanıyor(kendi doktorum dahil)..kimisi de ameliyattan sonra şansın artacağını söylüyor..eşi varikosel ameliyatı olan varsa sonuçlarını,yada faydası olup olmadığını,ne kadar zamanda düzeldiğini yazabilir mi ...lütfenn:nazar:
  2. 30 Ocak 2009
  3. idil07

idil07 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
  4. 30 Ocak 2009
  5. cicibisi

cicibisi http://ygtnblogu.blogspot Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    VaLLa canım kişiden kişiye değişir ama benim eşim ameliyat olalı 2 sene olucak nerdeyse ve ameliyattan önce 11 miLyondu sonra 18 milyon oldu şuanda 24 milyon sayısı.Ki dahada artar diyo doktorLar.Zaman yani onun düzelmesi biraz =(
  6. 30 Ocak 2009
  7. maviruya

maviruya Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    2 negatif aşılama var..ilkıinde 9 mly 2.sinde 7,5 mlyndu..ne olcak böyle bilmiyorum ki..yoksa boşuna zaman kaybetmeyip tüp bebek falan mı yaptırsak..kafamçokkarıştı offf dert küpü oldum yaww..tamamen şans demekki ameliyatın sonucu..
  8. 1 Şubat 2009
  9. yeliz_39

yeliz_39 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    seni üzmek istemem amabenim eşimde 6 ay once aynı ameliyattan olmştu sper sayısında gelişme var ama hala hamile kalamadım herseyin hayırlısı
  10. 2 Şubat 2009
  11. belya

belya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar benım eşimde ameliyat oldu 10 ay oluyor sperm hareket oranı çok azdı şuan yukselmiş durumda ama ben hala hamile kalamadım hayırlısı bekliyoruz :Saruboceq::Saruboceq:

rabbim hepimizin yardımcisı olsun inşaaalllah bizde anne olucaz
    :CüvCüv::CüvCüv:
  12. 2 Şubat 2009
  13. smhsmh

smhsmh Kaan'ım Allaha Emanetsin Pro Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    36

tatlım siz yeni testmi verdiniz
    ne kadar artmış:uhm:
  14. 3 Şubat 2009
  15. Nagihan

Nagihan kızıma kavuştum şükür Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim öyle sorunum yok ama bukadar umutsuz mesajların arasında sana destek vermek için yazıyorum benim tanıdığım kaç kişi var dayım var arkadaşlarım var sen umudunu kaybetme erkeğin tedavisi daha kolay geçmişteki mesajları oku orda çok insan var rabbim hepimize enkıza zaman da hayırlısıyla nasip etsin
  16. 3 Şubat 2009
  17. belya

belya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım şuan yaptırmadık ama bir ay öncekini söylüyorum ameliyattan öncce hareket oranı hızlı ileri hareketlioan %3tü sonra % 0 oldu baktık değerler düşüyor ondan sonra karar verdik ameliyata şuanda hızlı ileri hareketli oranı%15oldu çok şükür böylede artmaya devam eder inşaaalah :Saruboceq::Saruboceq:

18. 27 Şubat 2009
  19. sinemyet

sinemyet kıymetli kızım Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    arkadaşlar benim eşimde 8 ay önce ameliyat oldu sayısında değil ama hareketliliği çok yavaş çıktı ancak hiç umutsuzluğa kapılmayın 2 aydır bebek istiyoruz ve çok şükür sonunda hamileyim ve dr um spermlerin yavaşlığından dolayı olmaya bilir diye umutsuzluğa düşürmüştü.Sakın umutsuzluga kapılmayın.Allah en kısa zamanda hepinize nasip etsin inşallah.