Varikosel ameliyattan sonra tekrarlar mı?

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve asima tarafından 8 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Nisan 2010
    Konu Sahibi : asima
  1. asima

asima Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar hocam ben 7 yıllık evliyim.evlendiğim zaman 1 yıl bebeğim olmadı 1 yıl sonunda dr. gittim bende birşey çıkmadı sonra eşim üroloji uzmanına gitti ve varikosel olduğu tespit edildi ve hemen ameliyata aldı.ameliyattan tam 1 yıl sonra hamile kaldım ve bir kızım oldu.şimdi 4 yıldır hiç korunmadım ama hala 2.bebek olmadı.acaba bende bir sorun olabilirmi yoksa eşimdeki varikosel tekrarlamış olabilirmi.korunmadığım halde hamile kalamıyorum.cevaplarsanız sevinirim çok teşekkürler....

2. 8 Nisan 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar sorduğun sorulara cevap alabilmen için ilk önce eşine sperm tahlili yaptırman daha sonra da sonuca göre bir rahim filmi çektirmende fayda var ayrıca adetlerinde bir düzensizlik söz konusuysa hormon tahlillerini de yaptırsan iyi olur kolay gelsin sevgiler

4. 8 Nisan 2010
  5. asima

asima Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet dr.bey benim son 6 aydır adetlerimde düzensizlik var.son 6 aya kadar hiç olmazdı.her ay zamanında olurdu.hormon testi derken hangilerini yaptırayım.aydınlatırsanız sevinirim.teşekkürler...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.