varlığına çok kolay alışmıştım ama yokluğuna hiç :(

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve meliscerendmt tarafından 15 Eylül 2010 başlatılmıştır.

15 Eylül 2010
    Konu Sahibi : meliscerendmt
  1. meliscerendmt

meliscerendmt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ilk hamile olduğumu öğrendiğimde 5 haftalık dendi o saniyeden itibaren herşeye dikkat eden ben sırf onun için kahvaltı vesütten nefret ettiğim halde direk kafama diken doktor 2 hafta sonra gün verdiğinde kalp atışını dinlicektim onun heyecanıyla günlerde geçmedi zaten kontrolden bir gün önce sınavım vardı (aöf) sınava gidene kadarherşey normaldi sınavdan önce lavaboya giripde hafif de olsa kan görünce elim ayağım boşaldı tabii isteristemez gözümdende yaşlarrr....sınava zorda olsa girdim ama duramadım bıraktım ve çıktım o herşeyden daha önemli dedimmm zaman kaybetmenden en yakın özel hastaneye gittimm..pazar olduğu için acileee...bayaa bi kaldı fitil verdiler kanama durcakmı dieee tam durdu çıkıcan dediler yine geldiii doktor ultrasyona aldı kaç haftalık dedi yarın 7 olucak dedim eminmisin dediiii....öle dedi doktor dedim ama 5 hafta 6 günlük duruyor dediii.....bi ilaç verdi onu kullandım 1 gün bekle gel tekrar bakalım dediii...hala bir umut arıyorummm ısrarla diğer doktor gününümü bilemedi diyorum çünkü kaybetmeyi kabullenemiyorumm..nihayetinde bir gün bekleyim sabahın körü doktorun yanında alıyorum soluğu eşimleeee ...o da şaşırdı üzülsün mü beni mi avutsunnn o da olmuyodu nkim ne de boş geliyodu zatenn....doktorum benden ilk ultrasyonumu da istemişti..baktıki bebeğiminn gelişimi durmuşş kalp atışı yokk alıcaz dedi....:gitme::gitme: ben buna hazır değilim bunu düşünmemeiştim aslında düşündüm ama içimden onu vermek gelmiyordu yapamazdım derken bi saat dinlendirdiler ve sonra aldılarr..geçen gün kontrole giitimde gözüm doğum odasına takıldı kaldıı bebeğim orda kaldı dieee .....ama Allah bilirr veren de o alan daa :KK43:

2. 15 Eylül 2010
  3. perininkizi

perininkizi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    61
    :teselli:canım geçmiş olsun :KK43:
    ne güzel demişsin Alllah bilir veren de o alan da diye. herşeyde bir hayır var derler. demekki böylesi hayırlıymış deyip şikayet etmeyeceğiz . çok zor bir durum ama biliyoruz ki imtihan dünyası burası. ALLAH SEVDİĞİKLERİNE DERTLER VERİR ONUN SABRINI DENERMİŞ. seni de böyle deniyor demek ki. Allahtan sabır diliyorum sana:teselli:

4. 15 Eylül 2010
  5. tuana2010

tuana2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    173
    Ödül Puanları:
    113
    canım çok geçmiş olsun.allah sabır versin.

6. 15 Eylül 2010
  7. Yelbur

Yelbur cücücükkk Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    canım öncelikle allah sabır versin dedigin gibi verende alanda o.benimde 10. haftada öldü oglum hemde hiç bi sorunu yokken gelişimi o kadar iyiydiki düşün erkek oldugunu bile anladı doktorum.sen dua et bol bol tahmin ediyorumki net görememişsindir bebegini ama 40.haftada ölenler bile var doguma diye gidiyosun ama elin boş ben hep böyle teselli ettim kendimi.allah daha beterlerinden korusun

8. 15 Eylül 2010
  9. gulsan38

gulsan38 güneş doğuyor.... Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    153
    çok üzüldüm inşallah biran önce yeniden hamile kalır ve bebişini kucağına sağlıkla alırsın. allah sana sabır versin ama herşerde bi hayır vardır diye düşün.:Saruboceq:

10. 15 Eylül 2010
  11. meliscerendmt

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ewett bende diyorum kötü bi insan değilim Allah neden çocuğumu benden alsın kii vardırr bi hayır ama ben göremiyorumdur.en azından şuan ilk günkü isyanlarım kalmadı fazla ilk zaman hep neden benim bebeğim dedim ama sonra baktım isyan etmek kötüymüş heryerde öle yazıyorrr.etmiyorumm şimdi....yinede Allah'ım hiç kimseyi böle üzmesinnn..evlat acısı dahil doğamamış bi bebeğin acısını da yaşatmasınn.

12. 15 Eylül 2010
  13. meliscerendmt

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Allah'ım zaten dün onları okudum gece yattım eşimee bak böle olmuşlar bi an da öle onun yerine koymaya kalktımmm..Allah'ım bunda bçle yıkıldım onda ......... demekki gerçekten Allah acı da büyük küçük ayırt etmiyor sabrını veriyorrrr....keşke daha kötüleri olmasaaa ve keşke biz onları duyupta halimize şükretmek zorunda kalmasakkkkkkk....... :'(

14. 15 Eylül 2010
  15. masal_naz

masal_naz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    geçmiş olsun canım aynısını ben yaşadım :çok üzgünüm: 1.5 yıldan sora hamile kaldım bigün işe giderken bileke geldi 8 haftalık olması lazımdı hemen doktora koştum kalbi durmuş dedi hastane başıma yıkıldı sandım 7 ay geçti üstünden acısı ilk günkü kadar değil ama içim yanıyor hala allah yardım etsin yeniden bebek düşününce ümitle üzüntün geçer az da olsa

16. 15 Eylül 2010
  17. map

map Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    88
    arkadaşım başın sağolsun ve geçmiş olsun
    ben biri 16 ikisi 21 hafta olmak üzere üç yavrumu kaybettim.
    üstelik tüp bebeklerimdi.
    Şu an tek umudum vuslat günü yavrularıma kavuşmak.
    Biliyorum acın taze
    Ama asla isyan etme karnında büyüyüp kıpırtılarını hissedip kaybetmek öyle acı ki ben kaybedeceksem keşke küçükkaybetseydim demiştim kendime kaç kez.
    Kısacası beterin beteri var.
    İnşallah bir gün sağlıklı bir bebeğin olacak canım.

18. 16 Eylül 2010
  19. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    geçmiş olsun canım Allahım birdaha yaşatmasın.