Vazelin(:

Konusu 'Fıkralar' forumundadır ve KarKralicesi tarafından 10 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

10 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : KarKralicesi
  1. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.107
    Ödül Puanları:
    488
    Adamın biri motosiklet almıis Satıcı, adama bir kutu vazelin hediye ederek "Yağmurlu havalarda bunu metallere sür, pas yapmaz." demiş. Adam motorunu göstermek üzere kız arkadaşına gitmiş. Neyse akşama doğru kız "Gel, seni bize götürüp ailemle tanistirayim, hem de akşam yemeği yeriz..." demiş ve bir hatırlatmada bulunmuş:

"Yalnız dikkat et, bizim evde yemek yerken kimse konuşmaz. Konuşan bulasiklari yikar

Adam dört kişinin bulaşığından ne olacak diye düşünürken eve girdiklerinde bir de ne görsün, dag taş her yer bulaşık... Ulan, bir konuşursak yandık demiş... Yemek yerken aklına "Ulan ben şimdi bu kızın elini tutsam kimse bir şey diyemez." fikri gelmiş. Kızın elini tutmuş, kimseden çıt yok. Bir de öpeyim demiş; Öpmüş. Gene çit yok...

Ulan, ben bununla bu işi burada pişireyim demiş, herkesin gözü önünde o is olmuş, ama gene çıt yok...

Adam iyicepiskinlige vurup yahu bunun anası da güzelmiş deyip onunla da yatmiş... Gene çıt yok...Tam bu sırada dışarda gök gürleyip yağmur yağmaya başlamış. Bizimki motoru paslanmasın diye aldığı vazelini cebinden çıkardığı anda kızın babasi ayaga firlamis...

"Tamam, tamam koy onu yerine, yavas bulasiklari ben yikarim...

kaydirigubbakcemile3:roflol:

2. 21 Ağustos 2008
  3. yexsxilgxoxzlxux

yexsxilgxoxzlxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bukadarda susmak olurmu canım hoşlarına gitmiş herhalde eline sağlık canım

4. 25 Ağustos 2008