Vazgeçemeyeceğimiz 6 ürünü paylaşalım =)

Konusu 'Makyaj Ürünleri - Stilleri Resimli Paylaşımlar' forumundadır ve chocolatestar tarafından 28 Şubat 2009 başlatılmıştır.

28 Şubat 2009
    Konu Sahibi : chocolatestar
  1. chocolatestar

chocolatestar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    221
    Ödül Puanları:
    153
    Merhaba arkadaşlar, burada olmazsa olmaz 6 ürünümüzü resimleriyle paylaşalım ve neden onlardan vazgeçemediğimizi kısaca açıklayalım. Ben böyle tematik çalışmaları yabancı sitelerde görüyorum, gerçi orada video şeklinde ama biz burada resim koyarak uygulayabiliriz diye düşündüm.

Seçeceğiniz ürünlerden biri mutlaka saç ürünü, biri mutlaka cilt ürünü olmalı. Geri kalan dört tanesi ise makyaj ürünü, makyaj aksesuarı vs. olabilir.

İşte benim vazgeçemeyeceğim 6 ürün:

1) Selective Professional Magic Control Saç Serumu
    Kuaförümün tavsiye ettiği bir ürün, saç ıslakken sürünce hem taranmasını kolaylaştırıyor, hem elektriklenmesini ve kabarmasını engelliyor, hem de saçı parlatıyor.

2) Uriage Creme Lavante Temizleme Kremi
    Bu kremin yapısı çok yumuşak ve süt içeriyor, aynı zamanda bebek şampuanı ve vücut temizliği için de kullanılabiliyor, göz çevresinde de kullanılıyor ve makyajın tüm kalıntılarını çıkarıyor. Cildimi bir ayda inanılmaz değiştirdi.

3) Givenchy Phenomen'eyes Mascara
    Kirpikleri hem uzatan hem de kıvıran bir maskara, fırçasının top şeklinde olması her yöne rahat bir şekilde hareketini sağladığı için tüm kirpiklere rahat bir şekilde uygulanıyor, ağırlık yapmıyor ayrıca göz altına da akmıyor.

4) Too Faced Kabuki Fırça
    Çok yoğun ve yumuşak bir fırça, üstelik sentetik olduğu için hayvanlara boşu boşuna zarar verilmemiş oluyor, allığa ya da pudraya sadece dokundurmak bile yeterli. Ürünü fazla kaçırma riski var yoğunluğundan dolayı, ama çok güzel dağıtıyor.

5) MAC 4'lü far seti
    İçindeki farlar sırasıyla Stars'n Rockets, Trax, Tilt ve Vex. Herhangi bir kıyafetimle uyumlu olacak renkler seçtim alırken. Stars'n Rockets pembe/lila arası bir renk, Trax sedefli bir bakır, Tilt yeşil içeren bir mavi ve Vex pembe ışıltısı olan bir gri.

6) Stila Convertible Color Allık - Fuschia
    Krem allık, dudağa da uygulanabiliyor. Elmacık kemiklerine biraz dokundurup yaymak yeterli, doğal bir kızarıklık sağlıyor, yapışkan değil, hem de gün boyu kalıcı.

Evet seçmek biraz zor oluyor, ama siz de katılırsanız eğlenceli olur bence, hem hepimiz fikir sahibi de oluruz... =)

Son düzenleme: 28 Şubat 2009
  2. 28 Şubat 2009
  3. dreamlife

dreamlife Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    aaa cok güzel yaa sen cok yaşa iyiki böyle bir bölüm açmışsın kendi adıma teşekkür ederim bence cok faydalı :lepi:

4. 28 Şubat 2009
  5. chocolatestar

Beğenildi:
    221
    Ödül Puanları:
    153
    sagol canim sen de katil, herkes katilsin ki daha eglenceli olsun =)

6. 28 Şubat 2009
  7. Huli81

Huli81 Ve yine hüsran ve aci... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    tatlim cok güzel düsünmüsün, bende düsünüp karar verip eklicem
    bu arada givenchy rimelinden memnunmussun bende gördüm gecenlerde deneyimmi diye tereddütte kaldim rahat sürülüyormu

8. 28 Şubat 2009
  9. chocolatestar

Beğenildi:
    221
    Ödül Puanları:
    153
    canim surumu cok rahat acayip uzatiyo ama kivirma konusunu bilemeyecegim cunku benim kirpiklerim asyali yapida yani uzun ama cok hafif kivrik o yuzden inatci kivrilmiyor... eger aradigin iyi kiviran bir rimelse yorum yapamiycam ama kirpik kiviricisiyla kullanilinca guzel oluyor =)

10. 28 Şubat 2009
  11. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok güzel bi konu olmuş ürünlerinde süperrrrrrr her zamanki gibi

12. 1 Mart 2009
  13. MeDuSa

MeDuSa Guest

canım ürünlerin çok güzel fakat ürünleri koyarken fiyatlarını da yazsak daha iyi olmaz mı :uhm:
    en kısa zamanda bende eklicem :içelim:

14. 1 Mart 2009
  15. chocolatestar

Beğenildi:
    221
    Ödül Puanları:
    153
    tabi fiyatlari da yazilabilir niye olmasin? ben bazilarini buradan almadim bazilarini ebayden falan ismarladim o yuzden yazmadim... resimler internetten de konulabilir bu arada onemli olan resim olmasi =)

16. 1 Mart 2009
  17. SuRMeLi

SuRMeLi yiğitim cennetteki yavrum.. Pro Üye

Beğenildi:
    140
    Ödül Puanları:
    153
    [​IMG] Cildim bunun sayesinde yumusacik oluyor : ) birde makyaj temizlemek için cok faydali oluyor.. Parasini bilmiyorum. :$ Babam aliyor hep hihi..

[​IMG] Bourjois rimelim.. Cok rimel degistirdim.. Bunda sabit kaldim. € 15,49 euro..

[​IMG] Max factor Siyah kas kalemim.. parasini bilmiyorum ama en az € 5 euro olmasi lazim..

[​IMG] Loreal Elvive sampuanim ile kremi.. Cabuk yaglanan uzun saclar için.. kokusu cok guzel bayiliyorum..
    [​IMG] buda saclarin ucunda kiriklarin olusmamasini önlüyor.. saclarimda tek bir kirik bile yok : ) fiyati teki yani kremsiz € 3,69.. üstteki ekledigim sampuaninda fiyati ayni..

kremim+rimelim+gozkalemim+kaskalemim+sampuanlarim olmazsa olmazlarim...

18. 1 Mart 2009
  19. chocolatestar

Beğenildi:
    221
    Ödül Puanları:
    153
    5 olmus canim ama olsun =) istersen bisey daha ekle =)