vazgeçiyorum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve vertigo tarafından 27 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : vertigo
  1. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    tekrar merhaba tüm umutlu anne adaylarına ben artık vazgeçiyorum deneyip durmaktan her ay umutla beklerken kırmızıları görünce kendi kendime olmazsa olmasın yeter dyorum kafamdan atmaya çalışıyorum bu bebek filkrini ah bi atabilsem biliyorum olacak ama olmuyor aklıma söz geçiremiyorum.ama olmayınca olmuyor doğru zaman değil demekki atek gecede hamile kalanlar var arkadaşlar ya KAZARA hamile kalanlar var acaba sorun nerde eşiminde benimde tüm taghlillerimiz normal.ama olmuyooooooooooooor yardım edin bana şu fikri nasıl atacam kafamdan en son tüp bebek deneyeceğiz artık dayım da emekli bir jinekolog hiç aşılmam felan olma onun yüzdesi çok daha düşük canınız sıkılır dedi çok şaşrıdım çünkü çok iyimser bir insandır kendisi direk tüp deneyin dedi

2. 28 Mayıs 2010
  3. desert_rose85

desert_rose85 ...umutsuz... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım seni çok iyi anlıyorum, aklımdan atmaya çalışıyorum ama yine aklıma geliyor bebek fikri. benim eşimin arkadaşlarıda 10 yıllık evliler çocukları yok, herhangi bir sorunları yokmuş ne kadında ne erkekde, 10 yıldan beri doktor doktor gezmişler hap aşılama herşeyi denemişler ama nafile. en son benim gittiğim doktora gitmişler, tahlil kontrollerini yapmış ve demiş ki herhangi bi sorununuz yok tek sorununuz kafaya takmak. çocuk için yatağı girmeyin, canınız istediğin girin aklınızdan çıkarın bebeği. böyle yapın rasgele yaşayın yine olmazsa 3 ay sonra tekrar gelin demiş. o ay hamile kaldı kadın :KK70: üstelik ikizmiş geçen öğrendim, onların adına çok sevindim 10 yıl bekleyişden sonra bebeklerine kavuşacaklar inşallah.

sende biraz relaks olmaya çalış kolay değil ama madem herhangi bi sorununnuz yok elinden geleni yap tatlim

4. 30 Mayıs 2010
  5. cagancuk

cagancuk küçük aşkımla çok mutlym Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım umudunu yitirme sakın ve stres yapmamaya çalış.amcamın gelininin 8 sene olmadı bebeği.görünürde çok büyük bi problem yoktu ama olmuyodu bi türlü.dr stresten oluyo dedi.bi süre sonra kendiliğinden bebekleri oldu hemde ikiz.şimdi 2 yaşındalar.eminim sizinde olucaktır bebeğiniz zamanı vardır canım.rahat olmaya çalış.

6. 31 Mayıs 2010
  7. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    güzel dilekleriniz için çok teşekkürler.ben de kendi kendime zamanı değilmiş demekki diyorum umarım isteyen herkes biran önce bebeklerine kavuşur

8. 4 Haziran 2010
  9. NuRBeN

NuRBeN http://lmtf.lilypie.com/ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Vertigocum, sıkma canını rahat bırak kendini ama eğer hiç aşılama denemediysen bence mutlaka dene 2 kez deneyip ondan sonra tüpe geç derim, evet aşılamanın tutma durumu %15-20 ama tüpün %80-85 yinede önce aşılaama yaptır arkadaş, SIKMA CANINI...MEVLAM NE EYLERSE GÜZEL EYLER, doktor banada tutmaz bu aşılama delikafaduldendedi ama tuttu doktorda şaşırdı ve çok mutlu oldu.... Bence sende bir aşılama :dance:yaptırmalısın!