Ve bitti ... Nasıl kabullenceğim? :(

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve erva147 tarafından 7 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : erva147
  1. erva147

erva147 Bekle beni YAZ =) Üye

Beğenildi:
    416
    Ödül Puanları:
    113
    ..............

Son düzenleme: 27 Haziran 2016
  2. 7 Ağustos 2010
  3. nymphew

nymphew Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Daha çok yeni yaran izi kalsada emin ol acısı zamanla geçecek..Biliyorum şimdi hiç geçmicekmiş gibi geliyor sana ama inan geçiyor.

4. 7 Ağustos 2010
  5. erva147

Beğenildi:
    416
    Ödül Puanları:
    113
    hyr unuturum bliyorum ama şuan bttiğini kabul edemiyorum.heran beklemedeyim
    sanki btmickmş gbi inanıorum.yani içmde hep umut var döner diye.
    bttiğini kabullenemiyorum :KK43:

6. 7 Ağustos 2010
  7. nymphew

nymphew Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    İçinde sana karşı birşey olmadığını söylesini hazmedemiyor olabilirsin veya bunu haketmediğini düşünüyor olabilirsin.
    Kabullenemediğini düşünmemeye çalış zamana bırak ve en önemlisi beynini sürekli meşgul edecek bir uğraş bulmaya çalış.Kısa zamanda olanları kabullenmeye ve alışmaya başlarsın diye düşünüyorum böylelikle.

8. 7 Ağustos 2010
  9. erva147

Beğenildi:
    416
    Ödül Puanları:
    113
    2.5 sürdü 1.5 aydr böleyiz ilk defa.ayrıl barış yapıyoruz hep.ayrılıyor sewmiyorum diye.sonra barıştgmzda bnm zaten içmde umut vardı barıscktık diyor.
    sonra bir daha ayrılıyorz dio ki bn o lafları sen mutlu ol diye zorla söledim diyor.
    neye inanım bn :KK43:

10. 7 Ağustos 2010
  11. nalansu09

nalansu09 çatlak patlak yusyuvarlak Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşım hakketen senin adına çok üzüldüm çok zor kabüllenmesi güç birşey ama şu kelimelerin harflerini yutmasan tam olacak ya ciddiye alıp okuyası gelmiyo insanın ..tekrerdan geçmiş olsun ..

12. 7 Ağustos 2010
  13. nymphew

nymphew Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Her ayrıldığında ayrılıp her barıştığında da barışıyor musun yani?
    Oyuncak mısın sen?
    O kararsız kalıyor diye sana bu kadar gel git yaşatmaya hakkı yok.
    Bence bu sefer barışmaya kalktığında ayrılık konusunda ısrarcı ol.Barışmak istemediğini bir ayrıl bir barış yıprandıgını ve artık kararını verdıgını soyle.
    Sonra bekle aradan uzun bır zman gecsın bak bakalım hala barısma konusunda ısrarcı mı?Yaptıgından pısman mı?
    Eger uzun zaman barısmak ıcın ısrar edıp yaptıgından pısman olursa ve en onemlısı ıkna olursan barıs derım cunku o zaman anlarsın senı gercekten kaybetmekten korkuyor mu korkmuyor mu? Ama bır ıkı kez barısalım deyıp senın kararlı tavrın karsısında pes edıyorsa zaten bırak gıtsın ..Senı kaybetme korkusu olmayan bırı ıle zateb ömür geçmez.

14. 7 Ağustos 2010
  15. Sinem00

Sinem00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım öncelikle onu gözünde büyütmeyi kesermisin lütfen !

biliyosun bende 5 gün önce ayrıldım ilk ve 2. gün kötüydüm 3. gün ağlamaklı ama şimdi iyiyim. Beyninde bitirmelisin . Şöyle düşün seni o mu yarattı o nefesi o canı o mu verdi ki gidince sen nefessiz kalasın kalbin dursun ?? ...

Bittiyse demekki artık gitmiyodur saten 1 aydır askıdaydı ilişkiniz aynı benimki gibi yani alısmıssındır bu sona.. biliodun ayrılıcağınızı tahmin ediodun actığın konulardan biliyorum.
    Hersey gül gibiyken mi bitti pat diye hayır ee daha nee ??

Ben arkadasıma gittim ilk gün sonra o geldi filan ewde durmadım işyeri cok iyi geldi tek kalma ailene sığın annenle konus nasıl olsa anneler hep iyiliğini ister kızlarının !
    Ve artık o dönücekmi diye bekleme umut bağlama bende bekledim 4. güne kadar bi msj gelicek diye ama yok yok..

Sevse duramazdı arardı. Halam diyorki sakın sen arama böle bi hata asla yapma ararsa arar aramassada boşver biten bitmiştir.Sen bitmesin istiosan bu böyle. Ama bneim için dönsede bitmiştir. Aramızda büyük bi sevgi olsaydı bu ayrılık yaşanmazdı demkki hayatımda ona yer yok bu böle bn kabullendim sende kabul et önüne bak nasıl olsa geçicek.. Bi önceki ilişkimden biliyorum 2 sene düşündm durdum onu sonra da bu kişi unutturdu ilerde de baskası olucak. Biliyorum suan yerine koyamazsın düşüncesi bile acı verir ama en fazla 1 ay diyorum sana bu yoğun acı için benimki bu kez 3 gün sürdü :)

Kendine değer ver süslen püslen etrafına bak umutlulara şans ver. Bi süre kafanı dinle baskasıyla olma TEK KALMA KALMA KALMA............ sürekli uğraş bul .. öpüldünn =)

16. 8 Ağustos 2010
  17. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    offf güzelim

önce şu harfleri eksiltmeden yaz ki ne dediğin anlaşılsın. tasarruf mu ediyorsun kendi dilini benliğini mi kaybediyorsunkötükedihüso

--- ---

önce kabullenmekle başla sonrası kolay gider. hızlı başlamışsınız hızlı bitmiş. gidene dur deme pişman olursun. dönerse buyur et ama gidene gitme deme

hayatında uygularsan şu yazdıklarımı mutlu olursun. ne ağlaman ne inlemen geri getirmez. getirse getirse zaman geri getirir sana onu. soğudum diyen biri gelse ne olacak orası da muallak :nazar:

18. 8 Ağustos 2010
  19. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    o kalbin unutana kadar hep acıcak ama zamanla düzelir belki bizim bi aydan fazla oldu benim hala canım acıyo mesela zor yani Allah sanada sabır versin banda herkese:Saruboceq: