Ve Bitti...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve selenal23 tarafından 8 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Ekim 2008
    Konu Sahibi : selenal23
  1. selenal23

selenal23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bir ara konu açmıştım abim nişanlısından ayrılıyor diye ve ayrıldı sürekli yüzük atarım diye tehdit eden gelinimiz abim yüzüğü atınca ciddi olmadığını düşündü ama yalvarış ve yakarışlar artık inandırıcı değildi ve iş işten geçmişti işte ayrılma sebepleri daha doğrusu gelinimizin abime yüzük atarım diye sürekli tartıişma çıkaran nedenler yani işin bitmesine sebep olan nedenler..
    1-Bana ilgi göstermiyorsun
    2-Sevgini hissettirmiyorsun.
    3-Ben o beni seviyor diyemiyorum.
    4-Ben çok kıskanç biriyim seni nasıl olurda özel numaradan biri çaldırır.
    5-Ben sinirli olduğumda hiç alttan almıyorsun halbuki ben sana nazımı yapıyorum.
    6-Ailene çok önem veriyorsun.
    7-Bi bayanla nasıl konuşacağını bimiyosun bazen karşında bayan olduğunu unutyorsun..
    8-Başka nişanlılara bakıp özeniyorum.
    9-İlerde beni çocuğumla kapı önüne koymandan korkuyorum.
    10-Benimle bazen arkadaşınmışım gibi konuşuyosun.
    11-Aklında başka birileri mi var.
    12-Sen bana benim sana verdiğim değer kadar değer vemiyorsun.
    13-Bence sevgi bu olmamalı.
    14..vs...vs.....vs........

İşte bütün koca hayalleri yıkan sevinci hüzne boğan nedenler nedir fikriniz?

2. 8 Ekim 2008
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Beklentileri cok fazla olan bir insan sürekli hayal kirikligi yasar....:nazar:

Baskalarina özenen insaninda cok beklentileri olur...:kahve:

Herseyde bir hayir vardir güzelim nasip kismet belkide abine allahin bir lutfu oldu bu...:sm_confused:

4. 8 Ekim 2008
  5. Princess

Princess Guest

demekki ilişkide eksiklikler varmış canım,
    yani bunlar saçma sebepler desek bile bir şey fark etmeyecek, ayrılığı getiren sebepler olmuş sonuçta..
    ayrıca böyle evlilik öncesi,nişanlıyken olan ayrılıklarda "hayırlısıymış" demek daha doğru sanki..
    inşallah herkes en az hasarla atlatır bu olayı.
    söylemek kolay biliyorum ama sıkmayın canınızı..a.s.

6. 8 Ekim 2008
  7. min

min Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bazı erkekler sevdiği halde sevgisini belli etmezler ama biz bayanlar devamlı ilgi bekleriz.

abin nişanlının gönlünü mü almadı sevgisini mi gösteremedi yoksa yengen mi aşırı ilgi bekliyor burada bilinmez ama anlaşılan en iyisi olmuş.

nişanlı iken bu kadar şikayet eden evlenince ne yapar ki....

8. 8 Ekim 2008
  9. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bizim icin önemsiz bir sey onun icin önemli olabilir .yada bahane ariyorda olabilir.ama kisisel yorum yapamiyacagim insanin yureyini ancak Allah bilir,demekki canim hayirlisi buymus sen cok uzulme insallah daha iyi insanlarla karsilasirsiniz:):Saruboceq:

10. 8 Ekim 2008
  11. selenal23

selenal23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    belki sizde bilirsiniz aveanın 5000 mesaj kampanyası varya aylık 3000 adet mesaj harcıyormuş gğnde en az 25-30 kere mesajlaşırlardı telefon görüşmeleride cabası bir an telefon düşmezdi elinden işyerindeki arkadaları bile şaka maksatlı takılırlarmış abime tel. elinden düşmüyo diye ilk zamanlar gelin bize abimin ilgisiz olduğunu düşününce biz de hak verdik abim namazında niyazında ağır bi adamdır fazla cıvıklığı sevmez bizde abim acaba aşkım cicim falan demiyomu diye kızda üzülüyodur zannettik babam falan baya bi öğüt verdi sonra attığı mesajları bana gösterdi ben bile şaşırdım abimin bu kadar romantik olduğunu bilmiyodum...kısacası abim hediyeler güller çiçekler ne yaparsa yapsın yaranamıyormuş kızda yaptıklarını inkar etmiyordu ama en ufak bişeyde velvele oluyordu neyse oldu bitti..hayırlısı..bu arada daha onbeş gün olmasına rağmen bir kaç ail kendi ağzıyla gelin kızımızı isteyin dedi artık siz düşünün.çok üzüldük hala şoktayız.yapılan onca masraf bütüm emekler hepsi çöpe gitti hayırlısı buymuş demekki.

12. 8 Ekim 2008
  13. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Gelen mala gelsin be güzelim, abin evlenip mutsuz olsaydi ne olacakti...??benneyaptımki

Dedigim gibi bazi insanlarin beklentileri cok olur ne yapsan yaranamasin!!:nazar:

Allah hayirlisini nasip etsin abinize:kahve:

14. 8 Ekim 2008
  15. chocolategirl

chocolategirl oooppss! Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    153
    valla canim,ben okuyunca sinirlendim yani... arasin da bulsun bakalim istediklerini komple yasatacak olan erkegi... haspam!!

16. 8 Ekim 2008
  17. iwy7

iwy7 hayat seni seviyorum Üye

Beğenildi:
    95
    Ödül Puanları:
    88
    Bunca çabasına rağmen mutlu edemediyse bu kızı, evlenince hiç memnun edemezdi. Bence isabet olmuş. Bazı insanlar yetinmeyi bilmiyor verdikçe istiyor. Hakkında hayırlısı olsun. İyi bir insanki kızlar dünür oluyor yani yazık kıymetini bilememiş abinizin.

18. 8 Ekim 2008
  19. mutahhara

mutahhara Everything is Fate Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    hey Allahim ya..cümlelere bak..ben bile boguldum cümleleri okurken..abinizi düşünemiyorum bile..geçmiş olsun..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.