ve sonunda:)) Ameliyat olmaya karar verdim. Fazıl Apaydın..

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve cyberchick tarafından 17 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    17 Ekim 2010
    Konu Sahibi : cyberchick
  1. cyberchick

cyberchick Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Herkese tekrardan merhaba.. Önceden de burun amliyatı olma isteğimi ve doktor arayışımı belirten birkaç mesaj atmıştım foruma. Zaten forumuda çook uzun zamandır takip ediyorum. Neyse uzun zamandır burun ameliyatı olmak isteyen ben sonunda doktoruma karar verebildim. Ayrıca para duumunuda en sonunda ayarlayabildim:) Önceleri ameliyat olmayı tek düşündüüm kişi Ufuk Beydi. Ama ameliyatımın estetik cerrah tarafından yapılacağı fikrine erkek arkadaşımı ikna edemediğimden, (burnumda deviasyon olması nedeniyle kendisi ameliyatı KBB doktorunun yapması gerektiğini öbür türlü ameliyat olmama kesinlikle karşı çıkacağını sürekli olarak dile getirmekte) ameliyatı KBB profesörü Fazıl Apaydın'a olmaya karar verdim. İşalla bu cumartesi kensdisiyle görüşüp ameliyat tarihi alacağım. Fazıl Bey hakkında formuda çok fazla bilgi bulamadım açıkçası. Sadece la beaute arkadaşımızın olduğunu okudum ama foto falan göremedim. Birde birkaç arkadaşım ameliyat oldu kendisine ve hocanın her ameliyatta kendini dahada geliştirdiğini farkettim. Aaa birde forumda Fazıl Beyin,Emre İlhanı'ın hocası olduğunu okudum. Buda raatlattı beni biraz açıkçası. Çünkü Emre Beyin yaptığı ameliyatların çok başarılı olduğunu anladım fotolardan.
    Neysee çok uzattım gene:) ama sonuç olarak bu cumartesi kendisiyle görüşüp ameliyat hakkında bilgi alacağım ve bir sorun çıkmazsa 10-11 kasım için ameliyat randevusu alacağım. Umarım herşey iyi olur kızlar:bbo: çook uzun zamandr istiyordum bu ameliyatı ama iş ciddiye binince bir korku sardı içimi acaba nasıl olur gerçekten ameliyatı istiyomuyum ya mutlu olmazsam vs vs.. Hertürlü gelişmeyi sizinle paylaşacağım arkadaşlar:) Umarım herşey güze olur:Saruboceq:

2. 17 Ekim 2010
  3. ACELYAM

ACELYAM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    canimmmmmmmm karar verdine cok sevindim insalah hersey cok guzel olucak hakkinda hayirlisi olsun diyelim:) gelismelerden haberdar et biz merakli kadinla klubu uyelerini:) mucukss:sm_cool:

4. 17 Ekim 2010
  5. moper35

moper35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm ben kendisine ameliyat oldum inan şu ana kadar kendisiyle ilgili foruma kötü bir şey yazmak istemiyodum.ilk açıldığında çok güzel olan burnum 5 gün sonra düştü suçlu doktordur demek istemiyorum belki bu benim kemik yapımla ilgilidir beni 1 sene sonra tekrar ameliyat etti ama ilk ameliyatdaki doktorum gitmişti yerine sinirli agresif bi dr vardı.2. ameliyatımın sonucuda hüsran oldu tekrar düştü şimdi ..buraya herkes iyi niyetli yazılar yazıyor deneyimlerini paylaşıyor keşke 2. ameliyatımı olmadan önce burdan araştırsaydım diyorum şimdi.kafanı karıştırmak istemem çünkü en zoru doktor seçimi..insan duydugu en ufak bişeyden bile etkileniyor...ama yaşadıklarımı paylaşmak istedim cnm...karar senin tabiki...

6. 17 Ekim 2010
  7. funer

funer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tabi herkesin kendi kararı...saygı duymak lazım...ama ben de kendisine ameliyat olmuş bir doktor arkadaşımı biliyorum....onun da burnu resmen çöktü...istanbulda ikinci kez revizyon olmak zorunda kaldı...ama tam olarak düzeltemediler bile....doktor kararı zor gerçekten....en hayırlısı olur inşallah......

8. 17 Ekim 2010
  9. moper35

moper35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evt bende revizyon ameliyatı olucam tekrar..herkesin kendi kararı elbette ama yaşadıklarımı anlatmak istedim..funer sen ameliyat oldun sanırım can kopaldan memnun kaldınmı?ben ufuk bey ve can bey arasında karar veremedim..

10. 17 Ekim 2010
  11. pln34

pln34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba bayanlar bende 5 gün önce ameliyat oldum şu anda alçılı pek bir sorunum yok arada sızlama yapıyo .Bu burun ucu düşmesi hakkında birşey duymuştum sizlerin yorumları görünce bende yazmak istedim.Eğer burun ucuna kendi kıkırdagından parçayla kaldırırsa düşme olmuyomuş .Benimde hafif kalktı ama daha şişlikler alçı çıktıktan zaman geçtikten sonra bende görücem...

12. 17 Ekim 2010
  13. funer

funer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok memnunum canım... Can Bey işini gerçekten çok seven ve başarılı bir doktor....sadece benim ameliyat sonrası sürecim herkesten biraz daha sıkıntılı oldu...çenemin altına kadar morardım mesela...ince ve hassas ciltlerde olabiliyormuş bu durum....bi de burnumun içi bile şiş hala....yandan çok beğeniyorum...inanılmaz doğal oldu....kimse anlamıyo....ki bu benim için çok önemliydi....ama önden bakınca sağ burun kanadımın üstü sola göre daha şiş duruyo.... ameliyat sonrası anladım ki ben hiç de sabırlı biri diilmişim....beklemek hiç kolay olmuyo.....inşallah Allah hepimizin içine sindirsin canım:)))

14. 17 Ekim 2010
  15. moper35

moper35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    amin cnm ben mikadonun ve gökçe13'ün fotoğraflarını görmüştüm gerçekten çok doğaldı..sana sormak istediğim sorular var..özelden mesaj atamıyorum mesaj sayım 50yi geçsin sana mesaj atıcam canımyerimseniben

16. 17 Ekim 2010
  17. funer

funer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şu 50 mesaj meselesi hiç hoş değil gerçekten:))) ben de henüz bu rakama ulaşamadım....neredeyse her günümü fotoğraflıyorum....yakında şöyle geniş bir vaktimde albüm de yapmaya çalışıcam sizin için...ne zaman istersen....elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım canım....opuyorumnanaktan

18. 17 Ekim 2010
  19. cyberchick

cyberchick Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yaaa cidden nutkum tutuldu kızlar yaa ve çook üzüldüm:KK43: ama cidden çok ve çok teşekkürler en azından dr la konuşmadan önce böyle bir bilgiye sahip oldum. peki siz yakın zamanda mı oldunuz ameliyatı? yaa peki ben napıcam hem KBB dru olup hem estetik yapabilen dr varmıdır ki izmirde doğru düzgün??

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.