Ve sonunda korktugum basima geldi :(

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve sugarfree tarafından 3 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    3 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : sugarfree
  1. sugarfree

sugarfree 1,2,3 TIP Fakültesi ;) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kizlar artik kacacak bir deligim yok,köseye kistirildim.Dün cok kötü seyler yasadim,bazilariniz bana kizdi,sözleriniz kalbimi kirdi.Ben son beraberligin üstüne baskasiyla evlenme karari aldim diye,sanki hic ask acisi cekmemis gibi nisan elbisemi gelinligimi burada sizinle paylastigim icin bana kizanlar oldu.Ask acisi cektim,karsima yeni bir kismet gelmisti,kabul ettim,gelin olacak bir genc kiz gibi ben heveslerimi yasamak istedim,nisan olsun dügün olsun bende bunlari görmek istedim.Mantik evliligi olsa bile,bu güzel duygulari tatmak istedim.Artik burdaki bazi arkadaslarin beddu'simi tuttu bilmiyorum ama hersey iptal oldu,ortada ne nisan nede dügün var artik.Size anlattigim o eski sevgili beni tehdit ediyordu,evlenmeme karsi cikiyordu.Yanina gelmiyorum ama sende evlenmeyeceksin diyordu.Hic takmadim onun sözlerini,ve sonunda dün buraya geldi,kapimi caldi tuttu kolumdan cekistirdi,arabasina bindirdi,zorla sözlümün evine götürdü.Evde yoktu annesi vardi.Beni itekleyerek eve girdik.Sözlümün annesine bagirdi cagirdi,ve ona dediki bu kiz bakire degil,benimle birlikte oldu dedi.Yalan dedim,asla öyle birsey olmadi bir kere görüstük dügünde dedim,asla böyle birsey yasacak bir firsatimiz olmadi dedim.Sözlümün annesi hemen oglunu cagirdi,geldi.Oda bana inanmadi,yalvardim bu dogru degil,iftira dedim.Bana degilde ona inandi,namus bu dedi,yenilir yutulur sey degil,sen onun koynuna girdiysen hangi cesaretle benim karim olacaktin dedi.Evimden defolun gidin dedi.Kimin Bedduasi tuttu bilmiyorum.Ayni bir film sahnesiydi sanki yasadiklarim.Ailem yüzüme bakmiyor,o pislik'te cekip gitti.Sana evlenmeyeceksin dedim,gerekirse adini orosp....ya cikartirim dedim,sen beni dinlemedin dedi.Simdi ne halin varsa gör dedi.Anlayacaginiz ortada kaldim böyle... mafoldumben
    Sadece icimi dökmek istedim,cünkü kimse bana inanmiyor,herkes onunla yattigimi düsünüyor.Neden benim sözüme degilde,ona inaniyorlar,onu tanimiyorlar bile,ama ona inaniyorlar...

2. 3 Temmuz 2009
  3. azra33

azra33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok üzüldüm.. ne demeli bilmiyorum eğer yatmadıysan bu ispat edebilirsin aslında

4. 3 Temmuz 2009
  5. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    kusura bakma ama anlattıkların hiç inandırıcı gelmedi bana.:nazar:,
    seni evden alacak ta arabaya bindirecekte,sözlünün evine götürecekte.sözlünde ona inanacakta.. sende bunlara karşı koyamayacaksın da. yolda hiç tepki vermeyeceksinde... polis diye bağırmayacaksında vs vs vs..

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Temmuz 2009
  6. 3 Temmuz 2009
  7. sugarfree

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canim biliyorum,ispatlaya bilirim.Ama neye yararki,diyelimki ispatladim,sözlüme al bak ben bakire'yim mi diyecegim.hersey yasandi bitti,daha ne yapabilirim ki

8. 3 Temmuz 2009
  9. sugarfree

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inanmaya bilirsin bana,ben sadece icimi dökmek istedim.uzaktan yorum yapmasi kolay...ama sende haklisin

10. 3 Temmuz 2009
  11. Womanizer

Womanizer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    nişanlın da ilginç adammış doğrusu o kadar namus düşkünüyse önce seni zorla o eve getiren adama haddini bildirseydi :nazar:

sen ne biçim konuşuyorsun diyemedi mi nişanlın gelene kadar nişanlının annesi o adamı evden kovmadı mı öyle oturup nişanlını mı beklediniz:nazar:

nişanlından da kurtulduğun için şükret o zaman bu olanlardan ailenin haberi var mı peki

12. 3 Temmuz 2009
  13. okypete

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    değilmi. nişanlı evde yok. anne çağırıyor. sende paşa paşa onuın gelmesini mi bekliyorsun evde oturarak. seni zorlamı tuttular o evde....

14. 3 Temmuz 2009
  15. sugarfree

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zaten bende ona sasirdim,hemen inandi ona,böyle biri degildi,anlamadan dinlemeden kimseyi yargilamazdi,ben zaten dügün var diye biraz naz yapiyordum son zamanlar,bu yüzden bilemiyorum bikmisda olabilir.onun is yeri hemen evin yakininda zaten,annesi cagirinca hemen geldi,o esnada tabikide oturup beklemedik,bagirmalar cagirmalar oldu tabi.sözlümün annesi olayi yatistirmaya cakisti,sakin olmamiz icin uyardi,o gelincede ona hemen inandi bilmyiorum,sonra cikin evden deyip kovdu

16. 3 Temmuz 2009
  17. okypete

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    ve sen o evde bekledin öyle mi. çekip gitmedin:kahve:

18. 3 Temmuz 2009
  19. sugarfree

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eger cekip gitseydim,o zaman ispatlayamazdim sucsuz oldugumu,orada bekledim gelsin konusalim diye,ama bekledimde ne oldu,yine beni takmadi...oradan kacsaydim veya gitseydim,kendimi savunma firsatim olmazdi...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.