Ve Yine Kasım...

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve vvuslat tarafından 15 Ekim 2009 başlatılmıştır.

15 Ekim 2009
    Konu Sahibi : vvuslat
  1. vvuslat

vvuslat Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Kasım…En güzel baharımın en kara kışımın ayı geliyor yine.İçimde yine bir yangın…Dört kasım geçti üzerinden yağmurlar karlar yağdı üzerine,çiçekler açtı toprağında…Üzerine damlayan yağmur damlasını kıskandı annen,toprağında açan çiçeğini sakladı koynunda sen diye.Kucağına aldığı bebeleri sen diye sevdi,bebekler cennet kokar derler belki senin cennet kokunu duyarım diye…Ama yetmedi annem hiçbiri acını dindirmeye,özlemini gidermeye yetmedi…Nerde teni sana benzeyen,bakışı ağlaması seni andıran bir bebek görse yanına koştu annen senden bir iz bulurum belki diye..Yerini hiçbir şeyin tutmayacağını bile bile…

Bakmaya kıyamadığım,doyunca sevemediğim..Çorak topraklar bıraktın içimde annem…Bıraktığın yangının külleri içimde…Senin açtığın topraklarda başka bir çiçeğe yer kalmadı annem…Okuduğum her şiir sen kokuyor şimdi, ne zaman bir kalem alsam elime yazdığım her yazı sen…Sen her şey olmuştun,şimdi ise her şeyde sen…Ukdelerini içimde büyüttüm,yarım kalan baharlarını vuslatımıza sakladım …Yaşamadıklarını her düşündüğümde ben sonsuzluğu özledim annem…Gel bile diyemiyorum sana,imkansıza gücüm yetmez …Ama …Vareden’in yeter dediği anda, koynumda yıllar boyu büyüttüğüm hasretinle sana ben geleceğim annem…

2. 15 Ekim 2009
  3. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    ne dıyecegımı bılmıyorum...
    sanırım yavrunu kaybettın zamanında...
    Allah sabırlar versın sana,melegıne bı gun cennette kavusucaksın...o vakte kadar guclu olmalısın.yüce Rabbım tekrar bı melek gonderır ınsallah sıze...

4. 15 Ekim 2009
  5. aysu3866

aysu3866 SISKA =) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ayyy canım ya vallaha çok üzülüyorum senin yzdıklarını hep okuyorum bende anneyim anlıyorum çok iyi seni allahım yar ve yardımcın olsun..ne yazacağımı bile bilemiyorumm...

6. 15 Ekim 2009
  7. seko4517

seko4517 can oglum, bal oglum Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    yazilarini hep okuyorum senin ismini bile gorsem agliyorum
    ALLAH sabirlar versin bende 8 hafta bebegimi kaybettim
    ALLAHima dua ediyorum eger nasibimde anne olmak yoksa beni bi an once bebegimin yanina alsin diye
    goguslerimdeki sut 1 aydir kesilmedi
    yasamak cook agir coook

8. 16 Ekim 2009
  9. pembehera

pembehera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    yazılarını okuyorum ben de. acını yürekten paylaşıyorum. benim de 25 eylülde bebeksiz gebeliğim (boş gebelik) sonlandırıldı, üzüldüm, yıprandım bebeğin sadece varolan kesesi bile tarifsiz, tatmadığım duygulara salmıştı beni... ama benim acım senin acının yanında utandı şimdi. ne denir ne söylenir bilmiyorum belki milyonlarca kez sabır dilekleri duymuşsundur. ALLAH başka acı yaşatmasın diyorum. sana ve hepimize sağlık diliyorum...

10. 18 Ekim 2009
  11. vvuslat

vvuslat Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Zeynep,Aysu ,Pembehara hepinize çok teşekkür ederim...Seko..Sen beni anlıyorsun ya ben de seni ...Yavruna içiremediğin her damla süt kan olur akar içine senin...Yaşamak çok ağır evet ...Ama dedim ya işte Rabbimin yeter dediği ana kadar burdayız ....Sadece sabır canım...

12. 18 Ekim 2009
  13. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim...o kadar güzel anlatıyorsun ki duygularını, o kadar güzel döküyorsun ki kelimeleresenağlama
    Allah mükafatınıda acın kadar büyük versin inşallah....

14. 18 Ekim 2009
  15. vvuslat

vvuslat Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Sağolasın canım..İnşalllah...

16. 18 Ekim 2009
  17. mseda

mseda MeLeğİm BiZimLeSiN....... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bu bölümü okurken kendimden o kadar çok şey buluorumki acını çok ii anlıorum ttlım allah sabır versin :gitme:

18. 18 Ekim 2009
  19. iipekk

iipekk Dikkat! bebek var :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    evet ve yine kasım
    hep kacıyorum bebeklerle ilgili her türlü haberden paylasımdan güruntuden müzıkten resimden
    bu baslıgı gorunce gucum kesildi dermanım bitti of dedım derinden dedıgım of agzımdan cıkarken yaktı kavurdu 30 yıllık omrümdekı butun anları
    Rabbim güc yetiremeyecegımızı yuklemezmıs elbet, bu yolda ıse nasibimiz kuvvetimizi kudretiyle selamete erdırsın
    hasbinalli ve ni'mel vakil...