Ve yolun sonu... Boşanıyorum...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve matahari_ tarafından 15 Ekim 2010 başlatılmıştır.

15 Ekim 2010
    Konu Sahibi : matahari_
  1. matahari_

matahari_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Artık sizler de burada açtığım konulardan neler yaşadığımı az çok takip ediyorsunuz. En sonunda ipler kopma noktasına geldi; eşime en son tekrar deneyelim, birbirimizi seviyorsak sorunları aşarız başarırız demiştim. Çünkü ben onu hala çok seviyorum ve problemleri çözeceğimize inanıyordum, onun da beni sevdiğine inanmak istiyordum. Ama ne oldu, eşim denemeyi kabul ettikten 24 saat sonra geldi benimle konuştu. Bak böyle olmuyor, ben seni artık sevmiyorum, sana karşı hiçbir şey hissetmiyorum. Sana sarılmak elini tutmak istemiyorum. İki ay öncesine kadar seni çok seviyordum ama yaşananlar benim sevgimi yok etti. Artık bu ilişkiyi istemiyorum dedi. Eşyalarını topladı çekti gitti acımasızca yüzüme bile bakmadan. Hatta en son evden giderken bana en azından ben gidene kadar ağlama, gitmemi zorlaştırma dedi. Boşanmak istiyormuş, ailesiyle de konuşup en kısa sürede bitirmek istiyormuş ve zaten 2 aydır kafasında boşanmayı planlıyormuş. Şimdi ben ne yapayım? Aslında sorunun cevabını biliyorum, yapacak hiçbir şey yok, sanırım bu durumu kabullenmek gerek. Eşimin bir zamanlar var olduğunu söylediği o büyük aşk bitmiş, kafasında bitirdiğini bir daha asla beni eskisi gibi sevemeyeceğini söyledi. Bütün umutlarımı yıktı gitti. Bazen ölmeyi bile düşünüyorum ama güçlü olmam gerek. Ne olur bana bir yol gösteren. Söyleyeceğiniz şeyler benim için çok önemli...

2. 15 Ekim 2010
  3. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    daha önceki konularını okumuştum
    boşanıcak kadar bi probleminiz yoktu
    çok şaşırdım

bence biraz ayrı kalsanız birbirinizi özleseniz ve herşey eskisi gbi olsa düzelir durum diye düşünüyorum

Son düzenleme: 15 Ekim 2010
  4. 15 Ekim 2010
  5. matahari_

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Açıkçası ben de şaşırdım Missa. Anlam veremiyorum hala, bir insan bir anda nasıl bu kadar soğur, uzaklaşır... Başka biri olmadığından da eminim, gerçekten şaşkınım...

6. 15 Ekim 2010
  7. MuzipRakkase

MuzipRakkase Üyelkiptali istiyrm olmuo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Eski konularınıza biliyorum,halladilemeyecek sorun yoktu,aslında siz tek taraflı mücadeleye girmişsiniz

Eşiniz sadece vicdanını daha rahatlamak için,denemek için 1 gün süre vermiş size büyük lütuf!!!

Boşanmak ne kadar kolay bişi oldu artık, yemek yemek, su içmek gibi...ilginç??

Sevgim bitti boşanalım,bana su getirmedin boşanalım...
    ..

8. 15 Ekim 2010
  9. minik06

minik06 A Lot Like LOVE... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    biraz ayrı kalmak eminim ikinizide iyi gelicektir :teselli:

10. 15 Ekim 2010
  11. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bende başka birinin olduğunu sanmıyorum
    neyse biraz ayrı kalın
    araya büyükler girer öyle kolay boşanmazsınız
    sende bu esnada ne kadar güçlü olduğunu ona ispatlarsın
    çünkü o senin güçlü olduğun çalıştığın zamanlarını geri getirmeni istiyordu
    sende aynen onun istediği gibi ol hiç ağlama moralini bozma karşısında eski aşık olduğu insanı görünce başını taşlara vura vura döner özür diler

12. 15 Ekim 2010
  13. yasemin29

yasemin29 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım ya çok üzüldüm adına Allah hakkında hayırlısını nasip etsin güçlü ol inşallah

14. 15 Ekim 2010
  15. matahari_

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Ben mücadeleye girdim, elimden gelen çabayı gösterdiğime inanıyorum. Ama o resmen kaçtı gitti, tüm sorunlardan tüm hatalardan sıyrıldı. Ben de düzeleceğine inanmak istiyorum çünkü benim sevgim bitmedi malesef. Ama eşim sevgisinin bittiğini söyledi. Ben bunun geçici bir dönem olup olmadığını sorguladığımda da bana bir kere kafasında bitirdikten sonra bir daha eskisi gibi olmasının beni tekrar sevmesinin imkansız olduğunu söyledi. Buna inansam mı bilmiyorum, gerçekten olmaz mı eskisi gibi sevgisi? Ailesiyle konuştuğunda da çözüm olacağına dair bir inancım da yok malesef. Çünkü eşim çok kararlı gözüküyordu.

16. 15 Ekim 2010
  17. yokh

yokh A$ksın Sen... Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148

Canım, önceki konuna şöyle bir göz attım da pek geçerli sebepler bulamadım doğrusu. Senin bir dönem yapmış olduğun kıskançlıklar mı bu kadar mı bunalttı bu adamı yani? Yada sen bu kadar mı abarttın bu olayı, bilmediğimiz şeyler varsa bilemem ama şu cümle bana çok saçma geldi.
    Ne demek yani bu sen bu adamı dövdünmü aldattın mı anasına mı küfrettin ne yaptın yani, evli olduğunuzun farkında mı kendisi?
    Bu sebeple ile kim kimden nasıl bu kadar soğuyabilir...
    Seni üzmek istemem gerçekten fakat ben bunun altında başka bişeyler görür gibiyim. Kendi içinde sana söylemediği başka birşey olabilir.
    Bu kadar küçük nedenler ile seni yalnız bırakıcaksa bence hiç üzme kendini bırak gitsin, sana zaten hayır gelmez bu adamdan...

Son düzenleme: 15 Ekim 2010
  18. 15 Ekim 2010
  19. super87

super87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    198
    bırak dagınık kalsınnboshayallersmile
    nasıl bir erkekmiş o öyle..konuyu tam bilmiyorum ama