Veba Künyesi

Konusu 'Sinema & Tiyatro' forumundadır ve EzBuZ tarafından 21 Eylül 2009 başlatılmıştır.

  21 Eylül 2009
  Konu Sahibi : EzBuZ
 1. EzBuZ

  EzBuZ Danalar girmiş bostana Pro Üye

  Katılım:
  5 Aralık 2007
  Mesajlar:
  4.239
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  146
  [​IMG]

  Vizyon Tarihi :18 Eylül 2009
  Yönetmen :KK70:avid Pastor, Àlex Pastor
  Tür :KK70:ram, Gerilim, Korku
  Senaryo :KK70:avid Pastor, Àlex Pastor
  Görüntü Yön :Benoît Debie
  Müzik :peter Nashel
  Yapım :2009 - ABD
  Oyuncular :Chris Pine, Piper Perabo, Emily Vancamp, Lou Taylor Pucci, Brighid Fleming, Christopher Meloni, Dale Malley, Dylan Kenin, Jason E. Hill, Jeremy Burnell, Josh Berry, Sequoyah Adams-rice, Tim Janis

  Filmin Özeti

  Dünya yı saran Ölümcül virüsten kaçmak için Danny, kardeşi Brian, kız arkadaşı Bobby ve Danny’in okuldan arkadaşı Kate, ile birlikte güvenli olduğunu düşündükleri Meksika Körfezi’ndeki ıssız bir kumsala gitmeye karar verirler.

  Yeni dünyalarının kuralları oldukça basittir; yan yollardan gitmek, her ne pahasına olursa olsun diğer insanlarla temastan kaçınmak. Ama dikkatsiz davranışları yolculuklarının uzamasına neden olmaya başlar; en az onlar kadar kendilerini korumaya çalışan, virüs bulaşmamış insanlarla veya umutsuzluk içinde yardım isteyen, virüs bulaşmış kişilerle karşılaşırlar.

  Yolculukları boyunca, bu dört kişilik grup hiçbir insanın yüzleşmek zorunda kalmaması gereken ahlaki kararlar vermek durumunda kalır. Karşılarındaki en büyük düşmanın insanlığı tehdit eden virüsün değil, iç dünyalarında su yüzüne çıkan karanlığın olduğunu keşfederler.