Veda :((((

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve Rosca tarafından 20 Haziran 2008 başlatılmıştır.

20 Haziran 2008
    Konu Sahibi : Rosca
  1. Rosca

Rosca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar herkese Gunaydın;

Bugun itibari ile izne ayrılıyorum buda demek oluyorki sizlerle uzunca bir süre ayrı kalacağım:a015:
    Uzunca bir süre hatta bazılarınız ile 1 yılı aşkındır bir sürü paylaşımda bulunduk üzüldük sevindik sizleri göremesemde hep hissettim yanımda cinsiyet öğrenemediğim zamanlarda benimle birlikte merak ettiniz :asigim: her muayeneden sonra heyecanla kadınlar kulübüne yazmayı bekledim :dance: sanal aleme çokta fazla güvenmeyen ben hepinizin samimiyetine içtenliğine güvendim bugun hepimiz birer anne adayıyız kısa bir süre sonra bebeklerimizi kucağımıza alacağız :dance: birçoğunuzun sevincine ortak olamayacağım senağlama ama herzaman gönlüm sizlerle kızlar şimdiden tüm anne adaylarına hayırlı doğumlar diliyorum :a015:
    Allah yardımcımız olsun Sizleri çok seviyorum kendinize çok iyi bakın
    :a015:
    Hoşçakalınnnnn

a.s.

:enbuyukkk:

2. 20 Haziran 2008
  3. Meral

Meral Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Günaydın Semra'cım.. Sen gelip raporunu aldın mı? Bu arada telefonunu maille at da haberleşelim, olur mu?

Aramızda bi kaç hafta daha olsaydı muhtemelen ben izne ayrılmadan doğururdun ve görürdüm seni burda ama yetişmez heralde bu durumda... kendine ve bebişine çok iyi bak. keep in touch...

4. 20 Haziran 2008
  5. Rosca

Rosca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    meralcim şimdi filiz hanım ile görüştüm 37 haftaya kadar çalışabilir raporu aldığım için ebru bana rapor veremezmiş dahiliye falan verir dedi onunda tüm randevuları doluymuş :KK43:(((
    başka bir hastaneye gideceğim yada 3 gün daha geleceğim:KK43:(((
    telefonumu birazdan atarım sana sende bana at canım okey irtibatı koparmayalım :)))
    bana bir akıl ver meral ne yapayım:a015:

6. 20 Haziran 2008
  7. Meral

Meral Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    hay Allah yaaa... demekki benim bildiğim doğruymuş tüh... tüm dahiliye mi dolu. bi sürü dahiliye doktoru var... yarın için de sordun mu? dahiliye sekreteri Betül var. onunla bi konuş istersen. açıkla durumunu. aradan falan belki bişeyler yapabilir.

8. 20 Haziran 2008
  9. Rosca

Rosca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    filiz gibi bir numarası var mı onunda Betül hanımın belki birsey yapabilir dediğin gibi sorma meral başıma gelenleri dün babanem vefat etti ben duyunca kötü oldum eve gittim tansiyonum 8/6 olmuş tam ayağa kalktım evde lavaboya giderken ayağımı çarptım tırnağım çıktı berbat bir gündü yani şimdide topallıyorum hiç gidemeyeceğim haftaya inşallah ayarlayabilirim birseyler

10. 20 Haziran 2008
  11. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.193
    Ödül Puanları:
    438
    canım doğum izninemi ayrılıyorsun a.s.bunlar bebeğe ve beklicez burda Allah kucağına sağlıkla almayı nasip etsin
    gel gene olurmu bebeğide büyütürüz burda:)

12. 20 Haziran 2008
  13. Rosca

Rosca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sağol canım Almış kadar olduk inan:)
    evde internet yok ne kadar isterdim evdende bağlanayım kısmet tabiiki geleceğim sizlerden öğrenecek paylaşacak daha çok sey var
    amin güzel dileklerin için hepinizi çok seviyorum Şeniz

14. 20 Haziran 2008
  15. ilkyas

ilkyas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ya izne ayrılman iyi olmuş dinlenirsin bolcana bu arada başın sağolsun allah sabır versin dikkat et kendine de umarım sağ salim alırsın bebeğini kucağına herşey gönlünce olsun canım iyi bak kendine bizler de seni çok seviyoruz:)

16. 20 Haziran 2008
  17. ghaneli

ghaneli ^AhmetBarışCanan^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Canim Hiç Girmiycekmisin Daha Nete Yine Takip Edersin Durumunu Haberdar Edersin
    Gerçekten çok Güzel şeyler Paylaştik
    Birde Sağlikla Alsak Bebişlerimizi Kucağimiza
    Canim Kendine çok Iyi Bak Arada Girer Bize Durumunu Haberdar Et Oldumu şekerimmm

18. 20 Haziran 2008
  19. Rosca

Rosca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ancak anneme gidersem girebilirim canım
    ama en azından bir kırkımız çıkana kadar onlar bende olurlar zaten
    ilk fırsatta girmeye çalışacağım Şeniz