veeee bitti....

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve burcak09 tarafından 15 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Ekim 2008
    Konu Sahibi : burcak09
  1. burcak09

burcak09 b&a Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    vee bitti...yaza nişanlanmayı düşünüyordum bir de.tanıdğımı sandığım insan yavas yavas iç yüzünü belli etti.her h.sonu dedeme gideriz ailece ve bunu biliyor.arayıp ben gidiyorum demedim diye 1 hafta konusmadı.kavgalar cıkardı.tel.imden bütün erkekleri sildi.kıyafetime karıştı.makyaj yapmamı istemedi.hepsine tamam dedim.ilk basta neden sorup duruyor anlamadım ama sürekli şu yemeği yapmayı biliyor musun?bunu biliyor musun?işte bilmiyorsan evlenene kadar öğren fln filan dedi.garip geldi.ben eğitim fak.mezunyum atamam olmadı boşver olmasın calışma gerek yok.evinin kadını olursun cocuklarına bakarsın dedi.en son damla da bi kavgamız da bana bak seni döverim dedi.hiç birşey demedim.az önce msj attım ve bu iş bitti,ben senin gibi biriyle evliliği yürütemem dedim.tel.imi kapattım.ve hiç bir üzüntü hissetmiyorum.aksine sanki rahatladım üstümden yük kalktı.garip bir duygu.neden böyle oldum bilmiyorum.oysa daha 1 hafta öncesine kadar onsuz ne yapacağımı,onu ne kadar cok sevdiğimi düşünüyordum..

2. 15 Ekim 2008
  3. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    153
    kurtulmuşsun!... me mutlu sana... evliliğin biteceğine ,ilişkin bitsin..
    çok daha az yaralar seni... ve tecrübe katar..

4. 15 Ekim 2008
  5. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    153
    bu arada yazıyı zor okudum.

6. 15 Ekim 2008
  7. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Bence çoktan haketmiş bunu.Seni eve hapsedip herşeyi yasaklamayı düşünen bir tip profili çizdi.

Böylelerinin kendine güven sorunu olduğundan karşısındakine hiçbirşey için izin vermez.

Ne yani istediği yemeği yapmayı bilmiyorsan? Otursunda kendi öğrensin.

Walla Allah karşına hakettiğin gibi birini gönlüne göre birini çıkarsın inşallah.

8. 15 Ekim 2008
  9. AnlamadanDinlemeden

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Bende zor okudum.

Yazı karakterini değiştirirsen daha iyi olurdu canım.

10. 15 Ekim 2008
  11. burcak09

burcak09 b&a Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya okunmcğını bilsem yazmazdım nasıl değiştircem şimdi...

12. 15 Ekim 2008
  13. AnlamadanDinlemeden

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Edit butonu kaldırılmış.İStersen yazını kopyala yeniden yapıştır.Ya da alıntı yap yazı karakterlerini sil.

Şu Şekilde olabilir ..

vee bitti...yaza nişanlanmayı düşünüyordum bir de.tanıdğımı sandığım insan yavas yavas iç yüzünü belli etti.her h.sonu dedeme gideriz ailece ve bunu biliyor.arayıp ben gidiyorum demedim diye 1 hafta konusmadı.kavgalar cıkardı.tel.imden bütün erkekleri sildi.kıyafetime karıştı.makyaj yapmamı istemedi.hepsine tamam dedim.ilk basta neden sorup duruyor anlamadım ama sürekli şu yemeği yapmayı biliyor musun?bunu biliyor musun?işte bilmiyorsan evlenene kadar öğren fln filan dedi.garip geldi.ben eğitim fak.mezunyum atamam olmadı boşver olmasın calışma gerek yok.evinin kadını olursun cocuklarına bakarsın dedi.en son damla da bi kavgamız da bana bak seni döverim dedi.hiç birşey demedim.az önce msj attım ve bu iş bitti,ben senin gibi biriyle evliliği yürütemem dedim.tel.imi kapattım.ve hiç bir üzüntü hissetmiyorum.aksine sanki rahatladım üstümden yük kalktı.garip bir duygu.neden böyle oldum bilmiyorum.oysa daha 1 hafta öncesine kadar onsuz ne yapacağımı,onu ne kadar cok sevdiğimi düşünüyordum..

14. 15 Ekim 2008
  15. burcak09

burcak09 b&a Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    vee bitti...yaza nişanlanmayı düşünüyordum bir de.tanıdğımı sandığım insan yavas yavas iç yüzünü belli etti.her h.sonu dedeme gideriz ailece ve bunu biliyor.arayıp ben gidiyorum demedim diye 1 hafta konusmadı.kavgalar cıkardı.tel.imden bütün erkekleri sildi.kıyafetime karıştı.makyaj yapmamı istemedi.hepsine tamam dedim.ilk basta neden sorup duruyor anlamadım ama sürekli şu yemeği yapmayı biliyor musun?bunu biliyor musun?işte bilmiyorsan evlenene kadar öğren fln filan dedi.garip geldi.ben eğitim fak.mezunyum atamam olmadı boşver olmasın calışma gerek yok.evinin kadını olursun cocuklarına bakarsın dedi.en son damla da bi kavgamız da bana bak seni döverim dedi.hiç birşey demedim.az önce msj attım ve bu iş bitti,ben senin gibi biriyle evliliği yürütemem dedim.tel.imi kapattım.ve hiç bir üzüntü hissetmiyorum.aksine sanki rahatladım üstümden yük kalktı.garip bir duygu.neden böyle oldum bilmiyorum.oysa daha 1 hafta öncesine kadar onsuz ne yapacağımı,onu ne kadar cok sevdiğimi düşünüyordum

16. 15 Ekim 2008
  17. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    153
    mod. arkadaşlara msj at canım..onlar ilgilenir...

18. 15 Ekim 2008
  19. MENAR

MENAR Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ne garip biriymiş...fisfisfis

bahanesi yokmuş,bahane bulmuş..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.