Veet® Tüy Dökücü Köpük Hakkında Bilinmeyenler Gün Işığına Cıksın !!!

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve yesbaby tarafından 14 Mart 2008 başlatılmıştır.

14 Mart 2008
    Konu Sahibi : yesbaby
  1. yesbaby

yesbaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ********** Veet® Tüy Dökücü Köpük **********

Ürün bu arkadaşlar;

merhaba arkadaşlar bnm veet tüy dökücü köpük ile ilgili bi kaç sorum var eger kafama yatarsa kullanmak istiorum
    ama bu ürün hakkında bikaç sey duydum kılları sertleştiriyo gibi .lütfen sorularıma cvp verirmisinz

1-Veet® Tüy Dökücü Köpük, bacaklar ve koltukaltı için tasarlanmıştır.
    Bu ürün, yüz, göğüs, perianal veya genital alanlar için uygun değildir diyor.
    Bu yasak olan bölgelerde kullananlar var mı varsa ne gibi sorunlarla karsılastılar?

2-Bir saat kullanarak musu cilt üzerinde tam olarak 8 dakika bekletiniz ve sonra küçük bir alanı test etmek için süngeri yavaşça kullanınız.
    Tüyler ciltten ayrılmıyorsa, musu cilt üzerinde biraz daha bekletin ancak 10 DAKİKALIK toplam uygulama süresini kesinlikle AŞMAYIN demişler
    bu süreyi aşan oldumu nasıl sorunlarla karsılastılar?

3-bu köpüğü kullanırken yanma batma dışında nasıl sorunlarla karsılastınız ?

4- bu köpük sadece tüyler için mi yoksa kıllarımızıda süngerle yıkama esnasında cıkarır mı bunu deniyen yaşayan varsa anlatsın lütfen.

5-cildinizde sorun oldugunda nasıl gecirdiniz?

6-Ürünün hasar veya renk değiştirmesi halinde herhangi bir şeye dokunmasına müsaade etmeyin. Kazara temas halinde derhal temizleyin.
    demişer böle bişeyle karsılasan var mı ?neler yaptınız?

***ayrıca tüy dökücü deniyo ama hiç bi insanın bacagında veya koltukaltında tüy olmaz ki kıldır onlar zaten tüy denecek seviyede olsa niye kullanalım ki
    bide bunun hakkında düşünceleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör: 24 Mart 2008
  2. 15 Mart 2008
  3. deruş

deruş Guest

canım ben kullanmadım bilmiyorum ama en son yazdığın sey dikkatimi cekti... marka stratejisidir canım o tüy yazmasının nedeni.. düşün sana zaten demiş nerelerde kullanılacagını sen oradakilerin tüy değil kıl oldugunu biliyosan güzel ama ben hiç bir ürünün üzerinde tüy yerine kıl kelimesini duymak istemem.. hoş durmaz. sevimsiz bi hava katar ürüne.. eve zaten kıl denilen seylerin ortadan kalkması için tasarlanmış ama ürünüde bayanlara satacakları için daha kibar hale getirmek lazım.. hiç bi kadın benim kıllarım var demekten hoşnut olmaz "bendeki tüyler" farkında olunmasada kadınlara biraz daha rahatlık hissi uyandıran biraz daha kötü olmayan birşeyleri akla getirir.... mantıklı düşüncek olursak saclarımızda kıldır ama biz boya alırken saç boyası alıyoruz.. ki hayvan ürünleri bile alırken kedinin tüyleri veya köpek tüyleri diye karsılasıyoruz bunlar ürüne zerafet ve kibarlık katan seyler istersen sen kıl de tabi o sana kalmış ve bu nedenle kullan yada kullanma oda sana kalmış....:))

4. 16 Mart 2008
  5. yesbaby

yesbaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol da kullananlardan kimse yok mu ya o sorulara yanıt bulduktan sonra kullanmayı deneyebilirim çünkü gercek kullanıp yasayanların söyledikleri önemli asıl ...

6. 19 Mart 2008
  7. yesbaby

yesbaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol yeşil kurbaga fakat ''kıllar elince uzuyor falan'' kısmını anlayamadım elince ne demek ya bi açıklarsan sevinirim...

bu arada başka arkadaşlar yok mu kullanan ya 2 kişi cvp verdi sadece ...

8. 19 Mart 2008
  9. VAZGECILMEZIM

VAZGECILMEZIM DÜDÜKSÜZ TENCERE Üye

Beğenildi:
    242
    Beğendikleri:
    136
    Ödül Puanları:
    63
    bende kullandım bi süre önce pekte memnun olduğum söylenemez.jiletten hiç bi farkı yok.ha onla al ha köpükle farketmiyor.ben bunu genital bölgemede uyguladım sorun yaşamadım ama sadece kokusu irenç ötesi diyebilirim tatlım.ama bence bunun krem şeklinde olanını kullan.çnkü köpük her bölgeye tam olarak ulaşmıo.ama krem rahatlıkla kullanabilirsin bitanem

10. 20 Mart 2008
  11. yesbaby

yesbaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    jiletten hiç bir farkı yokken nasıl yani jiletle aldıgında dibinde kalır kara nokta seklinde görünür ya bacakta mesela öle mi oluyo yani pürüzsüz oluyo ama kılların diplerine kadar işlemediği için dipleri nokta nokta görünüyo mu vazgeçilmezim bi anlatırsan...

12. 20 Mart 2008
  13. yagmury

yagmury Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu köpük kıllarda değilde tüylerde etkili.Kollarınız,karnınız için kullanabilirsiniz.Bacaklarada acil olarak hani ağda yapacak vaktiniz yoksa kullanabilirsiniz. Ama koltuk altında pek etkili değil,kıllar traşlı gibi oluyor. Belirtilen süreden uzun kalırsa cilt tahriş oluyor.

14. 20 Mart 2008
  15. yesbaby

yesbaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar şu kıllar tıraşlı gibi oluyo tabirini biraz açar mısınız traşlı nasıl oluyo yani bi önceki yanıtımda da sordum traşlı gibi derken tam olarak ne demek istiosunuz jiletle kestiğimizde kılların ucu küt oluyo mesela bundada böle mi oluyo ne demek istiosunuz ...

16. 20 Mart 2008
  17. yesbaby

yesbaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eeeee baska kimse yok mu....

18. 23 Mart 2008
  19. yesbaby

yesbaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hadi arkadaslar site için dolu abuk subuk seyleri deneyenlr var bunu deneyen kullanan yok mu hiç