Veli Aslan'a ameliyat olanlar yardımcı olur musunuz :(

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve ZuzuLa tarafından 4 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Ekim 2010
    Konu Sahibi : ZuzuLa
  1. ZuzuLa

ZuzuLa Aykut Efenin, Eylülün Annesi :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Merhabalar
    Burada kendisi hakkında güzel yazılar okuduktan sonra yıllardır ertelemiş olduğum burun ameliyatımı kendisine yaptırmaya karar verdim. Burnum kırık ve artık iyice zorlamaya başladı. Bu yüzden bi an önce yaptırmam lazım. Fakat astım problemim olduğundan ameliyat beni epey ürkütüyor. Sezeryan ameliyatı bile günlerce nefes alamamama neden olmuştu.
    Benim kanaatimce burun ameliyatı bir kere olur. Doğru veya yanlış bilemiyorum. Genelde olmayacak işler en kötü ihtimal denilen şeyler hep beni bulur. 29 Ekim'e kendisinden randevu aldım. Az önce şahsen Veli Bey için olmasada Boğaziçi'yle ilgili olumsuz şeyler okudum. Açıkçasıda şuan çekinmiyor değilim. Veli Bey'in yaptığı bir burun görmedim henüz. Yaptıran arkadaşlar umarım arkadaşlık teklifimi kabul ederlerde içimdeki tedirginlik bi nebzede olsa geçer.

Son düzenleme: 9 Ekim 2010
  2. 4 Ekim 2010
  3. grefty

grefty Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynı dertten müzdaribiz sanırım...veli beyle ilgili bende biçok araştırma yaptım ilginçtir ki hiç olumsuz bir yoruma rastlamadım. boğaziçi estetik merkezinde fiyatlar değerlerine göre çok daha uygun bunu biçok kişi hastaneye ek para ödenmediğine bağlamış. haklı olabilirler bence. benimde burun ucumda düşme ve kanatlarda genişlik söz konusu ayrıca pinokyoda değilim ama uzun bir burnum var. nisan ayı gibi ameliyat olmayı düşünüyorum. daha fazla bilgi alırsanız beni de aydınlatın lütfen.

4. 4 Ekim 2010
  5. prensesasik

prensesasik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ben veli beylin kendisi ile görüştüm çok iyi birine benziyor bende olumsuz bir yorum almadım kendisi hakkında.. ayrıca hastalarıyla bizzat görüştüm ve harika burunları olmuş.. en azından kişiye özel burun yapabiliyor.. ve yaşının verdiği olgunluktan dolayı baya bir bilgisi olduğunun kanaatindeyim.. ve hastaneye girerken burnu sarılı bir bayanı gülerken çıktığını görünce tamam işte bu dedim.. ayrıca ameliyatımı kasım veya aralıkta düşünüyorum..

6. 4 Ekim 2010
  7. ZuzuLa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet benimde çok içimi rahatlattı hatta öncesinde Yavuz bey muayene etti burnum içindeki kırık kemiği ve konkalarımı kendisi alacak düzeltecekmiş. Ama işte dediğim gibi hiç yaptığı bi burun görmedim içi içimi kemiriyor yol yakınken geri dönsem mi diye :1no2:

8. 4 Ekim 2010
  9. prensesasik

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    canım 3 arkadaş var bu sitede veli beye ameliyat olan :))

biri ebruli biri mipa ben 2sninde gördüm birde laracoft var ama onun görmedim canım

10. 4 Ekim 2010
  11. ZuzuLa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    3ünüde ekledim ama henüz kabul edilmedim :)

12. 5 Ekim 2010
  13. prensesasik

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    canım daha int başına oturmamışlardır ayrıca mipa fotolarını kaldırdı sanırım :) ben fazlasıyla güvendim veli beye.. istersen beni bekle ben olayım sonra sen olursun :) eğer karar verirsen beraber olalım çünkü cesarete ihtiyacım var biraz korkuyorum :))

14. 5 Ekim 2010
  15. ZuzuLa

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben 13 Kasım'a ameliyat günü aldım canım çünkü iş yerinden izin alma durumum imkansız. Kurban tatiline denk getirdim 9 gün yatarım sonra sargılı mor mor gelirim artık işyerine sıkıntı yok liman burası hehe D:

16. 5 Ekim 2010
  17. prensesasik

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    canım bende kasımın 15ini düşünmüştüm ama bayramda öyle gezmiyeyim diyorum acaba bende mi alsam karar veremedimki :)))

18. 5 Ekim 2010
  19. prensesasik

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bu arada burnun benim gibi yandan mı kötü canım ?yoksa önden gayet güzel de..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.