Vereceğiniz bilgilere acil ihtiyacım var..!!

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve MyWorLd tarafından 9 Ocak 2010 başlatılmıştır.

9 Ocak 2010
    Konu Sahibi : MyWorLd
  1. MyWorLd

MyWorLd İkincİ MELEGİM YoldA :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cümleten selam,

neredeyse tam bir yıldır herşeyden uzak kalmış durumdayım. buna hayata küsmek mi yoksa kabuğuna çekilip biraz dinlenmek istemek mi denir bilmiyorum. siteye de tam bir yıldır 3-5 defa girip öylesine bakınıp çıktım. yeni hamileleri tebrik ederim. tedavide olanlara Allah yardımcınız olsun inşallah. bebekleri olanlarada Allah uzun ömürler verisn.

Gelelim benim sorunuma tam bir yıl önce ocak 11 de transferim oldu ama kimyasalla sonuçlandı. hemen arkasından dondurulmuşlarla denedik olmadı. arkasından genetik testler tekrar dan hsg ve tahliller hepsi yeniden yapıldı. ama yine bişey çıkmadı. şimdi tedavi gördüğüm merkez histereskopi ve laparoskopi yapalım diyor. 2 sini aynı anda yapacaklarmış . bugüne kadar bir defa laparaskopi oldum bişey çıkmamıştı. şimdi yardımınıza ihtiyacım var sizler bu işlemleri yaptırdınızmı ve ücret olarak ne ödediniz. birde hangi merkez yada nerde yaptırdınız. yani ssk karşılıyormu yada ne bilim ödeme nasıl oldu. bu konuda bana acil bilgi verirseniz inanın çok sevineceğim. tam 2. denemeye geçecekken kafam fazlasıyla karışmış durumda lütfen yardımcı olurmusunuz. benden iki işlem için istenen ücret 3000 ile 3500 arası ve ssk felan değil özel yapılıyormuş artı bana bunu yapacak merkez istanbulda uçak parası otel parası vs vs derken rahat 5000 i bulacak. sizce ben ne yapmalıyım bir başka merkeze mi gitmeliyim yoksa merkezime güvenmeye devam edip söylediklerini yaptırmalımıyım. inanın artık kafam çok ama çok karıştı. malum bu merkezler çeşit çeşit yani insan artık neye güvenip neye inanacığına şaşırıyor. gerçekten yapılması gereken bişey mi yoksa sırf para içinmi karar vermek çok zor. off offf yaaa Rabbim bebek isteyen herkesin muradını versin senağlama senağlama

2. 9 Ocak 2010
  3. yasmin_07

yasmin_07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    mrb canım.öncelikle çıktığımız yolda allah hepimizin yardımcısı olsun.banada senin gibi aynı anda laparoskopi ve histerroskopi yapılacak.ben henüz tüp bebek denemesi yaşamadım.ama tüplerimde sorun var ve bu operasyonlar sonrasında tüp bebekmi normal yollamı devam edeceğiz belli olacak.ben antalyada yaşıyorum.bana her iki işlem için verilen fiyat 1000 tl.ben tüp bebek merkezinde yaptıracağım.benimde daha önce görüştüğüm merkez sadece laparoskopi için 1500 tl fiyat vermişti.hatta bu indirimli fiyatıydı.senin aldığın bu fiyatlarda sanırım istanbuldaki bir merkezden.arada baya fark var.ben bu çarşamba için gün aldım.inşallah hayırlısıyla atlatırım.benim yaptıracağım merkezin adı antalya tüp bebek merkezi.tüp bebek için dışardan gelenlere ücretsiz konaklama sağlıyorlarmış.ama operasyonlar içinde aynı imkanı sağlıyorlarmı bilemiyorum.merkezle ilgili olarak henüz benimd bir tecrübem yok.ama iyi bir merkez olduğunu duyuyorum herkesten.sende internette bir araştır.gerekirse telefonla görüş fiyatla ve konaklamayla ilgili bilgi alabilirsin.hakkında hayırlısı olsun canım.

4. 9 Ocak 2010
  5. ARKAMAHALLE

ARKAMAHALLE yine vazgecmedim senden Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selam myworld canim hemen ilk duydugun merkezde yaptirma derim cunku gercekten ucreti banada cok geldi
    baska yerdende arastir derim
    allahim hakkinda hayirlisini versin

6. 9 Ocak 2010
  7. BaBy_LoVe

BaBy_LoVe Seviyo & Seviliyo Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hayır mademki sana laparoskopi yapılmış ne diye tekrar yapıcaklar.burda ben biraz para sömürgeciliğinin kokusunu alıyorum..sadece histeroskopi yatır.belki rahim duvarında bişey vardır ya temizlerler yada düzeltirler canım.kokrma hiç zor bir işlem değil..
    hakkında hayırlısı olsun.keşke antalyada olsaydın bu işlemi çok daha ucuza yaptırtırdın..

8. 9 Ocak 2010
  9. bebis_asuman

bebis_asuman ஐCεήήεT_KôκµLµ&#108 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selam canim bencede baska merkeze git tedavini yeni merkezde yaptirmak zorunda degilsinki sadece fikir alisverisinde bulun,allah yardimcimiz olsun canim insallah hepimiz en kisa zamanda sevinclerimizi yasaya biliriz

10. 9 Ocak 2010
  11. MyWorLd

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    amin canım inşallah hepimizin tedavileri hayırlı olur. ama inan ben fiyatı okuyunca şok oldum senin fiyat nerde benim fiyat nerde... dilerim çabucak atlatırsın ve hayırlısıyla inşallah hiç bişey çıkmaz şimdiden çok geçmiş olsun ve lütfen operasyondan sonra beni durumunla ilgili haberdar et... sevgiler ve sağlıklı hayırlı evlatlar olsun inşallah:Saruboceq:

12. 9 Ocak 2010
  13. MyWorLd

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    amin canım cümlemize hayırlar nasip etsin Rabbim. zaten karışık olan kafam dahada karışıyor aslında karışmak da değil netleşiyor ücret banada çok geldi 2 işlem için indirimli fiyat o. sanırım birazda başka merkezlerle görüşmem gerekecek. teşekkür ederim ilgin için
    aynen canım ya ama öyle olduğunu düşünmek istemiyorum. bunu düşünürsem daha çok üzüleceğim. bizlerin umutlarıyla bu kadar oynandığı için. bana laparoskopi 2004 yılında yapıldı hadi uzun yıl oldu diye tekrarlanmasına bir nebze anlam katabiliyorum da fiyat normal mi değilmi bilmiyorum. valla artık antalya yada başka yer bi şekilde merkez değişmem gerekiyor sanırım. teşekkür ederim canım ilgin için.
    canım haklısın bende bu aralar bu konuda çok fazla düşünüyorum. bugüne kadar merkez değişmek istemememin tek nedeni artık herşeyimi biliyor olmalarıydı ama görünüşe göre sil baştan yeni bir yerle yoluma devam edeceğim. teşekekkür ederim ilgin için dilerim en kısa zamanda hayırlı ve sağlıklı evlatlara kavuşuruz:Saruboceq:

14. 9 Ocak 2010
  15. uykucuprenses

uykucuprenses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    bendende dr.um histereskopi istedi ........fiyatı 2500 tl......laparoskopide uygulanırsa dediğin fiyatta......benim kendi tüp bebek dr.um yapacak....benim merkezim acıbadem hastanesinde.........fakültelerdede yapılıyor,sanırım ücretsiz,yada çok uygun bir fiyata ama ben tüp bebek dr.umun yapmasının daha iyi olacağını düşünüyorum.........

16. 9 Ocak 2010
  17. BaBy_LoVe

BaBy_LoVe Seviyo & Seviliyo Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aynen canım ya ama öyle olduğunu düşünmek istemiyorum. bunu düşünürsem daha çok üzüleceğim. bizlerin umutlarıyla bu kadar oynandığı için. bana laparoskopi 2004 yılında yapıldı hadi uzun yıl oldu diye tekrarlanmasına bir nebze anlam katabiliyorum da fiyat normal mi değilmi bilmiyorum. valla artık antalya yada başka yer bi şekilde merkez değişmem gerekiyor sanırım. teşekkür ederim canım ilgin için.

biliyorum seni çok iyi anlıyorum inan..bazı doktorlar malesef hem maddi olarak hemde manevi olarak seni sömürüyolar..allah doğru hayırlı doktorla karşılaşırsın herkezii..çok önemli çünkü seni doktor nasıl yönlendirirsee onu yapma gereği duyuyorsun sonuçta onlardan başkada kimseye güvenemiyosun..onlara genede muhtacız..
    benimde anlamadığım 5 yıl içinde tekrarmı tüplerin tıkanabilirmiş o yüzden mi yapıcaklaar..sadece histeroskopi yapsalar olmazmıymış..sonuçta tüp bebek düünüyosan zaten tüplerle bir ilgin kalmıyo önemli olan rahmin ..hakkında hayırlısı olsun valla çok zor çünkü çok pahalı..ben histeroskopiyi bucak hastanesinde oldum 250 tl laparoskopide 300 tl idii..öyle sen karşılaştır..ama başka çaren yoksa yaptır sonuçta sağlığın daha önemli:1hug:

18. 9 Ocak 2010
  19. mrt

mrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım çokm pahalı söylemişler ben de sordum merkezime yaklaşik ikisi için 1.300 dediler.