verem asisi

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve helinasli tarafından 3 Ekim 2008 başlatılmıştır.

3 Ekim 2008
    Konu Sahibi : helinasli
  1. helinasli

helinasli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Kizlar ayin 9'unda verem asisi yaptirmaya goturucem oglumu.CADIARZU Asi oldugu gece cok huysuz ve mutsuz oluyor..Bir de asidan sonra bacagi cok agriyo sanirim surekli agliyo aksamlari. :sm_confused: Verem asisi sanirim en agir asi..Sonrasinda yara filan mi oluyor? Yaptiran arkadaslar sonrasinda nasil bir gece gecirdiniz anlatabilir misiniz? 3 gun banyo yaptirilmiyo sanirim..Biz her gece banyo yapip uyumaya alismistik. Bakalim banyo yapmayinca 2 saatten fazla uyumaz heralde senağlama

2. 4 Ekim 2008
  3. kuzucuklarxixm

kuzucuklarxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım aşı zaten bacağından değil kolundan olucak..evet kabuk bağlıyo.buda aşının tuttuğu anlamına geliyo..her aşıdan sonra 2-3 gün banyo önerilmiyo zaten..artık sende yıkamak yerine silersin vücudunu...idare ediceksin artık..yerimseniben

4. 4 Ekim 2008
  5. bamboo

bamboo Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslıcım evet koldan yapılıyo karma aşıda olacak aynı gün:KK43:( karma daha çok ağrı yapıyo ilaç içir gitmeden ve 6 saatte bir ağrı kesici ya da fitil ver yoksa çok huzursuz oluyolar şimdiden kolay gelsinn

6. 4 Ekim 2008
  7. sezin05

sezin05 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bizde bugün yaptırdık verem ve karma aşısı.Verem koldan karma bacaktan yapıldı.doktor aşıların ateş yapmıcağını ama huysuzlanırsa fitil at dedi.ama biraz önce iki kere isal gibi yaptı kakasını aşıdanmı bilmiyorum.bende yarım fitil attım.3 gün banyo yaptırılmıyormus.

8. 5 Ekim 2008
  9. helinasli

helinasli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    karmayı gecen hafta yaptılar..cok huzursuzdu gece..bu hafta sadece veremi yapıcaklar..saol tavsiyeleriniz icin..

10. 10 Ekim 2008
  11. ceko

ceko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kı<zlar benim oğlumda bugün verem aşısı ile karma oldu hangi ilacı verdiniz bana calpol verdiler ama ben daha önce ilacın ingilterede toplatıldığını izlemiştim kullanmakistemiyorum aslında bugün dr.randevumuz var ona da danışıcam ama sizden de fikir aliim dedim.bide ne zaman veridiniz ilacı ben tereddütte olduum için aşı olmasına rağmen ilaç veremedim ataşlenirse mi vericem??*