vicdan azabı çekiyorum:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve masumprenses tarafından 8 Mart 2010 başlatılmıştır.

8 Mart 2010
    Konu Sahibi : masumprenses
  1. masumprenses

masumprenses Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim ilk gittiğim dersanede bazı sorunlar olduğu için değiştirmek zorunda kaldım.Şu anki dersaneye 2 arkadaşım gidiyodu, bigün onlarla beraber gittim ve orada biriyle tanıştım benim dersane değiştireceğimi duyunca bu dersaneye gitmem için ben ikna etmeye çok uğraştı sonunda buraya yazıldım.Okuldan sonra akşama kadar etüt oluyodu o hep benim yanımdaydı beni hiç yanlız bırakmadı;derste beraber oturuyoduk,teneffüslerde beraber oluyoduk,gezmeye yemeğe falan gittiğimizde hep yanımdaydı.Arkadaşımda bu durumdan çok rahatsız oldu yada kıskandığı için mi yapıyodu bilmiyorum.Dersanedeyken akşam eve gitmek için merdivenlerden inerken, arkadaşım beni bekliyomuş o çocukta beni bekliyomuş ve arkadaşıma 'sen git biz geliriz' demiş o da çok kızmış gitmiş.Ben aşağı indiğimde sordum 'noluyo nereye gitti?' diye 'seninle bişiy konuşmam gerek o yüzden gönderdim' dedi ama hiç bişiyde konuşmadı yani konuşmadı ağzında geveledi durdu utandı, ben arkadşımın yanına gittim.Bana tavır yaptı falan sanki ben kovmuşum gibi eve kadar hep bana kızdı 'o seni arkadaşı olarak görmüyo anlamıyomsun seni seviyo ondan uzak dur' dedi,hem eskiden onun çok iyi biri olduğunu söylüyodu şimdi kötülemiyo ama ben bu dersaneye başlayaldan beri çocuğa düşman gibi davranıyo.Benim yanımda gördüğünde suratı asılıyo falan neyse biz gene bigün dersaneden çıktık,yolda bu başladı gene yok şöylesiniz yok böylesiniz diye bende sinirlendim sinirimi çocuktan aldım;'benden uzak dur bi daha yanıma gelme seni istemiyorum' falan dedim oda sebebini merak etti üstüme geldi bende hiç bişiy söylemedim oda;'anlaşıldı sen beni sevmedin tamam uzak dururum aslında benim içinde iyi oldu başlamadan bitti işte' falan dedi yaa çok kötü oldum o gerçekten çok iyi bi insan çok temiz biri içinde hiç kötülük yok ben ona tavır yaptığımda sabahlara kadar uyumayıp kendini nasıl affettireceğini düşünüyodu.ışte ben bunları düşünerek yaptığım hatanın farkına vardım ve ondan özür diledim,üzerinden baya bi zaman geçmişti.Beni affetmedi 'senden uzak durmamı istedin duruyorum işte' dedi sonra 'tamam dersanede oturup konuşuruz' dedi ve bi dahada hiç bişiy demedi.Sınıfta bana tavır yapıyo sanki ben onun düşmanıymışım gibi davranıyo sırf beni kıskandırmak için kızların yanına gidiyo falan sizce nasıl düzeltebilirim?Bu vicdan azabından nasıl kurtulabilirim ?eskiden sürekli gülen sempatik çocuk gitti yerine sürekli somurtan hiç konuşmayan mutsuz biri geldi yaa böyle olmasının sebebi ben miyim?Ben kimseye kötülük yapmak istemiyorum ve şu an çok kötüyüm:1no2:biraz uzun ve karışık oldu ama kusura bakmayın artık

Son düzenleme: 8 Mart 2010
  2. 8 Mart 2010
  3. dersanede size noktalama işaretlerini öğretsinler kuzum acilen yoksa boşa gidiyon dersaneye!
    gönül işleri tam gaz, ama yazım kuralları 10 üzerinden 0 !

4. 8 Mart 2010
  5. masumprenses

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sayısalcıyım zaten türkçeyide hiç sevmiyorum yapamıyorum da

6. 8 Mart 2010
  7. glaze_butterfly

glaze_butterfly yenigelinmutfakta.blogspo Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    Zaten git demişsin ee cocuk ne yapsın bu durumda...
    Sevince gel hep yanımda ol..Kızınca gözüm görmesin seni..
    Boşver eğer daha cok çalışıp sınavı kazanamassan asıl vicdan azabını ozaman çekersin..
    Herşey gönlünce olsun..

8. 8 Mart 2010
  9. masumprenses

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim zaten gelecek kaygım yok

10. 8 Mart 2010
  11. aferim sen böle devam et. noktalama kullanmayı bilmiyosun ama gönül işleri tam gaz. konularına baktımda maşşallah diyorum..
    öss de sana yanar döner erkek arkadaşını ve asabi kankanı sorcaklar:nazar:

12. 8 Mart 2010
  13. dersaneye sosyal olasın diye mi gidiyosun? ya da ailen bunun için mi gönderiyo seni? nasıl gelecek kaygın yok? hayatındaki erkeklere verdiğin emeği derslerine verde hem geleceğini kurtar hem aileni mahçup etme sana abla tavsiyesi!

14. 8 Mart 2010
  15. masumprenses

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim geleceğim zaten parlak ki aileminde mahcup olacağını falan sanmıyorum derslerim zaten iyi

16. 9 Mart 2010
  17. melisdeniz

melisdeniz ıkı erkek annesı :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198

türkçesi iyi olmayanın matamatiği nasıl süperrr:1shok:

18. 9 Mart 2010
  19. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    ay tamam noktalama işaretlerinin kullanılmamasına bende karşıyım ama abartmayın şu sitenin şu özelliğini hiç sevmiyorum adamın başına öğretmen-avukat-bankacı-psikolog kesiliyorlar..