vicdanı onu rahat bırakmıyor :/

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve eLf-34 tarafından 4 Kasım 2010 başlatılmıştır.

4 Kasım 2010
    Konu Sahibi : eLf-34
  1. eLf-34

eLf-34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok sevdiqm bi arkadaşmn derdini paylaşmak istedim sizinle

5 yıllık sevgilisinden ayrıldı..neden mi arkadaşm o istemiyo diye ünv. vazqeçti açıköqretim okumaya karar verdi.. dün akşm bi karar aldı ünv. okumakla ilqili.. bunu sevqilisyle paylaştı ona dedi ki ''ben ünv. okumak istiyrm okulum bitince çalışmk istiyorum eqer beni destekliyosan ynmda ol bn ilerde kimseye baqlı olmadan yaşamk istiyrum'' dedi.. çocuğun tek söylediği yolun açık olsn demekki sevmemişsn.. arkaDŞM bunun üzerine dediki sevmeseydim eqer her istdqne tmm demezdm ama demekki sen bni yeternce sevmiyosn ki ynmda olmuyosn.. sevqilisi'' bn seni seviyorum ama evlendiğimde eşimi çalıştrmk istemiyrm'' arkadşmda bnn üzerine ''sen bilirsn bn hayatımı senn ellerine bırakamam k.bkma''dedi ve bitti ilişkileri.. arkadaşm vcdan azabı çekiyo şuanda nedeni ise sevgilisinin yani eski sevgilisinin üzülmesi..

bnde eski sevqlm yznden ünv. okumadım vee sevqilinz istemiyo diye ünv.den vazqçmeyin sakın çnkü qeleceqinizn hiç bi qarantisi olmaz bz şimdi boşuna qeçreceqmz 1 seneme yanıyorz Sakn sevqilinz için ünv.den vazqeçmeyin sakın

Son düzenleme: 4 Kasım 2010
  2. 4 Kasım 2010
  3. havingzl

havingzl mutlu yarınlar... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    siz büyük yanlış yapmışsınız afedersiniz ama cahillik olmuş sizinki. olurmu böyle ilişki böyle istekler. tüm bayanlara söylüyorum.çocukluk yapmayın hanımlar.çok görmüşüzdür annelerimizin teyzelerimizin ninelerimizin nasıl ezildiğini. kadın ayakta durmazsa ezilir erkeğin eline bakar kölesi olur. okuyalım çalışalım kızlarımızı okutalım ezilmeyelim ezdirmeyelimEn Büyük KK

4. 4 Kasım 2010
  5. eLf-34

eLf-34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet hayatımın en büyük hatasını yptm ..babamn bna sunduqu butun fırsatları teptim.. özel ünv. qt dedi yurtdşına qt dedi istemiyrm dedim ne kdr aptalmşmmmm

6. 4 Kasım 2010
  7. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    Atatürk bu harfleri:
    Ç'yi "ch", Ş'yi "sh", G'yi "q", V'yi "w" yapmanız için öğretmedi...
    Lütfen bu şekilde paylaşım yapmaktan vazgeçin. :KK45:

Sorununuza gelince cevabını zaten biliyorsunuz.
    Çağ dışı bir insanla olan ilişki zaten devam etmesin bitsin...
    Eşinin çalışmamasını öngören bir insandan ne köy olur ne kasaba...

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Kasım 2010
  8. 4 Kasım 2010
  9. lay_lay_lom

lay_lay_lom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Benzer bir olayi bende yasadim diyebilirim.. Bende okumak istedim ve sevgilim istememisti, ve ben okulu sectigim icin ayrilmistik.. Bizim durum biraz farkli ikimizinde kendince hakli yerler vardi neyse sonucunda herkess kendi yolunu secmisti.. Ama biz birbirimizi sevioduk erkek arkadasm bnm okulumu kabul ettti ve birlikteyiz suan..Herseyi oluruna birakin.. Eger bir ask varsa sevgilisi geri doner okdr senelik bi aski bi cirpida atabilmisse sevmemis demektir zaten..

10. 4 Kasım 2010
  11. chocolatestar

chocolatestar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    221
    Ödül Puanları:
    153
    lutfen egitime onem verdiginiz kadar dilimize de onem verin ve dogru duzgun turkce kullanin. hem okumasi zor, hem cok ozenti gorunuyor. elle tutulur hicbir tarafi yok boyle yazmanin. duzgun yazin ki okuyanlariniz da sizi ciddiye alsin.

12. 4 Kasım 2010
  13. GnotiSeavton

GnotiSeavton Eee yani...? Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Ağzına sağlık... :KK68:

14. 4 Kasım 2010
  15. MuzipRakkase

MuzipRakkase Üyelkiptali istiyrm olmuo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    BEnim sevgilim de ya ben ya okul dedi,mecburum ailem istiyor gidicem dedim
    Biter dedi 5 dk sonra aradı tamam dedi,tabi bir yıl kötü davrandı tamam dedim geçtim,gel gelelim ilişkimizin en güzel günlerini ben üniversite iken yasadık şehir şehir gezdik o askere gitmişti askerliği yakınıma çıktı ziyaret ettim,daha çok yanında olmamı sağladı okulum,çalıştırmam diyordu benimkide suan 1 yıldan beridir de çalışıyrum mesleğimde oldu düz lise çıkışlı idim yüksekokul okumasam mesleğim olmayacaktı,evlenincede çalışma şartı koştum tamam dedi,bir an kendimi gördüm yazıda tek fark ben tamam demedim :) sevgilim belli etmesede bence benimle gurur duyuyo çalışıyorum kimseye muhtaç değilim evlenincede ona destek olcam :)

16. 4 Kasım 2010
  17. jasmeen

jasmeen Yasemenler dile geldi ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Elalemin çocuğu okuma dedi diye okumadınız öyle mi :KK53:

Sizler ki ( Sizin yaşlarınızdaki tüm gençleri de kapsıyor ) anne babanızın sözünü dinlemezsiniz ,
    dış kapının dış mandallarını baş tacı edersiniz :KK47:

Ne denilebilir ki şimdi size :KK59:

18. 4 Kasım 2010
  19. VivaLaJuicy

VivaLaJuicy :) Üye

Beğenildi:
    2.257
    Ödül Puanları:
    238
    Çok acıyorum böyle kızlara yaaa... Yazık valla, çok yazııkkk... :KK19:
    Söylenecek laf yok. :KK68: