Vicdanm rahat deil nerisi olan ltfen!

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve cadi25 tarafından 12 Nisan 2009 başlatılmıştır.

12 Nisan 2009
    Konu Sahibi : cadi25
  1. cadi25

cadi25 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dün yapmamam gereken bişi yaptım ve vicdanen rahatsızım kızlar senağlama eski cıktgımı ve beni aldatan ve bunu kabul etmeyen tekrar birleşmeye calısan ve benim 3senemi mahveden insanı msnde gördüm eski msni bir arkadas istedi diye girmiştim ona vercektim içeriği silmemiştim. onu görünce sasırdım yazmadım ben girer girmez hemen yazdı ama kimsin dedi?tanımadıgı için bende adımı vermedim uzunca yazıstık ama camı ac deyip durdu acmadım ısrarla belki 50 kere ac demiştir bana hhayatını anlattı bende neden anlatıyorum dediğimde anladın sen onu felan dedi bana sürekli yalancısın diyodu bende ne yalancısı ya surda konusurken yalanı ben söylüyorum bu yalansa seninkiler neydi dedim basladım saymaya yalancısın ...... vs. bu dünyada kacacak yeri olanın diğer dünyada kacacak yeri yok dedim abana bi şarkı attı dinlemedim hala aynı oldugunu anladım yüzsüzlüğünde böylesi olmalıki yalancyım dedi nefret ettim ondan cıkarken kib anladın sen beni dedi mutlu ol dedi.bende sinirlendim kapadım sildim o msnide kaldırdım su an sözlüm askerde ona ihanetmi ettim acaba kimse bilmiyo bu durumu ama içim içimi yiyiyor birincisi serefsiz bir insanla muhatab oldum kendini bi halt sandı gene 2.cisi sözlüm aynı seyi yapmıs olsa eskisiyle görüşse kıyameti koparırdım cok utanıyorm kendimden senağlama ben ne yaptım dediğimdeyse cok geçti o gerizekalı beni anlamıstı kötü konusmustum ama ona nefretim hiç bitmeyecek bunu anlasın istedim ama su an vicdanım kötü askıma yalan söyledim halbuki söz vermiştim :a015: kızlar ne yapmalıyım :KK43::a015: biraz yardım edin yaa cok morelim bozuk vicdanım cok rahatsız askıma sylersem bu durumu asla affetmez beni çünkü oserefsizle değil konusmak adını bile anmama kızardı haklıda ne çektiğim obiliodu :a015:

2. 12 Nisan 2009
  3. MaLiBu

MaLiBu ....mucize..... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    tatlım zor bi durum..
    ama ben böyle şeylerin saklanmamasından yanayım
    iki nedeni var...
    sen vicdan azabıyla yaşicaksın..unutana kadar bu olayı..ki kolay kolay unutur msn bilemem..
    ikinciside başka birinden ögrense...tesadüfen ögrense..agzından kaçırsan.. daha kötü değil mi??
    bence uygun bil dille söylemelisin cnm..tabi yinede sen bilirsin
    kolay gelsnn :teselli:

4. 12 Nisan 2009
  5. cadi25

cadi25 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar askımı cok seviyorum ama pisliği görünce elde olan bişey değil dile kolay 2 senemi yemiş gözüme baka baka aldatmıs beni içimdekileri nekadar kussamda geçmiyo zaamn geçince umursamam sandım ama onu görünce nefretim arttı Allaha havale ettim ama nefret ediyorum Allahıma şükürki suan sözlümü bana gönderdi o yüzden vicdanen kötüyüm askıma haksızlık ettim yalan söylüyorum halbuki oşerefsizle konusmamam gerekti kötüde olsa senağlama

6. 12 Nisan 2009
  7. cadi25

cadi25 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım desteğin için cok sağol 2 gündür uykusuzum.sözlümün öğrenmesi söz konusu değil çünkü o serefsiz bizden uzakta oturuyo birde o msn i sildim bir daha girmem aama vicdanen cok rahatsızım :a015:

8. 12 Nisan 2009
  9. MaLiBu

MaLiBu ....mucize..... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    cnm o Ögrenmese bıle sen bılıosun bunu..
    Vıcdanın nası rahat etcek??
    Bılırım vıcdanın rahat etmemesını :KK43:

10. 12 Nisan 2009
  11. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    evli yazıyor. önce evli sandım sizi.
    sonra sözlüm deyince anladım. keşke onu bekara çevirseniz.
    konuşmanıza gerek yokmuş. bir anlık hırsınıza yenilmişsiniz. unutun. ve bir dahada yapmayın. yalnız bu kadar nefret duymak,unutmamak sanki ona olan hislerinizin,hala devam ettiği izlenimini verdi. sevgi ve nefret arasında çok az bir çizgi vardır. bu kadar nefret ,sevgiden de ,ileri, gelir. ona karşı nötr olduğunuz ,hiçbir şey hissetmediğiniz,an,o içinizdeki kalan sevgi kırıntılarını yok etmişsiniz demektir.
    umarım bu nefreti yok edebilirsiniz.

12. 12 Nisan 2009
  13. cadi25

cadi25 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende öyle sanıyordum içimde ona dair nefrette yok diyodum allaha havale etmiştim ama onu orda görünce delirdim agzıam geleni söyledim evli yazması sundan askere gitmeden evlencektik kısmet olmadı dönüşte evleences kısmetse

14. 12 Nisan 2009
  15. evlibarkli

evlibarkli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bence bu aldatmak falan sayılmaz.tamam yapmaman lazımdı yapmışsın ama boşver unut gitsin bence kimseye bişey söyleme.kendi kafandanda sil çünkü düşündükçe eskiyi hatırlarsın.nefret o kadar kötü bi duygu değil nefrette onu düşündüğünü ifade eder.bence hiç onu düşünme...

16. 12 Nisan 2009
  17. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    vicdan azabının nasıl bir duygu olduğunu biliyorum..bu sana yeterde artar bile..
    o yüzden askerdeki çocugunda huzurunu bozup kafasını karıştırma..
    söyleme ona biliyorsun ki erkekler askerdeyken çok hassas oluyorlar şimdi kafasında kurar da kurar
    aranızda iyi birşey geçmemiş ki zaten...geri dön falan demiş olsa neysede...
    unut gitsin br anlık olmuş işte..

18. 12 Nisan 2009
  19. cadi25

cadi25 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    TEŞEKKÜRLER KIZLAR YARDIMLARINIZ ıÇıN SANIRIM SÖYLEMEYECEĞıM YAPTIGIM Bı APTALLIK DıYE DÜŞÜNÜYORUM HUZURUMU BOZAMAM AMA ıŞTE NORMELDE SÖZLÜM BÖYLE BıR ŞEY YAPMIS OLSA KIYAMET KOPARTIRDIM VıCDANEN O YÖNDE SIKINTILIYIM KENDıME YAPILMASINI ıSTEMEDıĞıM BıŞEY YAPTIM BUNU UMARIM KAFAMDAN SıLERıM :KK43: benneyaptımki