Vichy Lipocure Kullananların Paylaşım Alanı

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve mahmure87 tarafından 14 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

14 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : mahmure87
  1. mahmure87

mahmure87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar merhaba, ben selülitlerimden nerdeyse (hatta maşallah tamamen) kurtuldum. bu sene parmaklarımın arasında sıkışırmadan, yani dümdüz dururken gayet net görülen selülitlerim olduğunu fark ettim(gecen yaz sadece sıkıştırıldıklarında görülebiliyorlardı) 24 nisanda eczaneye gidip vichy lipocure aldım. hem bacaklarım hem de karnım için kullandım. bu 14 gün sabah akşam uygulanması gereken bir kürdü, masajsız uygulanıyor. ben 2li kutu aldım(farkında olmadan) 10. gündü sanırım ilk kutu bitti, 2.ye basladım. 16.günde (bitmediği halde sadece 14gün kullanılması gerektiğini öğrendiğim için) bıraktım. ama selülitlerim neredeyse hiç kalmadı. şimdi incelme ve sıkılaşmasını sağlamak için vichy lipometric kullanıyorum. içinde nasıl uygulanacağını acık bir şekilde tarif ediyor. kullanmaya baslayalı cok kısa bir süre oldu ama çok memnunum, belirgin bir sıkılasma var; karnımdaki sıkılasma sadece dışardan değil; dokununca bile hissediliyor. yalnız bunların yanında banyoda yosun sabunu ve sisal kullanıyorum, banyodan sonra haftada iki kere selülit yağı uyguluyorum(bunları aktardan aldım) ayrıca sindirime yardımcı olsun diye lipton form plus içiyorum. ilgilenen ve sorusu olan arkadasların sorularını burdan yanıtlamaya çalışacağım. umarım (ben de dahil)herkes selülitlerinde sonsuza dek kurtulur :sm_cool:

2. 14 Mayıs 2007
  3. EU2

EU2 Guest

Yaaa gercekten ise yariyosa alirim, balik etliyim kilolu degilim ama yani baktim yavas yavas selülit görüyorum bacaklarimda ve popomda :KK43:(.

Gercekten ise yariyomu bu yani? Ve nekadar ödedin? pagalimi?

4. 14 Mayıs 2007
  5. mahmure87

mahmure87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben de kilolu değilim, hafif balıketli diyelim. benimde popomda, bacaklarımın üst kısmında ve hafif hafif karnımda vardı. gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki işe yarıyor ama kişiden kişiye değişiyor olabilir de canım. lipocure tek kutu 65lira, ikili olursa 95lira. lipometricde 65lira ama lipometric epey çok, sanırım 1ay belki daha fazla gidecek. hem diğerinden daha az kullanılıyor, almanı tavsiye ederim, umarım işe yarar.

6. 14 Mayıs 2007
  7. leyalisham

leyalisham Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    way bea harıka bişey senin adına sevidim..
    çok özel ama bişey soracağim ben nıvea nın selulit kremini aldım ama regl dönemlerimde kullanamadığım için devamlılık sağlamıyor bu da etkisini yok ediyor benneyaptımki
    sen bu sorunu nasıl çözdün :eek:
    Teşekkürler şimdiden...

8. 14 Mayıs 2007
  9. mahmure87

mahmure87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben regl dönemimde de kullanıyorum. kullanılmaması mı gerkiyorsa da böyle bir seyden haberim yok doğrusu. normal günlerde olduğu gibi regl dönemimde de kullanıyorum (camaşırımı kenarlarından sıyırıp popoma sürüyorum yani) bence sen de bu sekilde kullanabilirsin. umarım senin de calışmaların basarı ile sonuclanır. bence önemli olan düzünli ve sürekli kullanmak :)

10. 14 Mayıs 2007
  11. leyalisham

leyalisham Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yook yanlıs anladın regl dönemlerinde tabii ki kullanılabilir de ben ne bileyim tembellık mi ettim ne ettim:KK43: neyse artık bende yapmaya çalışayım yaaa :)

12. 15 Mayıs 2007
  13. elzem

elzem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar vıchy selülit kremi 3 yıldır kullanıyorum yani heryıl yaza doğru bir kutu çok faydası var ama sonra tekrar oluşuyo şimdi bende vichynin incelticisini kullanıyorum ismi lipometrıc 15 gün oldu ciddi anlamda sıkılaştırıyor ama kesin sonucu 1 ay sonra görücem inş sabırla bekliyorum

14. 15 Mayıs 2007
  15. elzem

elzem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    birşey daha selilüt için artık dünyanın parasını vermiyorum tarifini forumda verdiğim çayla selilütüm hiç kalmadı duymayanlara duyrulur

16. 15 Mayıs 2007
  17. fullya

fullya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    fiyatı ne kadarrrrr

18. 16 Mayıs 2007
  19. mahmure87

mahmure87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    3. mesajda fiyatı vardı ama tekrar yazayım tabi. lipocure tek kutu 65lira, ikili olursa 95lira. lipometricde 65lira ama lipometric epey çok, sanırım 1ay belki daha fazla gidecek.